Reklamace upozornění z ÚP. Jak na to?

bertica.h
14. lis 2011

Nepřišla mi mateřská.Vedela jsem že se neco děje,protože chodí vždy pravidelne,ale zároven jsem vedela,že všechny papíry atd.mám ok.

Tak jsem volala na UP.Pani mne odkázala na jinou pani..no a přišli jsme k tomu,že mne odesílala před 3týdny upozornení,že potřebuji doložit moje a manželove potvrzení o tom,že jsme pořád zamestananí v ČR(jsme Slováci).

V ten den jsem to oskenované odeslala na meil.

Pak mne ale napadlo,není možné,že by mne doporučená zásilka nepřišla,jelikož jsem na pošte snad každý den a snad každý den mne chodí domu balíčky..

Proto jsem napsala na UP doporučene toto:

Tímto Vás žádam o zaslání kopie podacího listku, resp. dokladu o zaslaní uředné zásilky,ze dne 21.10 ,protože uvedené nedoručení zásilky si chci vyreklamovat u Českej pošty, nakolik nemám vědomost o skutečnosti, že by mi doručili Oznámení o uložení zásilky. Protože se jedná o pro mne dost důležitou úřadní věc, ráda bych se v budoucnu vyhla podobným problémům.
Děkuji za pochopení.

Vaší žádosti o zaslání kopie podacího lístku nelze bohužel vyhovět. Reklamaci nedoručené pošty odeslané Úřadem práce, může podávat jen odesílatel – tj. Úřad práce.

Proto se ptám,ja nemužu nijakým zpusobem zjistit,že opravdu to bylo odeslané?Nahlodáva mne totiž myšlenka,že to odeslané nebylo.
A když si představím,že matce samoživitelce jednoho dne proste nepříjde na učet 7600kč tak mne je normálne zle.

Děkuji za odpovedi.
Dnes mi pani odepsala:

vycu
14. lis 2011

Dojdi na ÚP a nahlídni do spisu.