Čekankový sirup do dortu. Ovlivňuje výrazně konzistenci korpusu?

veru181
22. dub 2022

Jaké máte prosím zkušenosti s použitím čekankového sirupu do dortu? Ovlivňuje výrazně konzistenci korpusu? Zatím jsem zkoušela jen do beránka a kromě tmavší barvy a delšího pečení jsem si ničeho nevšimla 🙂

adelka951
22. dub 2022

Já bych s ním byla opatrná, a nedávala bych ho nikam, co budu nabízet např. návštěvě nebo rodině. Hodně lidí po něm má zažívací potíže (plynatost), tak aby potom nebyli naštvaní.

mollyweasley
22. dub 2022

Hlavně cekankovy sirup je na pečení zbytečný a po tepelné úpravě se chová jako obyčejný cukr.

merope
22. dub 2022

@mollyweasley Jako to funguje? Měla jsem za to, že prostě je to sladké, ale bez kalorií.

@veru181 Pokud tam není nějaký zásadní důvod, tak bych dort sladila například medem.

merope
22. dub 2022

@mollyweasley Díky!

novamamina
22. dub 2022

Nedávala bych. Lidi co na to nejsou zvyklí by se mohli pěkně pos*at 🤣. Když jsem si ho dala poprvé do čaje, nestíhala jsem běhat na záchod

veruuu_kubesovic
22. dub 2022

Ve větším množství působí projimave co vím...

koudyl
22. dub 2022
veru181
autor
23. dub 2022

@adelka951 @novamamina @veruuu_kubesovic Aha, děkuji za upozornění, to jsem netušila 😀 Beránek nám kupodivu nic neudělal a to byl můj první pokus 😀

@mollyweasley @merope Chtěla bych prave jen něco zdravějšího, než je klasický cukr. Malému budou dva roky (a kousek dortu s cukrem by mu určitě nic neudělal, vím, přesto se chci pokusit o zdravější verzi 🙂)

@koudyl Děkuji, podívám se. Máte na mysli nějakou konkrétní část, nebo spíš abych si ujasnila rozdíly mezi cukry? 🙂

mollyweasley
23. dub 2022

@veru181 Já právě tyhle náhražky cukru za zdravější moc nepovažuju. Med jako jediný.

veruuu_kubesovic
23. dub 2022

@veru181
Dcera je diabetička, tak to právě vím z dia skupinky, že když se někdo ptá na cekankovy sirup, že z něj mají děti i zdravé prujem, když jej mají hodně...
A co třeba poslední dobou leti takové ty mechove dorty? Snad to píšu správně 😉

koudyl
23. dub 2022

@veru181 pan Havlíček tam mluví, jak o bílèm cukru, tak i o čekankovèm sirupu, co s ním všechno můžete nahradit, a že je skvělý i na pečení, dost dobře to tam vysvětluje

veru181
autor
23. dub 2022

@veruuu_kubesovic Ten se právě chystám dělat 🙂 Akorát je i tam docela dost cukru, i když možná se to v tom množství ztratí 🙂

merope
23. dub 2022

@veru181 Já synovi (3 roky) dávám věci s čekankovým sirupem na zácpu 🙂.

S cukrem je problém spíše to, že se děti zvykají na sladkou chuť než cukr sám o sobě - určitě než čekankový je mnohem lepší a zdravější med. Já případně sladím kokosovým cukrem. A alternativně ti věci dost osladí například banány.