Prohlášení, že jsem neměla nárok na PPM. Kde mi ho dají?

verunka10
6. kvě 2010

ahoj holky,mam jednu otazku.Bola som si dat zadost o rodicovsky příspěvek,na ppm nemam narok lebo jsem byla na uřade prace.Na městkom uřade mi řekly(tam si vyřizujem žadost o RP)ze potřebuji prohlasení ze jsem nemnela narok na ppm ze mam jit ke svoji gynekoložke aby mi to napsala,byla jsem tam a ona mi řekla že s tym nema nic spoločního.tak ted nevím kam mam jít,ci ke svoji obvodní nebo na UP.dekuji.

vojtisek2007
6. kvě 2010

verunka - nepíšeš jestli v ČR nebo SR - a v ČR to je tak, že tvoje gynekoložka ti vystaví tiskopis - žádost o peněžitou pomoc v mateřství, tu jsi měla odevzdat na úřadě práce, pokud nemáš zaměstnavatele a oni to pošlou na příslušnou OSSZ, odkud se mateřská vyplácí - tobě by poslali papír, že na mateřskou nárok nemáš, a tohle potvzení po tobě chtějí k žádosti o rodičák...takže si myslím, že by ti ho vystavili znovu na příslušné OSSZ

verunka10
autor
6. kvě 2010

a mužu nekde najit tiskopis žadost o ppm,gynekoložka ma dovolenou a nevím kdy se vrati.dekuji 😢

j.a.n.i
6. kvě 2010

bez doktorky ti ten tiskopis stejně nebude k ničemu, ale zkusila bych zajít rovnou na OSSZ, ať ti to potvrzení vystaví i bez papíru od doktorky

vojtisek2007
7. kvě 2010

verunka - ten tiskopis asi nikde ke stažení stejně není.....jak píse JANI - zkus si zajít na ossz at ti napíší jen potvzení, že nemáš nárok na mateřskou a je to

verunka10
autor
29. kvě 2010

ahoj holky,v patek mi přišel list že mam narok na rodičovský příspevek,tj 7600kč do 21 měsícu a pak 3800kč do 48měsícu,kolkého chodí rodičák??

vojtisek2007
29. kvě 2010

verunka to je asi jak kde..u nás třeba mezi 20-25