Příspěvek na živobytí. Co musím splňovat?

zamilovany
9. únor 2012

dobry den chtelajsme se zeptat co vse musim splnovat abych melaa narok na prispevek na zivobyti?jsem sama se synem v 1+1 v pronajmu kde platim se vsim 5000kc a prijem mam jen 3800kc a 1500 alimenty a obcas nejakou kacku navic od manzela.dekuji za radu

morava739
10. únor 2012

@zamilovany ahoj nejlepsi by bylo kdybys na tom podnajmu ziskala trvale bydliste,dostavala bys pak prispevek na bydleni.Jinak na mests.urade si musis zazadat na socialce o prispevek v hmotne nouzi,(vlastne pry je to od noveho roku prestehovano do budov uradu prace)na zaklade zadosti ti prijde socialka domu mrknout jak s ditetem bydlite. predpokladam ze jsi rozvedena kdyz pises o manzelovi a alimenty mas urrcene soudne a taky mas na dite soudni svereni do pece

zamilovany
autor
10. únor 2012

rozvadime se a alimenty jetse urcene nema jetse neni aani termin stani. a trvalak mi neda tkze mam smulu.

morava739
10. únor 2012

@zamilovany to nevadi aale uz se rozvadite takze na tu socialku muzes zajit zazadat o doplatek do zivotniho minima a pokud mas oficialni smlouvu o podnajmu tak by ti meli dat i nejaky doplatek na bydleni ale m\slim musis mit veskere vyuctovani od inkasa.zalezi jak dlouho tam bydlis.hlavne to neodkladej a zajdi tam co nejdrive a nenech se odbyt,zálezi na koho tam narazis nektere zenske se tvari jako by ti to mely dat ze sveho ale nenech se odbyt a mrkni take na stranky
http://www.mpsv.cz/cs/
tam se dovis spoustu veci at trochu vis na co mas narok protoze dnes pkud nevis vubec nic tak te budou zrazovat ze na nic nemas narok ale mas

morava739
10. únor 2012

@zamilovany a take si zajdi na mesto zazadat o mestsky byt sice to dlouho trva a musis tam kazdy rok potvrdit ze stale na te zadosti trvas, po min.4 mesicich co nebydlis na trvalem pobytu si muz muze dat zadost o vyskrtnuti tve osoby z bydliste a pak to sice budou zjistovat ale kdyz si nahlasite trvale s malym na mesto tak mas velkou sanci dostat nejaky bytecek

speedygon
7. dub 2013

Zdravím, já dostanu z ÚP teď posledních pár kč a potom už nedostanu nic. Když jsem se informovala, nač mám nárok, tak prý mám zkusit příspěvek na živobytí a na bydlení. O doplatku do životního minima mi nikdo neříkal nic. Jak to tedy je?

nebojsafranta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nebojsafranta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nebojsafranta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
5. čer 2013

@nebojsafranta Klid, tady nejsi na volebním meetingu ani v Kotli 😉

nebojsafranta
5. čer 2013

Nejde o volebn meetimg. Taky není za koho.Já jsem samostaná jednotka.Tady jde o dedukci - prognozu na daších 30 let.Vycházejíci s postupu EU.A stručné shrnutí výsledku andgradového a židovského přeratu.

nebojsafranta
5. čer 2013

Oprava překlepu - Převratu.