8mi měsíční syn odmítá pít cokoliv kromě mateřského m.

alca22
24. říj 2008

můj 8. měsíční syn odmítá cokoliv pít kom mléka(kojím). cokoliv mu dám tak mi to vyplouvá. neznáte něco co by mu zachutnalo

knobloska
24. říj 2008

Já jsem chtěla dávat jen vodu, ale přestala mi jí pít. Ředím šťávy od Hippu nebo Hami s vodou. Nejvíce jí chutná jablko a hruška.

zanulav
24. říj 2008

zkusit čaje uvařit, nebo granulovane od hami nebo sunarek granulovany , štavíčky domací udelane jablko s mrkví, nevím ale asi ten čaj spíše střídat to. Ja taky kojím ale z lahve mi zatím pítt nechce zkouším davat čaj štavíčky, no jakoby nevedel co s lahví. 😵

alca22
autor
24. říj 2008

zkoušela jsem mu dávat vodu, ovocné šťávičky i čaje(bylinkové) a nic. 😒

hary
24. říj 2008

A z čeho mu dáváš pít?? Kamarádce takto malá taky nechtěla nic pít, plivala, až narazily na hrneček, který malou zaujala pila a pila 😀 . Takže bych to zkusila i z druhé stránky, dávat z něčeho, co mu padne do oka 😉 . Ať hrneček nebo nějaká "jiná" láhev

ladunka
24. říj 2008

Moje dcerka taky nechtěla, jen třeba trochu vody ze lžičky, ale v těch osmi měsících ještě myslím ani to ne. Ze zoufalství (všichni mi říkali: Musí se to přece naučit!!) jsem jí taky nabízela různé ovocné šťávy, ale to už nechtěla vůbec. Postupem času jí zachutnalo přesně to co pijeme celá rodina - voda a slabé ovocné neslazené čaje, z hrníčků a skleniček ode mne. Také ji bavila pet láhev - teď dělají takové ty o obsahu 0,75 l s pítkem, ty jsou moc prima. A i já jsem měla později pro Kajku hrníček s pítkem, pila z toho, ale velmi málo. Obecně čím méně kojím, tím více dcerka vypije, teď už z jakékoli nádoby.

jitka711
25. říj 2008

Moje malá taky odmítala vypít cokoliv, kromě mlíka. Nakonec jsem zjistila, že jí nevyhovovala savička u láhve. Vyměnila jsem jí za jiný typ a dnes? Vypije i 750ml čaje denně. Kupuji granul. čaje, ale i ten sáčkový co jsou pro děti vypije.

jenjanka
25. říj 2008

ahoj jitka711,tvoji male je 8měsicu a to ti vypije tolik čajiku?a kolik ma ještě za den mlika?tak to se máš muj maly moc pit nechce

ssaara
25. říj 2008

My taky dlouho bojovali s pitím,nechtěl pít vůbec nic kromě mlíka. Zkoušeli jsme různé druhy pití,různé lahvičky,hrnečky s pítkem apod. Malej se začal sápat po našich skleničkách nebo hrnečkách,když jsme něco pili,tak jsme mu takhle zkusili dát napít a od té doby takhle pije bez problémů 🙂

nensy
26. říj 2008

tak malá mi ze začátku nechtěla pít čaj jenom štávičky tak pokud nechce tak mu to podávej po lžičkách pomalu dokud si nezvykne