Svobodná matka. Na jaké sociální dávky mám nárok?

megee
20. únor 2010

Ahoj maminky

potřebovala bych poradit na jaké dávky mám jako svobodná matka nárok a také jestli po rozchodu s přítelem musím žádat o svěření dítěte do péče....Předem děkuji za odpovědi

verunes
24. črc 2016

@salenas já se ptala kam to nahlásit a nee na něaké další otázky, pokud nevím odpověd tak radši nepíši ! Děkuji

salenas
24. črc 2016

@mamule2016 přechodná adresa v dnešní době již neexistuje. Při žádosti o dávky budeš dodávat i plat toho, kdo s tebou bydlí na trvalé adrese. je to bohužel složitější, takže nejlépe ti poradí na sociálce, co a jak

salenas
24. črc 2016

@verunes já odpověď vím, ale nechápu tvé důvody někoho bonzovat 🙂 voda se vaří na každého 🙂

verunes
24. črc 2016

@salenas Neznáš situaci tak se prosím zdrž komentáře, ano neboj voda se vaří opravdu na každého 🙂

j.a.n.i
24. črc 2016

@verunes Pro příspěvek na bydlení se počítají všechny osoby mající tam trvalé bydliště. Tečka. Tolik litera zákona, tedy ač si o tomto zákoně myslím něco nehezkého, tak dle popisu nedělá paní nic nezákonného, přítel tam trvalé bydliště nemá a proto se pro příspěvek na bydlení nezapočítává. Tedy si to hlaš kam chceš, budeš za blbce akorát tak ty.

verunes
24. črc 2016

@j.a.n.i Blbce můžeš nazývat akorát samu sebe, Vše už mám pozjištováno, co jsem chtěla vědět vím 😉

mujoro33
4. srp 2016

Dobrý den maminky potřebovala bych poradit nastěhovala jsem se do jiného bytu a žádala sem od socialky pro děti postele mám jich šest a já si musím sama doplácet na nájmu 8000 takže to nemám svého koupit spime na holé zemi dneska byla u mě na prošetření takže to viděla jak žiju jsem sama s dětmi přítele nemám takže co mám dělat děkuji za tady