Mladé a nastávající maminky

market271
23. kvě 2017

Ahoj všem, už nějakou jsem na modrým koníku. V září mě bude 21 let a jsem v 21tt. Zajímá mě, jestli se tady najde víc mladých maminek ve věku jako jsem já, nebo jestli jsem vážně výjimka jak mi mnozí říkají. Byla bych hodně ráda kdyby se tady našli ještě nějaký holky s kterýma se dá povídat 🙂

kacenecka_24
23. kvě 2017

Ahoj, me je 25, syn ma 5 let, v listopadu cekame druhé. Klidne napis, jestli si chceš pokecat.

pucka123
23. kvě 2017

Ahojky mi bude letos v červenci 24. Jsem v 23 tt a čekám svoje první mimčo. Rada si s nějakou maminkou popovídam, nemám kolem sebe kamarádku která by byla taky v očekávání nebo už mimčo měla: -) takže budu moc ráda když se nějaká těhulka ozve 🙂

ange_de_la_morte
23. kvě 2017

Ahojky, mi je už 27, do kategorie mladých maminek už tedy nejspíše nezapadám, nicméně syn se mi narodil ve 22 letech ( plánovaně) .... taky jsem byla extrém mezi svými vrstevníky ale byli mi to úúúplně jedno 🙂

jsemagi
24. kvě 2017

Ahoj ☺ mám tříměsíční holčičku, je mi jednadvacet let. Miminko bylo plánované, chtěla jsem ho brzy a když potkáš někoho, komu naprosto věříš a miluješ, asi Tě nenapadá, že jsi mladá na děti..

rozarka69
24. kvě 2017

Ahoj, take je mi 21 a kazdym dnem porodim sveho prvniho prcka 🙂 Nejsi vyjimka to se bat nemusis. Okolo me je plno takovych mladych maminek 🙂 kdyz budes mit zajem, tak se ozvi 🙂

tterrezz
24. kvě 2017

Ahoj 🙂 v září mi bude 22 a v srpnu máme termín ;)

market271
autor
24. kvě 2017

Ani nevíte jak si vážím toho, že se vás ozvalo takhle hodně 🙂 Je to super vědět že je nás tady víc 🙂
@jsemagi Naprosto ti rozumím! Taky jsme miminko plánovali, oba jsme chtěli si založit rodinu 🙂

market271
autor
24. kvě 2017

@pucka123 Ahojky, taky to mám podobně, v okolí nejsou žádné mladé nebo nastávající maminky. Jsem tady taková vyjímka :D Ale jsme s přítelem hrozně moc rádi že budeme mít miminko, které jsme plánovali. Jen mě občas unavuje, jak se na mě všichni koukají jako na blázna a myslí si buď že je mimi neplánované,nechtěné a ničím si mládí. Což mě přijde jako naprostá hloupost. Jsem se nějak rozepsala :D Ale prostě muselo už to jít konečně ze mě 🙂

pucka123
24. kvě 2017

@market271 Ahojky nic si z toho nedělej to je ta jejich mentalita ..... jsou zvyklí že dneska už rodi jen třicátnice ( tim nechci nikoho urazit), a když se zrovna nepřibližuješ 30. Narozeninám tak si mysli že si ničiš mládi. Přitom mi osobně se strašně líbí představa že nebudu úplně stará mamka až bude prcek třeba v pubertě. Sama mám hooodně mladou mamku, mi bude 24 a ji 41 😀 takže se dokonce těší že když pojede s kočárkem malo koho napadne že je babička a ne maminka 😀

chocolady
24. kvě 2017

Nazdar, i ja jsem mlada maminka, mam 22 let a pulrocni miminko. 🙂 Mladi jsem si nezkazila - je to ten nejlepsi darek, co jsem kdy dostala !!!❤ Nejlepsi vec je ze az bude velky tak mi bude teprv 40 a muzu si jeste uzivat zivota, cestovat a delat cokoli se mi zamane! Coz muzu i ted, akorat musim do auta pribalit plinky a cumel. :D

eliska_mot
24. kvě 2017

@market271 Jakože když je mi 31, tak jsem stará maminka? 😀

hrasek15
24. kvě 2017

Byť je mi 24 a čekám první miminko, taky na mě všichni koukají jako na exota. Já jsem prostě chtěla mimčo do 25, což se mi splnilo a jsem za to ráda. Nejvíc mě vytáčí otázky typu: A to jste jako chtěli? 😈 takže ne jen na čerstvé dvacítky se lidé dívají skrz prsty...👍

pucka123
24. kvě 2017

@hrasek15 jo mam to úplně stejně každý se vyptava jestli jsme planovali jestli si na to troufam atd atd 😀