Logopedie s dítětem při PN. Mohu s dítětem jít mimo vycházky?

alena337
27. únor 2023

Krásný den všem,
prosím, nevíte zda mohu jít s dcerou na logopedii, která mi vychází v čase mimo vycházky? Máte někdo zkušenosti?
Děkuji ☀️

zelenaesmolda
27. únor 2023

@alena337
proc sis nenechala napsat vychazky v dobe kdy mas logo?

kakba
27. únor 2023

V dobe PN krome vychazek nemas chodit nikam. To, ze to nikdo tak nedela, je vec druha. Taky zalezi na jakou kontrolu narazis. Nekdo omluvu kvuli decku bere.m nekdo proste ne. Coz proste chapu. Jsi na neschopence, tak proste mas byt doma.

konidana
27. únor 2023

@alena337 nechat si změnit vycházky?

fouskovi
27. únor 2023

@alena337 ne nemůžete buď zařídit logo v době vycházek nebo přepsat vycházky

martt
27. únor 2023

@alena337 Správně by jsi s ní chodit neměla mimo vycházek. Jak tady píší ostatní hodně záleží na jakou kontrolu by jsi narazila , ale uznat ti to nemusí. Mne tenkrát když jsem měla neschopenku a musela jsem se synem k lékaři a prisla mi kontrola. Tak jsem musela doložit potvrzení, že to v jiný čas nešlo a synův stav byl akutní a můj manžel ho nemohl k lékaři vzít.

lenickakl
27. únor 2023

Ne

alena337
autor
27. únor 2023

@zelenaesmolda na PN jsem nastoupila teprve před pár dny a logopedii mám objednanou už dva měsíce..

alena337
autor
27. únor 2023

Děkuji všem za odpovědi 🙂

zelenaesmolda
27. únor 2023

@alena337
no a?tak jsi mela nahlasit dr ve ktery cas potrebujes vychazky

mlynkova85
27. únor 2023

@alena337 moje zkušenost je taková že pokud jsi na neschopence tak musíš dodržovat vycházky. Nezajímá je dítě nebo někdo jiný. Zjišťovala jsem si to když jsem byla na neschopence a zajímalo mě kdybych potřebovala jet s dítětem mimo vycházky k lékaři . Kdyby mi přišla kontrola tak jsem přišla o neschopenku.

leymea
27. únor 2023

@zelenaesmolda ty jsi zase prijemna 🙄

alena337
autor
1. bře 2023

@mlynkova85 moc děkuji za odpověď 🙂