Neplatí alimenty, teď poslal. Mám odvolat exekuci?

xlucka
4. říj 2008

Ano,jsem nešťastná. Jsem prostě nešťastný člověk.
Přítel se kterým mám dítě a který po mně dítě mervomocí chtěl, mě před rokem opustil.
Miloval mě a já mu tak věřila, nakonec mě opustil kvůli jiné velmi mladé dívce.
Mě kdysi sexuálně obtěžoval nevlastní otec (a jelikož bydlím zase u rodičů, začíná to nanovo)a pak ještě jeden chlap tady od nás z vesnice. Ten si ale už víckrát nedovolil na mě šáhnout.
Po rozchodu s přítelem mě začal sexuálně obtěžovat ještě jeho otec (otec přítele).
Všichni jsou stejné věkové kategorie, takže prostě jsem došla k závěru, že přitahuji jen starší generaci. Ti "mladí" o mě ani nezakopnou.

Dnes mi moje sestra řekla, že potkala bývalého přítele s jeho novou přítelkyní. Prý je hezká a má krásnou pleť, je štíhlá. (je o 4roky mladší)

Trochu mě to vzalo, že mám takovou smůlu.
Pochopitelně už nechci s přítelem za to jak se na mě vykašlal být, ale prostě mě to vzalo, že mě opustil pro mnohem hezčí, mladší holku.
Je to sice už mírně zhojená rána, ale teď začala zase krvácet. Achjo. Už jsem myslela, že to mám v sobě vyřešené. Snad mě to zase přejde.

Přítel na nás totálně kašle a navíc je sobota a měl tu být pro malého, zatímco ho dneska potkala moje sestra s tou holkou. No prostě je mi na nic.

Proč je svět tak nespravedlivej? Proč nemůžu mít také trochu štěstí.

Navíc chodím k psychiatrovi a beru AD. Prostě jsem z toho blázen. AD jsem začala brát hlavně kvůli depresím z rozchodu.

Ještě jsem chtěla napsat, že nějak rozumově chápu, že by náš vztah už stejně neměl smysl a že kdyby to nebyla tahle, byla by to jiná. Ale srdcem to nedokážu pochopit. Pořád mě to trápí a říkám si kdyby atd. a jak to mohl udělat atd.
No prostě no coment.

Holky, jak se mám zachovat?
Ještě totiž potřebuji radu.
Přítel neplatí alimenty a dluží mi 51 000Kč.(a to ještě si toho hromadu napůjčoval, ale to nebudu už řešit,to už z něho nedostanu a ani to nechci, prostě to nechci) Byla jsem u sociál. pracovnice a tam navrhli exekuci-srážky ze mzdy.
Jenomže on mi asi 3dny po podání návrhu mi přišla složenka s 3 000Kč.
Jsem povinna exekuci odvolat? Ovlivní to rozhodnutí soudu?
A co styk. Nejezdí, nemá zájem a pak najednou přijede po cca měsíci a půl a chce si ho vzít pryč.
Nevím jak to řešit. Na dnešek jsme byli domluveni a opět nepřijel. A až příště někdy? přijede, tak bude chtít malého ke své matce. (Trvalý bydliště má u své matky a bydlí u té nové přítelkyně u jejích rodičů, dřív byl na ubytovně).Nevíte jak to mám vyřešit se stykem?

Jsem fakt už zoufalá!
Díky moc za radu

fender
5. říj 2008

ahoj, nedokazu ti poradit v ostatnich vecech, ale navrh na exekuci urcite stahovat nemusis, jelikoz ti jeste nezaplatil celou dluznou castku.
styk s ditetem byste meli mit radeji upraveny soudem.

a hlavu vzuru. zlomene srdce nas dokaze potrapit, ale - ac to zni jako klise - casem to preboli.

misicka455
5. říj 2008

Život je bohužel někdy krutý. Já bych se upla na své dítě, přeci nejsi sama máš syna 😉

j.a.n.u.s.
6. říj 2008

xlucka...pises, ze jsi zoufala...ted ti to tak pripada, ale s odstupem casu zjistis, ze to bylo to nejlepsi co te v zivote potkalo. Jak pise misicka455...mas syna a starej se o nej...prasky nic nevyresi a depresi uz vubec ne. Neupinala bych se na nej.
Snaz se resit situaci jinym pristupem nez doposud.

Prijmi ten fakt, ze vas opustil!!! Srdce Ti krvaci, protoze se citis podvedena. I kdyby se nakrasne vratil....nerikej mi, ze by sis ho dokazala vazit a respektovat....jde proste jinou cestou!
To uz tak je, ze lide se setkavaji, ujdou spolu kus cesty a pak se opet rozejdou. Muze je rozdelit smrt, jina zena, jiny muz, cokoli....Vse je pomijive.
..neboj luci, vse se vyjasni, ale musis tomu pomoct. Dovol si byt stastna...raduj se z kazdodennich malickosti, neztracej nadeji(ono to zni jako otrepana fraze, ale kurna je v tom hloubka!) a ver, ze nekde v budoucnu jsi zdrava a stastna po boku chlapa, ktereho si zamilujes...

Kdyz neco moc chces a ono se Ti to vzdaluje, pust to. Vrati-li se to, bylo to to prave...kdysi to nekdo rekl. Moudry clovek!

Prozila jsem neco podobneho, opustil nas, kdyz bylo male 6tydnu a ja nejvice potrebovala chlapskou podporu!

Luci, ver si! Jsi silna zenska!

zalda
6. říj 2008

Xlucko, v první řadě se už nenech od žádnýho chlapa sexuálně obtěžovat, je to sice asi těžký, ale takto to nejde!! Nesmíš už povolit, musíš být dost tvrdá a dokázat, že už se nebojíš!!!
Za druhé, pokus se přestat brát antidepresiva!
Přítele dej k soudu, aby platil na dítě, proto jsem chtěla aby jsi přestala brát ty léky, protože přítelovi může rupnout v hlavě a bude ti chtít vzít dítě a to že bereš ty léky, může proti tobě použít.

A teď to hlavní, tvoje maminka to ví, co ti dělá otec? Pokud ne, tak ji to řekni.

Nevím, nejlepší by asi bylo, kdyby jsi se odstěhovala a snažila se postavit na vlastní nohy. Určitě to zvládneš, už kvůli dítěti. A začala žít svůj život. Na chlapi se vyprdni, dokud nenajdeš někoho, kdo za to bude určitě stát.

hupcza
6. říj 2008

luci: antidepresiva v žádném případě nepřestávej brát, tak jak ti tady radí zalda
psychiatr ti je napsal na základě vyšetření a znalosti souvislosti - ví proč to udělal
zalda ti tady zcela nekompetentně radí, abys nebrala medikaci předepsanou ošetřujícím lékařem na základě pár řádků, které jsi napsala
navíc z těch řádků pro mě vyplývá, že ti ad zrovna bodnou - není to žádná ostuda - znám mraky lidí, kteří jsou podle vnějších měřítek jakoby úspěšní - a berou je - protože trápení ti pomohou líp zvládnout
zvládněš ho jistě i tak - jenže tu úzkost si budeš potřebovat někde vybít - někde s projeví - pokud ji nenecháš rozpustit v ad, můžeš to pustit na mrňouse - a to by přece byla škoda

určitě se zaměř na mrňouse, ale hlavně a především sama na sebe
pokud se zaměříš jen na něj, můžeš ho zadusit svou pozorností, svým lpěním - i když vše činěno v dobré víře

doporučuju - přečti si nějaké knížky (písni pokud budeš chtít tipa), dej se do kupy - udělej si nový účes - dej si inzerát na seznamku (nemusíš hned vyrážet na rande - uvidíš, jak dobře ti udělá, když o tebe někdo projeví zájem), začni chodit do mateřského centra - přijdeš na jiné myšlenky ....

držím palec 😉

evaje
8. říj 2008

luci; hupcza má pravdu, léky bereš z nějakého důvodu, který tady za těch pár řádků vůbec nemusíme chápat. Vysatzení léků určitě napřed prodiskutuj s lékařem.
Syna bych taky asi vynechala, pokud jde o léčebný prostředek, ale nepopírám, že pokud se mu budeš s láskou věnovat, že to bude to nejlepší, na co se můžeš zaměřit, a myslím, že láska, kterou ti pak bude vracet, bude lepší než AD 😉 .
Zkusila bych taky být tebou vyřešit problém s obtěžováním. Pokud by si na mě někdo dovolil, asi bych ho udala na policii. Ti ostatní si to potom už rozmysí. Ono to určitě není jednoduché, ale asi v tobě cítí nějakou slabost, kerá je přitahuje. Nedovol jim to, Ukaž jim, že jsi silná osobnost. A to jsi, vždyť se staráš sama o sebe a syna. A to přece chce, aby člověk byl silný.
Kdo se dívá k zemi, sluníčko nezahlédne 😉 .Tak hlavu vzhůru! to půjde, uvidíš.