Nemocenská od ČSSZ Praha 8. Peníze nechodí

farmarska
2. pro 2009

ahoj, prosím vás, kdo máte, nebo měly jste, taky problém s vyplácením peněz na nemocenské? 😕 😕 😕
Nechodí mi peníze a boužel jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, kdo s tím má problém! Hlavně Praha 8 je nějaká jaksi (ještě hezky řečeno) zabržděná 😝

jitule1711
10. pro 2009

Děkuju,dnes jsem dostala od sociálky dopis,kde mě poslali po měsíci neschopenku zpět s tím,že není uvedena adresa trvalého bydliště,na kterou mají složenku s penězama poslat.Hlavně když jsem mluvila s paní,která mě má na starosti tak mě řekla že je vše v pořádku a složenka dojde na adresu,kterou mě sama nadiktovala.Tak jsem asi blbá já,no.Už nevím,jak na ně.Tak jsem tam opět telefonovala a po velkém snažení se dovolat,my bylo sděleno,že když naschopenku ovratem pošlu,tak skončí na podatelně a tama se dostane ke kompetentní osobě tak za týden,tak nevím asi se těch peněz nedočkáme.A to mě slibovali před dvěma dny,že peníze dojdou do 10dnů určitě 😠 .Tak jsem zas tam kde jsem byla.Je to děs,je nás tolik co máme stejné problémy,až mě z toho mrazí.

petka.k
10. pro 2009

Jitu a ty nevíš, kdo tě má na starosti? Jako sice je to taky na dvě věci (dle mých zkušeností), ale zase bys tu neschopenku mohla poslat rovnou té co tě má na starosti. Teda pokud by tě neplašily jako mě, že se to ztratilo někde na poště...Protože takhle jestli jim to fakt dojde na podatelnu, tak to je běh na dlouhou trať...:-/ Já znám akorát jméno referentky co dělá datum 25. Ale až tam příště budeš volat, tak se zeptej, kdo dělá tvůj den narození a pošli to přímo té. Jinak je hustý, že na to přišly až po měsíci, ale to je to samé jako u mě s tím, že tam chybí razítko od doktora.

Jinak mě dnes volala další ženská ze sociálky, že mi peníze odešly v úterý, že bych je začátkem týdne měla mít. Nevím teda přes co jdou, jestli přes Bangladéš či co, ale to je jedno, nicméně jestli je nejpozději v úterý mít nebudu (bude to týden), tak tam udělám ještě větší fičák než doposud...

Holky, hodně štěstí a pevné nervy všem. Je to drsný, ale člověk musí bojovat o to, co mu náleží...☹

jitule1711
10. pro 2009

Jo vím,má to nastarosti nějaký p.Sádlík,ale stím jsem dnes mluvila poprvé,protože jsem se mu dovollala po2 týdnech dnes poprvé,tak jsme to řešila s nějakou paní Kudrnovou,nebo tak nějak ta naslibovala hory,dolý,zlaté oči.Rekla,že je vše v pořádku,že už to jde na nějakou kontrolu a dnes už je tam problém.Když jsem se ptala kdo to má nastarosti,tak mě nadiktovali 3 telefonní čísla na tři osoby,tak pak aby se vtom čert vyznal.Každý si to přehazuje ze stolu na stůl.Každopádně v pondělí pokračuju v telefonování a psaní mejlů.
Tak to ti držím palce,at ti to vyjde a hlavně penízky dojdou.Clověk se jich nesmí bát 😎 .

petka.k
11. pro 2009

to je síla s tím, že ti dali tři telefony, to se fakt snad pos...No tak dej vědět jak příští týden. Už jsi jim tu neschopenku poslala zpět?
Jo díky za držení palců, včera večer jsem nad tím zrovna přemýšlela, že je to hnus, jak člověk musí být drzej a protivnej, aby dosáhl toho co mu patří 😝

jitule1711
11. pro 2009

Hned včera jsem to odeslala.Jasně napíšu,jak jsem dopadla a ty dej taky vědět jestli ti peníze konečně poslali.Ted tam jdu psat mejl,tak jsem zvědavá,jestli se dočkám nějaké opovědi. 😒

petka.k
11. pro 2009

určitě piš a bude to znít blbě, ale fakt tlač na pilu a vyhrožuj stížnostmi dál. Protože je to trapný napsat, ale jedině toto mi přijde, že zabírá. Nevím tedy, zda do zdárného konce, protože peníze ještě nemám, ale aspoň k tomu, aby s tím něco dělali...

jitule1711
11. pro 2009

Jsou to mrchy zatím žádná odpoved od nich nedošla 😠

krusinovka30
11. pro 2009

ozvala se mi jedna bývalá spolužačka, kvůli praze 8 byla 4 měsíce bez mateřský, lhali , nezvedali telefony....no klasika. Pak jí i poslední dávku poslali s dvouměsíčním zpožděním.
teď jsem čt+pá dala oraz, nebyl čas ani chuť tam volat, za 6 dní mám termín porodu, nechci moc stresit.
Ale asi v pondělí budu pokračovat v "komunikaci" s nimi.

farmarska
autor
13. pro 2009

i já budu v pondělí zkoušet zase navázat řeč 😀 😀 pak napišu zase novinky 😝

kualalik
13. pro 2009

ahoj holky,
tak musím říct, že moje každodenní maily pro 5 osob na PSSZ PHA 8 asi zapůsobily a peníze poslali. Prej, že mi je přednostně uvolní,.. moji dávku za říjen.. já padala smíchy z gauče 🙄 Já jsem se už totiž začala ometat paragrafama a asi to zabralo. SAmotná paní vedoucí odd. nemocenské to se mnou nakonec dořešila a "uvolnila" mi peníze 😉 kráva 😀 😀 😀

jitule1711
13. pro 2009

Tak to Vám gratuluji aspoň někdo,já už nevím co bych jim řekla,taková nechutná arogance z jejich strany.Já jsem tam psala a nikdo se mě ani neobtěžoval napsat.Jsem z toho už na nervy,zítra to budu zkoušet znova.
Nevím jestli tam mám psát romány nebo být stručná.Už mě to fakt unavuje,protože asi vyřídím velké h....!Zítra písnu jak jsem dopadla,budu tam volat a volat a zase se stekat 😠 😠 😠

petka.k
14. pro 2009

ahoj holky, kualalik tak to máš štěstí, se mnou paní vedoucí nekomunikovala nikdy ani po mailech, ani telefonicky, prostě jí nešlo zastihnout 🙂 A došlo ti to teda +/- do týdne od té doby co slibovali? Protože mě stále nic, zítra to bude týden. Docela už s těma prachama fakt počítám, účet vymydlenej a dárky na poště 😉 a vyrovnání dluhů v pořadí 🙂Jitu a farmarska, dejte vědět co dneska...Já se do nich pustím zítra, když nic nedorazí...🙂

jitule1711
14. pro 2009

Já dne svolám celý den a nic,nikdo to nebere 😠 a peníze nikde

petka.k
14. pro 2009

To jsou fakt svi..! No zítra tě budu následovat, ale já už tam opravdu udělám bordel. Protože jim na nějaké sliby kašlu, nehledě na to, že opravdu nerozumím tomu, proč převod trvá týden?! 😝 🙄

jitule1711
14. pro 2009

tam dnes sakra asi nikdo nepracuje,není možné se tam dovolat 😠 .Zítra znova a to bude pořádný bordel jsem nasraná jak nikdy 😠

petka.k
15. pro 2009

Jitu, tak doufám, že dnes se ti to podaří! A dnes mají zkrácenou pracovní dobu ne? Jinak já už mám peníze na účtě 🙂 A to jsem už měla připravené co jim řeknu 🙂 Tak ať taky dobře dopadneš, pak dej vědět!

farmarska
autor
15. pro 2009

holky ty peníze vám upřimě závidím 😅 😅 😅 já pořád nic a asi ještě dlouho nic 😠 😠 😠
dnes si s nimi volám , už i píšu, ale je mi nějak vše houby platné. Až budu mít trošku náladu, tak vám napíšu, pokračování, ted jsem ale na pokraji psych. zhroucení, už totálně vyčerpaná a proto nemám sílu se už rozepisovat. Jediné co se dnes ještě pokusím udělat, je, že asi opravdu napíšu do novin, na Novu, na ministerstvo, protože jinak ty peníze fakt už letos asi neuvidím 😠 😠 😠 ani za říjen, ani za listopad..a to už nám končí prosinec, že 🙄

spagatice
15. pro 2009

Ahoj holky,
tiše vás tady čtu a zatím jsem nepsala. Ale teď už musím, ze sociálky a z těch všech lidí tam pracujících je mi zle. Já jsem zatím problém neměla (naštěstí nepatřím pod Prahu), i když tento měsíc nějak nestíhají, tak jsem zvědavá, kdy peníze přijdou. To s tím rušením účtu je vůbec otřesný. Já mám naštěstí domluvený kontokorent, takže i když teď už se splátky apod. platí z kontokorentu a úrok za to budu platit já, tak alespoň nemám problém s tím, že bych někomu musela vysvětlovat, proč se třeba leasing nezaplatil.
Přeju vám pevné nervy!!!

jitule1711
15. pro 2009

Ahojky petka,tak to ti závidím a upřímě.Mě připadá,že ty svině mají zkrácenou dobu pořád.Dnes jsem tam voala,do 3 hodinách jsem se dovolala.Paní mě řekla,že se spojila s účetní,která prej byla dosti nepříjemná(tomu se mě nechtělo moc věřit),ale nechala jsem ji domluvit.A že dokud ona vše nevyřídí na soc.s tím nic nenadělají.Tak jsem obratem volala na účtárnu a ejhle mzdová hleděla jak puk,co jí to vykládám a že za celou dobu s ní nikdo nemluvil.Ríkala,že tam bude volat a udělá bordel proč svou nschopnost zhazují na druhé.Tak nevím ještě tam té krávě zavolám jak to teda je 😠

petka.k
15. pro 2009

farmarska a neslibovali ti minulý týden, že ti to pošlou? Vím, že jsme to měly tak nějak nastejno....To je v prdeli.

petka.k
15. pro 2009

jitule, hrozně mě to mrzí a snad ti to do vánoc pošlou. Normálně jim řekni, že už ti několikrát lhali a že v případě, že ti ty prachy nepošlou a neudělají v tom pořádek, budeš si stěžovat vedení. Nemyslím té slepici, co vede nemocenské dávky na Praze 8, protože ta nereaguje taky a telefony taky nebere, ale normálně nějakým ředitelům sociální správy. Jako je to blbý, ale takhle jsem vyhrožovala já :-/

kualalik
15. pro 2009

petka, ahoj, u mě nastěstí přišly peníze tak, jak ona mi slibovala, že do 5 dní.. a to jsem ji ještě upozorňovala, že převod mezi bankami trvá 1 den a jestli to do těch 5 dní nepřijde, že podávám vše k jejím nadřízeným a k soudu 😝

petka.k
15. pro 2009

no já taky nechápu, co se skrývá za tím jejich do týdne budete mít peníze na účtě, peníze byly převedeny - do deseti dnů je budete mít a podobně...Fakt jsem nikde vysvětlení nedostala 🙂 Jako teď je to jedno, peníze už přišly za dva měsíce, takže spokojenost, ale ostatních tady mi je fakt líto, protože vím, jak jsem se nervovala já. A v těhotenství je to fakt "radost" navíc ☹

jitule1711
15. pro 2009

No zítra se chystám opět volat,dnes jsem se dovolala za celý den jednou a tomu oslovi co mě má na starosti tak tomu vůbec.Zítra jak se dovolám,tak už budou výhrušky,já už toho mám dost,jsem vyčerpaná,nasraná a strašně zklamaná z té lidské bezcitnosti 😠

luciasek001
15. pro 2009

ahoj holky, tak jsem dneska byla velmi mile překvapená. Přišla mi mateřská 🙂 Taky jim převod z účtu na účet trval 5 dní, nevim přes co to posílají když to odešlo z účtu národní banky. Ale hlavní je, že to dorazilo. Přeju pevné nervy abyste uspěli i vy.

farmarska
autor
15. pro 2009

jo jo Petko, paníze mi slibujou už nevím jak dlouho. Vždycky něco ráno slíbí a když si tam pak volám opět, tak mají nějaký problém. Dnes ráno mi řekla, že tu mou žádost dávala 8.12. na podepsání..když sem jí řekla, že to už je zase týden dál a že mi tvrdila že májí (na jeden posranej podpis) lhůtu 7dnů, která už vypršela, tak mi řekla, že ten můj spis teda asi někde založili, že toho mají moc 😠 😠 😠
já na to, že toho už je na mne taky moc a že mne to nezajímá a ať mi dá teda číslo na někoho, kdo je za to zodpovědný a ona, že teda se mi po tom koukne a aŤ si zavolám ve čtvtek 😠 To je pořád nějaký oddalování 😠 😠
Jenže po dvou hodinách od našeho hovoru, my poslala mail, že prej chce číslo na mou učetní. Tak jsem jí ho poslala a když jsem se ptala, proč zase (jelikož s učetní už telefonicky mluvila před tejdnem a něco) tak mi samozřejmě už nikdo neodpověděl. 😠
Přesně jak píše Jitule, jsem nasraná a vyčerpaná a už nevím jak dál...
Jsem na rizikovce, mám bejt v klidu, jsem po několika potratech, jenže jak bejt v klidu, když bude konec roku a ty kur.y mi nezaplatily ještě ani za říjen 🙄 Nejhorší to je, jak tu někdo už psal, když máte vašemu dítěti vysvětit, proč nebude ježíšek a že ani není na poplacení hypotéky atd.. 😠 😠 😠

Nevím proč nechávají můj spis vždycky chvilku někde válet a pak začnou dělat, že vina je všude jinde, jen ne na nich. Taky to házejí na učetní a jak se jí nemohli dovolat atd.. přitom já se jí dovolám vždy a učetní jim i sama volala, protože už taky nevěří svým uším..je to moc fajn, pečlivá a hodná ženská.

No nic, jelikož už nevím co dál, zítra jim pošlu asi posledního maila, kde jim jasně napíšu, že pokavad peníze do týdne nedorazí, že dám případ televizi, novinám a napíšu i na ministerstvo. Nenechám si dál už ničit zdraví, především nervy 😠 Je mi už zle od žaludku, jen si na to vzpomenu. Přemejšlím co mne čeká dřív, jestli mne potká infarkt, nebo prasknou vředy, který jsem si díky nim jistě už vytvořila 😠 😠 😠

farmarska
autor
15. pro 2009

Jéé holky promiňte, ale já vám ták zavidím 😅 😀 😀 ale v dobrém 😀
já už chci taky aby mi něco přišlo 😢 😢 😢 😢 😢

petka.k
15. pro 2009

holky, tady je odkaz na seznam vedení sociální správy. Být Vámi tak už kontaktuju i je a na ty krávy na P 8 seru:
http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/profil-organizace/...

luciasek001
15. pro 2009

farmarska, mě poslali mateřskou kterou jsem nastoupila v listopadu a nemocenskou z října jsem taky ještě neviděla. Zřejmě to spravuje asi ještě někdo jinej komu to evidentně nejde. Zkus vydržet snad ti to do týdne pošlou. Třeba možná výhružky pomůžou. Držim palce a nedej se!!!!

farmarska
autor
15. pro 2009

Petko díky, když už budu zítra v tom psaní, tak tam napíšu asi už taky 🙄
luci no to je teda bordel!!! tak tobě jen mateřskou a nemocenskou taky ještě ne 😠 😠 😠
díky za podporu 😉