Testy otcovství. Jak probíhají krevní testy?

pasilda
17. bře 2022

Ahojte prosím o radu , dnes nám byli nařízené soudni testy otcovství ... Krevní.. což mě docela zaskočilo jelikož js si myslela že tyhle testy jsou prováděné ze slin..jde mi o to právě proto že jsem před měsícem byli hospitalizováni v nemocnici s maličkou a při odebírání krve a napichavani žíly to bylo neskutečné peklo . Už tohle nechci podstupovat znovu. Má s tímhle někdo zkušenost? Jak tyhle testy probíhají ? od kud se krev odebírá?a za jak dlouho je výsledek testu?

martulka88
17. bře 2022

@pasilda Nevím kolik je "maličké" a neodpovím na test odcovství. Ale u malých dětí se bere z ruky (jako starším) a nebo, pokud je fakt mimi, tak z hlavičky (se synem - novorozenec, jsme právě odběry měly a bylo to strašný, to nebudu lhát)... Ať vám to dopadne, jak si přejete.

zmrzlinka
17. bře 2022

@pasilda nevím jak to probíha,ale předpokládám ,že se bere žilný krev z ruky a je to jednodušší a rychlejší než napíchnout dítěti kanylu....u dětí žíly praskají buď jak bojují nebo jsou dušne, dehydrované nebo mají horečku.Kdyz malý dáš hodně napít,tak naber bude hotovy za chvíli.

zet83
18. bře 2022

Ano, ať se opravdu hodně napije. Já byla s dcerou na odběrech před měsícem. Byla uplně šílená (dva roky zpět nás hospitalizovali a to je pro ní snad doživotní trauma. Nešlo to nabrat, žíly praskaly) paní sestřička jí vysloveně vecpala 2 kelímky vody, několik minut vyčkala a pak až nabrala. Šlo to jak po másle.