Nemocenská od ČSSZ Praha 8. Peníze nechodí

farmarska
2. pro 2009

ahoj, prosím vás, kdo máte, nebo měly jste, taky problém s vyplácením peněz na nemocenské? 😕 😕 😕
Nechodí mi peníze a boužel jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, kdo s tím má problém! Hlavně Praha 8 je nějaká jaksi (ještě hezky řečeno) zabržděná 😝

jitule1711
15. pro 2009

Ahoj farmarska,vidím,že taky ti dochází trpělivost,zítra ráno tam budu volat a když zas vyřídím velké h....Tak napíšu,tam jak to posílala Petka.Už toho mám dost,jsou to naše peníze a musíme bojovat

jitule1711
15. pro 2009

jo,ještě když se nedovolám n atoho vola co mě má na starosti tak to zkusím přes Call centrum a pak přes vyšší orgány.Už půjdu přes mrtvoly 😠

petka.k
16. pro 2009

Tak vám holky držím palce i dnes. Snad to budete mít do těch vánoc, i když když jim fakt převod nebo co trvá týden... ☹

farmarska
autor
16. pro 2009

ahoj holky, dnes jsem odeslala dopis na čssz. Hned vám ho zkopíruju a hodím sem, ať se taky trošku pokocháte 😅 Pokavad na ně nezabere ani toho, budu za týden psát další, ale to né už jim, ale na ministerstvo, do medií a i na ten odkaz co tu nechávala Petka. Už mi došla trpělivost 😠 a už to v sobě nehodlám dusit a jak osel čekat na "zázrak" 😠

farmarska
autor
16. pro 2009

Dobrý den,

jelikož jsem od vás nedostala odpověď, neustále telelefonovat k vám a přeptávat se, už odmítám.

Neustále volám do Prahy na ČSSZ, slíbila jste mi vícekrát , že dáte vědět, což se nikdy nestalo.

Proto vám dávám na vědomí, tímto způsobem.

Dnes máme 16. prosince, pokud do 7dnů od tohoto data nebudu mít peníze na svém účtu (minim. za zbytek řína a celý listopad) neprodleně kontaktuji media. Dodám jim veškeré mé údaje, s přesnými daty, jak naše komunikace postupovala, včetně našich telefoních hovorů, které jsem si celou dobu nahrávala.

Opravdu už nemám nervy na Vaše neustálé výmluvy a handrkování se s vámi ohledně něčeho, na co mám mít nárok automaticky. Opravdu mne už přestalo zajímat, že nestíháte, že se to někam založilo, že toho máte moc, atd..., to mi učty v bance nezaplatí. Jsem v rizikovém těhotenství a toto mi na zdravotním stavu nepřidá.

Jen aby jste byli v obraze, vím, že zdaleka nejsem ojedinělý případ, který s vámi řeší vaše zpomalené jednání, a proto ještě s několika jinými-dalšími nekonečnými čekateli, (kteří by se také rádi dočkali svých peněz ještě letos), hodláme sepsat hromadnou stížnost a domáhat se nějaké spravedlnosti skrz ministerstvo práce a sociálních věcí. Třeba se pak konečně dají věci dopohybu.

s pozdravem,....

farmarska
autor
16. pro 2009

jak se vám to líbí??? 😉 😀

luciasek001
16. pro 2009

farmarska, jen do nich, jsem zvědavá jestli se ti ozvou a chytnou se konečně za nos. Dopis se ti povedl. Budu moc držet palce abys uspěla!!! Tohle si prostě nesmějí dovolit. 😠

farmarska
autor
16. pro 2009

luci díky to jsem potřebovala slyšet 🙂

petka.k
16. pro 2009

farmarska a komu jsi to poslala? nějaké referentce? jinak dobrý 🙂

kualalik
16. pro 2009

farmarska, ahoj, já jsem dneska taky poslala další email na paní vedoucí.. uvidíme, jak se s ním vypořádá.
Jinak ten tvůj obsah dopisu hodnotím jak moc dobrý 🙂 A budu doufat, že zabere. 😉

jitule1711
16. pro 2009

farnarska,je to super a k té stížnosti se mile ráda přidám.Dnes jsem se tam dovolala asi po hodině a půl a ten vůl co mě má na starosti mě řekl,že mu chyí potřebné doklady,tk jsem ho seřvala,že to není moje starost ale starost mzdové,že už bemám na něho nervy a už to budu řešit vše jiným způsobem,než doposud.Okamžitě otočil,že on to dohledá a dá mě vědět,to jsem začala řvat znova,že to známe,jak se umí ozvat a v 16.30telefon,chtěl číslo na mzdovou a že co jsem tam posílala jeden podklad 10.12.tak tam ještě nedošel,tak to jsem začala na novo,že jsem ho tam posílala doporučeně a že to není možné,tak uvidíme zítra.Sviním se musí vyhrožovat,zítra tomu oslovi budu volat znova jestli kontaktoval mzdovou a jak ne ,tak už to bude poslední co to řeším s ním.Poženu to třeba přes právníky,ředitela,přes svatého dindi,ale už tvrdě a kázně.Oni taky na nás serou,tak proč na my na ně.Dělník v továrně má toho taky hodně a musí vše splnit dle normy a požadavku,tak at ty kancelářské krysy něco dělají.Omlouvám se včem,ale už nemůžu dál,mluví ze mě stek a beznaděj. 😠 😠 😠 Zítra dám vedět,jak jsem dopadla

calli
16. pro 2009

Ahojky, no, já měla úplně stejný problém, nakonec jsem se naštvala, napsala jsem stížnost na ministerstvo a nevěřili byste, jak rychle se s tím začli zaobírat 😀 Nebo mi ještě kamarádka radila ombudsmana 😉
Moc vám všem držím palečky, aby penízky brzo přišly 😵 , moc dobře vím jaké to je a jak se umějí krááásně vymlouvat 😠

calli
16. pro 2009

Nevím, jestli to pomůže, ale tento pán se mi jako první ozval poté, co jsem poslala onu stížnost, tak zkuste napsat i jemu 😉 Pavel.Kroutil@CSSZ.cz

tercie
17. pro 2009

Ahoj holky, chytila jsem se nápadu Farmi, a dneska jsem se už neudržela a napsala jsem taky mail, že toho mám dost a že už chci svoje peníze, jinak jim přeúčtuju ty penále a pod co mi chodí, teď mi nejenže zrušili ten účet v bance, už mi zrušili i povinný ručení na auto, zbláznila bych se z toho. Věčně se jenom vymlouvají že mi tu dávku pořád někdo schvaluje, no odpověď mi přišla obratem, a že opět přednostně mě dala někomu ke schválení, mám už toho vážně dost... Kreténi pitomí ve vládě vždycky vymyslí nějakou blbnost a lidi na to doplácejí. K čertu s nima všema už, fakt ☹

farmarska
autor
18. pro 2009

tercule tak přednostně jo 😉 😀 😀 😀
hlavně se snaž nerozčilovat, škodí to Lukáškoj 😲 Ale jsou to idio.i, debi.ní, zasr.ný, hnusný! 😠 😠 😠
To jsem zvědavá, kdy nám to přijde 🙄
jinak holky já jsem fakt odhodlaná, jak budou mít po tom 7denním termínu, na to ministerstvo i do těch medií a klidně i jinak..ale dál už čekat nehodlám 😠 😠
tak kdo na tom bude stejně, tak ať se ke mě klidně přidá, ve dvou se to lépe táhne 😉 😀

jitule1711
18. pro 2009

Ahoj,tak dnes opět volám,volám,včera volala a velký h...o.Vůbec jsem se tam tomu de......nedovolala,nakonec jsem se dovolala,pí.nebo slečně co mě měla ještě před dvouma dnama na starosti,tak dnes už nemá,prej kolegap.Sádlík a ten byl už 10.30na obědě a pak prej jde na podatelnu.Tak jsem se jí zeptala jestli žere od 8.30,protože to jsem tam volala a nic.Všechno tam mají potřené k vyplacení,jen zdvihnout prdel ze židle a dohledat to v tom jejich bordelu.To mě dnes řekla účetní.Jsou to prolhanci,tak jsem tomu Sádlíkovi napsala mej,že už to nebudu řešit jen s ním,stejně se mu nejde dovolat,ale už na vyšších pozicích a když ani to tak to dám do televize,Občanskéjudo a podobně.jsem vytočenáa v koncích.Svi.. 😠

jitule1711
18. pro 2009

Holky,máte někdo číslo na tu vedoucího toho nemocenského oddělení,nebo jak se to tam jmenuje 🙂 .Díky moc zkusím ještě tam volat,ikdyž tomu moc nevěřím,psala jsem jí a nic

spagatice
18. pro 2009

Ahoj holky,
tak já jsem peníze taky zatím nedostala. Zkusila jsem zavolat (spadám pod Most), no dovolala jsem se, ale volala jsem "až" v 14:25 a to už prý nepracují. V pátek mají do dvou 😠 To mě tedy pobavili.

petka.k
21. pro 2009

ahoj holky, tak jak to s vámi vypadá? Pořád na vás myslím, protože i pro mě to byl neskutečnej zážitek, kterej asi jen tak nezapomenu. Jitule, já té vedoucí taky psala a nikdy mi neodpověděla a ani si to doteď nepřečetla... 😕 Tercie už máš peníze? A co ty farmarska?

jitule1711
21. pro 2009

Ahojky Petko,no vypadá to možná,možná slibně,ale nechci nic zakřiknout,pořádně jsem se do toho obula a možná ty penízky letos ještě dostanu.Ale už nejsem naivní,tak uvidíme.Jinak se plní to co jsem jim řekla,že zasáhne televize a udělám všechny možné a dostupné kroky k tomu,aby jsem to dostala.Zítra dám vedět.

krusinovka30
21. pro 2009

tak jsem místo obvolávání úřadu skončila v porodnici, teď už jsem doma a budu se dál snažit. Vážně si myslím, že si z nás dělají velkou srandu. Nevim, z čeho má člověk žít.

luciasek001
21. pro 2009

jejda, krusinovka moc gratuluju ke krásné holčičce 😵
Holky moc na vás myslim snad z nich ty peníze taky vymámíte. Mějte se krásně 🙂

petka.k
21. pro 2009

krusinovka, gratulace a hlavně, že jste v pořádku. Oproti tomu jsou prachy bezvýznamné....

krusinovka30
21. pro 2009

děkuju vám.
Teď jsem malou uspala a našla jsem si všemožné mailové adresy. i toho Pavla Kroutila jsem zkusila. uvidim jestli mi někdo odpoví. To volání tam nemá cenu.

krusinovka30
21. pro 2009

tak jsem zjistila nemožné- na té mé žádosti je špatně vyplněné datum nástupu na MD. gynekolog mi tam napsal 21.10. a má to prý být 22.10. o jeden den. Mám jim napsat papír se správným datem oskenovat a poslat.
tak za to vlastně nemůže ani ta chudák mzdová, ale gyndař

tercie
21. pro 2009

Holky tak stále nic, dneska jsem ráno psala opět mail, kdy mi tu složenku pošle, že potřebuju říct v bance konkrétní datum, jinak už mi pošlou zase vymáhací agenturu, a opět mi přišlo, že ač jsem peníze neviděla žádný, že za říjen je vyplaceno a listopadfovej lístek na peníze dala ke schválení... jako hergot co tam pořád dokola schvalujou???
No napsala jsem odpověď a celou tu korespondenci jsem v kkopii odeslala i tomu Kroutilovi, už toho mám dost, jsem zvědavá, co teď bude...
Holky držím palce ať vám to netrvá tak dlouho jako mě ☹

Krušinovko gratuluju ke krásný dcerušce 🙂 a penízky snad už teď taky budou 🙂

kualalik
22. pro 2009

Ahoj holky,
tak se mi podařilo natrefit na jednu paní, co se mnou docela vše rychle vyřizuje. Včera mi napsala:
"Váš „lístek na peníze“ jsem našla a dala Vás proplatit. Bohužel, nedokážu odhadnout, kdy Vám přijdou peníze, nejspíš začátkem ledna."
No hezký, aspoň něco,jsem na to zvědavá.
Kontakt na tuhle paní je: Zuzana.Dvorakova@cssz.cz (283 104 230)

Jitule, kontakt na tu vedoucí je 283 104 610 (Dagmar Kovaříková)

jitule1711
22. pro 2009

ahojky všem,tak tak možná se to u mě hnulo,ale jistá si budu,až budu mít peníze v ruce.Včera mě pan sádlík volal a řekl,že vše spracoval odeslal ke kontrole a peníze by měli dojít,tak jsem zvědavá.Moc se mě tomu ani nevěřit,už jsem slyšela tolik slibů.Dopis co ode mne hledali dva týdny prej našli včera,to je taky zajímavé,poslala jsem tam jeden díl neschopenky 10.12. a pořd mě p.Sádlík tvrdil,že tam není,až jsem kontaktovala poštu i u nás i v praze,tak mu dopis prej včera donesla šéfová,udělala jsem tam menší kravál do tel.a věci se trošku daly do pohybu.Ale vyhráno ještě nemám. ☹ Já jim už nevěřím ani slovo.Tolikrát se člověk v nich spálil,tak je opatrný v důveřivosti.Kualalik děkuji za kontakt,snad už ho nebudu potřebovat,ale radši jsem si ho poznamenala 😉

petka.k
22. pro 2009

Jitule, tak to je naprosto shodný jako u mě. Taky se jim ztratila část neschopenky co jsem jim posílala, já to dokonce reklamovala na poště, pošta samozřejmě vše ok a nakonec to někde vyštrachali. Byť jsem to teda posílala na konkrétní osobu, ale převzala to uplně jiná baba. Nicméně si myslím, že když už ti ty prachy teď slíbili, tak za týden je máš...

jitule1711
22. pro 2009

V to doufám taky,tak před hodinou mě volal p.Sádlík,že kontrola vše schválila a vše je vyřízené,peníze dojdou složenkou,tak mě to řekl,tak jsem ted zvědavá,jestli tomu tak bude 😉