Výběr chlapeckého jména

nikiluskova
12. lis 2017

Zdravicko 🙂 s mužem už měsic přemýšlíme nad jménen pro našeho syna který přijde na svět v únoru 🙂 kalendář jsme projeli už tak 15x a nakonec jsme zúžili výběr na tyto: Marek, Kvido, Xavier, Teodor (Teo). Rádi bychom aby se hodilo k příjmení Gubčo. My jsme v nesnázích a nemuzem se rozhodnout. Co myslíte vy? Jaké jméno by jste vybraly? Popř. Napadá vas nejake jine jmeno ktere by se k prijmeni hodilo? Budeme radi. Dekujeme za napady a rady 🍀🐝👍

semisovamys
12. lis 2017

Osobně si myslím, že vzhledem k příjmení ktere nezni úplně česky bych volila nejaké klasičtější křestní jmeno aby nebyl za úplného "exota".. precijen malé děti na zakladni škole dokažou byt zlé. Takže jmen jako Kvido či Xavier bych se určitě vyhnula. Naopak Marek, Lukáš, Petr, Vojta, Michael atd mi připadá ok 🙂 drzim pesti s výběrem

nikiluskova
autor
12. lis 2017

@semisovamys dekujeme moc 🙂 zkusime to promyslet. Neco na tom bude

nafuka
12. lis 2017

Ani jedno. Marek Gubčo zkus si to vyslovit.

aidelina
12. lis 2017

Mně Marek Gubčo zní dobře 😉

nikiluskova
autor
12. lis 2017

Problem je v tom ze prijmeni je neobvykle a malo jmen k nemu sedi 🙂 nemusi to byt ani jedno z tech jmen ktere jsem vypsala, budem radi i za vase tipy 🙂 👍

jaja01k
12. lis 2017

Mne by se libil Marek. Xavier Gubco taky nezni spatne. Jeste se mi libi treba Andrej, Kristian, Filip.

skripmart
12. lis 2017

Roman? To zni dobre ... Ale exotice bych se též vyhnula ... šla bych do klasiky 🙂 Marek... Pavel ...
THEODOR JE s prijmenim dost jazykolam

saoirse
12. lis 2017

Mně se tedy líbí Theodor Gubčo. Je to znělý, jméno není úplně neobvyklé, zároveň jich zatím nejsou zástupy. Jinak souhlasím s @nafuka , že kombinace k - g vedle sebe není nejlepší, blbě se to vyslovuje.

slimacikmia
12. lis 2017

Mne ako prvé napadlo Alexander Gubčo 😅 njn čím to asi bude...
A čo napríklad Aleš, Samuel, Oliver, Daniel, Tomáš? Mne sa k tomu priezvisku hodí celkom veľa mien... Z tých vašich okrem Kvida a Marka, lebo končí na K, je to potom také tvrdé a ťažko sa to spolu vyslovuje.

veg
12. lis 2017

@nikiluskova necetla jsem to tu tak nevim jestli to tu uz nepadlo, ae muj favorit je matej🙂 a k vasemu prijmeni se mi zda by to vcelku slo

jade85
12. lis 2017

Teodor Gubčo zní skvěle 🙂 To jméno by mě nenapadlo, ale z vašeho seznamu je to top!

saoirse
12. lis 2017

A ještě mě napadá - když vezmete neobvyklý příjmení a dáte k němu notoricky známý a častý jméno, tak to příjmení o to víc vynikne (místo Honzík Gubčo by jednou mohl bejt jen Gubčo🙂 . Ten Teodor je fakt dobrej nápad (hanba mi, že takhle hlasuju dvakrát😀

tomikjoejoe
12. lis 2017

Teodor 🙂

milisent
12. lis 2017

Libi se mi kombinace Marek Gubčo nebo Teodor Gubčo. Teodora mame taky vybraneho pro syna 🙂

zmrz_lina
12. lis 2017

Líbí se mi Teodor,ale že by bylo neobvyklé,bych teď už úplně neřekla. Docela se teď s nima roztrhl pytel, to je taky důvod,proč my jsme ho škrtli.

nafuka
12. lis 2017

😀 mě taky ten Alexandr.

carmenz
12. lis 2017

Teodor ze seznamu vede,mate stesti,ze syn bude mit kratke prijmeni,tak bych se nebala dlouhych jmen ☹ Alexandr,Maxmilian. Jinak je ale tolik peknych jmen a spousta se jich hodi. Hynek,Daniel,Krystof...

jbzirafa
12. lis 2017

Také bych se vyhla přílišné exotice. Marek je asi z výběru nej. . Ale špatně se to vyslovuje. Nebo Teodor .Marian? Michal, Daniel, Martin .

gepe
12. lis 2017

Teodor Gubčo.

nisulka
12. lis 2017

V vašeho výberu mien sa mi najviac páči Teodor. inak sa mi velmi páči Richard🙂

handous
12. lis 2017

Z vašeho výběru bych šla do Marka nebo potom třeba Daniel, to zní s příjmením hezky.

nikiluskova
autor
12. lis 2017

Moc vam holky dekuju za pomoc 🙂 s muzickem vase rady berem na vedomi a zitra vsechny vase tipy probereme 👶

victress
12. lis 2017

z vámi nabízených mi zní nejlépe Teodor Gubčo, jinak bych zvážila třeba René, Oliver, Damián, Adrián, Kristián, Tadeáš, Tobiáš, Matyáš, Benjamin, Sebastian....

vladivojna
12. lis 2017

Z nabízených spis nic ... Xavier možná 😏 nic. Jinak treba Richard Gubčo nezni špatně 😊

ariadna12
12. lis 2017

Za mne Marek nebo Teo. Jmeno Teo se lip vyslovuje a je zajimave.

bacika
12. lis 2017

@nikiluskova Mě napadlo René Gubčo, to taky nezní špatně, ale taky bych se přiklonila ke klasickým jménům. I když třeba Rosťa by taky nemusel být špatný 🙂

pucka123
12. lis 2017

Nečetla jsem komentáře ale jako první k vašemu příjmení mě napadlo Adam. Adam Gubčo. Zní to skvěle 🙂

alcar
12. lis 2017

Z vaseho vyberu me nic nezaujalo. Ale jednou tu zaznelo Martin. Martin Gubčo za me super. 🙂

mabendov
13. lis 2017

Teodor je krasny 😉

gorda
13. lis 2017

Jak bylo psano - Teodor. Zni to paradne. A treba Markovi bych se taky vyhnula, blbe se to rika dospelymu, natoz diteti. A taky bych se nebala delsich jmen, kdyz ma kratke prijmeni. Teodor neni nijak exoticke. Dneska jsou mnohem exotictejsi treba stara ceska jmena, nebo jmena bezne se v kalendarich vyskytujici, ale malo davana. Kuprikladu dcera se jmenuje Zina a zatim jsme nepotkali nikoho, kdo by se nezeptal "A je to v kalendari?" a v porodnici mi jedna sestra rikala, ze co si pamatuje, nikdy tam asi Zinu nemeli. Takze jak mi chvili po porodu dali dceru do naruce, prvni jsem kontrolovala pasku na ruce, jestli to ma napsany spravne. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru