Zadlužená samoživitelka. Co mi hrozí?

slunicko.
23. dub 2009

Jsem sama se 2 dětma. Kdysi jsem si půjčila 15000 kč od Homecreditu půjčku, pak nastala tíživá situace a já jsem nemohla splácet. Teď to naskočilo na 22500 kč i s úroky. Už není možnost splátkověho kalendáře a prý to postupuje k soudu. Jsem zapsaná v Solusu díky tomuto. Ještě splácím do července E.on, který prošel soudem na splátkový kalendář. Zajímá mě, jak to proběhne, když ten dluh půjde k soudu. Co mi jako matce samoživitelce může hrozit..Dodávám, že nemám žádný majetek ani příbuzné, kteří by mi mohli nějakým způsobem pomoct ☹ .. Předem dík za odpovědi 🙂 .

vojtisek2007
23. dub 2009

slunicko - když to dojde k soudu, tak tam samozřejmě dají za pravdu tomu Homecreditu - že mu fakt dlužíš a máš mu do xy dnů od nabytí právní moci rozsudku zaplatit....když nezaplatíš do toho určitého data, tak tyhle "firmy" se s člověkem moc nepářou a ihned to postupují exekutorovi, který je téměř všemocný - zabaví v bytě co se dá, může i peníze (rodičák a tak) - ale i s ním se třeba ještě před výkonem prodejem movitých věcí dá domluvit - že mu to třeba zaplatíš na 4x - samozřejmě že ti nevyhoví, když to budeš chtít zaplatit po pětistovce, ale vím, že na tři čtyři splátky to třeba i nechá....

kasparkovci
11. bře 2014

Pro brňandy a okolní doporučuji tento projekt o samoživitelství, přihlášky zasílejte až do 15.3.2014:

Veškeré projektové vzdělávací aktivity budou probíhat v Coworking Centru na Lidické 77 v Brně.
Hlídání a občerstvení bude zajištěno. Dejte mi vědět, prosím, kdo z vás bude požadovat hlídání.
Co Vám tedy nabízíme?

1. dubna 2014
9.00 Seznámení s projektem
10.00 Coffee break
10.15 Problematika slaďování pracovního a soukromého života (work-life balance)
12.00 Oběd
13.00 Time-management a sebeřízení (stanovení priorit a nástroje řízení času)
15.30 Ukončení semináře

Ke vzdělávacím aktivitám, které budou následovat, obdržíte informace později. Zatím uvádím pouze data seminářů.
7.-9. dubna Mapování kompetencí

29. dubna 2014 Právní školení se zaměřením na práva samoživitelů/ek v ČR

Těším se na vás🙂 Laura

kasparkovci
11. bře 2014

@slunicko. Zkus provident. je to lepší než exekutor.