Lístek na peníze. Budou peníze vyplaceny, když zavolám o den později?

roselilie
31. led 2022

Ahoj, mám prosbu, vždy k poslednímu dnu v měsíci mám volat na gynekologii ohledně lístku na peníze, bohužel jsem dnes na to zapomněla 🤦 budou mi peníze vyplaceny ještě tento měsíc, když tam zavolám zítra? Děkuji za odpověď ☺️

nat
31. led 2022

@roselilie muzou a nemusi,záleží na rychlem vyrizeni....Ale myslim,ze po zpozdeni 1 dnem by to melo byt ok

petradt1986
1. únor 2022

Holky proc se musi volat? Ja teda nemela jeste neschopenku, az nyni. Kdyz je vse online, tak jsem myslela, ze si to resi sami? Nebo ne? Nebo jim to timto musis pripomenout(zavolanim?).

verka86
1. únor 2022

@petradt1986 mě řekla sestřička, že mám volat pro připomenutí, a když jsem volala, většinou už to měla hotové

martulka88
1. únor 2022

@petradt1986 Je to na daném lékaři.. Většinou chtějí volat a jen odešlou lístek na peníze... Některý lékař řekne, že se nemusí volat, že to posílají automaticky sami na konci měsíce.

martulka88
1. únor 2022

@roselilie 1 den den nevadí. Já jsem třeba nedostala peníze a volala jsem si na ČSSZ a zjistilo se, že sestřička to špatně odeslala a peníze jsem neměla.. takže jsem volala na gynekologii, sestřička to odeslala a peníze mi vyplatili ještě ten měsíc. Ale zároveň jindy mi to vyplatili opožděně v dalším měsíci. Je to na ČSSZ.