Mám někam volat, když mi nepřišly peníze ze sociálky?

leonunuska
18. led 2011

Milé maminy doposud mi nepřišli peníze ze sociálky, jinak mi chodili pravidelně, nevím co se děje. Má cenu někam volat nebo zjišťovat? Od 3. ledna jsem na mateřské takže jde vlastně o poslední platbu od sociálky. Vím, že prý mají nějaký čas nebo co, nenapadlo mě kde jinde se zeptat než tady, moc děkuju za odpověď

elitera
18. led 2011

Mně taky ne a nedělám si iluze, že by přišly před 20. Krom toho prej s přelomem roku byly nějaký problémy a zpožděný platby, ale potvrzený to nemám. Radost z toho mám ale zhruba stejnou... 🙂

dlabinecka
18. led 2011

Mě kačky přišly normálně...

trpaslikg
19. led 2011

mě ještě nepřišly...normálně chodí kolem 15. nejpozději 18., zatím to neřeším

many
19. led 2011

i rodičáky chodily na složenku později tento měsíc 😉 já na účtě to měla už kolem 10 a holky na složenku až včera co znám teda, tak snad ti brzo už koruny příjdou

andy80
19. led 2011

Mají čas do 25, takže po penízkách se můžeš začít shánět až po tomto datu.

bulinka
21. led 2011

A dala jsi na ÚP potvrzení(když jsi tam hlásila ukončení rodičovské na první dítě), že máš schválenou novou mateřskou na duhé dítě a v jaké výši? Já to byla hlásit v pondělí a paní mi rovnou řekla, že mi stopne vyplácení té rodičovské než doložim to potvrzení ze sociálky. Je to pěkně hnusný, ale prej se s tím nedá nic dělat. Pak to prý vyplatí zpětně. Budu držet palce, aby ti to přišlo co nejdříve.

kasa
21. led 2011

mě ještě taky nic nedošlo.A to mám tento měsíc první rodičák tak vůbec nevím co mám čekat,matešskou jsem měla na účtě vždy už kolem 5.

kefir
21. led 2011

mě se jednou stalo že všichni kolem mě už peníze měli a já ne i když datum kdy to mělo přijít ještě neproběhlo ale zavolala jsem si pro jistotu na místní socku a po telefonu mi podle rodnýho čísla mrkli do počítače a řekli že peníze jsou odeslaný už 4 dny a měli pravduten den odpoledne dorazili na účet. byla to jen prodleva banky

crca
21. led 2011

Když mě chodil rodičák na složenku,tak jednou to přišlo 10.,jindy 15,pak 18,pak až 21 a to už jsem se nakrkla,požádala o posílání peněz na účet ke dni 10tého a od té doby mě 10tého pokaždé naskočí na účet 😉 Ale jak tady už někdo psal ještě je výplatní termín 25tého 😉

simonaviky
17. lis 2015

Dobrý den, tak jestli to dobře chápu kdž peníze nepříjdou do 21 dne v měsíci tak až pak to mám řešit?

andrea737
26. lis 2015

Mě také nepřišli vůbec a nechápu proč jako :/