Čaj venku. Je nějaký termohrneček? Jak to řešíte?

nadad
1. lis 2009

Ahoj holky, nevím, jestli tady to téma je, ale chci se zeptat, jak řešíte pití dětí venku, když je zima? Existuje nějaký termohrneček nebo máte teplý čajík v termosce a přelíváte, když chce dítě napít do hrnečku? Díky za odpověď, Naďa

mildickova
1. lis 2009

dobré téma 😉 my zatím řešíme termoskou z IKEA, je docela skladná a malá, stále loni cca 140,- Kč, udělám do ní čaj a pijeme oba z víčka ( kluk umí už dobře, odmala pije z normálního hrnku nebo skleničky )
no a nebo udělám těsně před odchodem do jeho hrnku a většinou vydrží vlažný, stejně už se nedá být venku dlouho 😒

kaleilah
1. lis 2009

já jsem koupila neoprénový obal, dělají hrozně moc rlznýchtvarů a velikostí. koukám že jsi z prahy, myslím na zličíně v metropoli mají stánek. 🙂 a v tom neoprenu se mi vejde ještě do té klasickétašky na flašku, nebo zabalím do plenky a dám mu do kočárku

iloha
1. lis 2009

my letos vyzkoušíme thermoláhev Sigg s kids uzávěrem ( včetně jejich obalu), mají spoustu obrázkových lahví

soanpe
1. lis 2009

můj chlap mi poradil thermoform s hadičkou vyvedenou ven a šup s ním pod bundu.prej to splní dvě funkce 😀
mě zahřeje a čaj zůstane teplý dlouhou dobu 😀 😀 😀

vercak.
1. lis 2009

Ahoj, já používám termoobal. Než odcházíme ven, tak čaj ještě ohřeju v mikrovlnce a po tu dobu, co jsme venku mu vydrží vlažnej 😉

reruna
2. lis 2009

AHoj, máme termoláhev Lamaze

dukie
2. lis 2009

Já si koupila v Tescu takový obal na láhev... je to polystyrénový obal potažený čímsi... a doma nachystám teplý čajík, dávám mu ho do maličké PETky od Cappy s takovým tím "cyklistickým" vytahovacím uzávěrem, to šupnu do toho obalu a je to. Vydrží to hezky teplé cca 3 hodiny, pak už je to jen vlažné... ale i to je furt lepší než studené, že jo... Ale těch termoobalů je víc. Rozhodně si ale myslím, že klasická termoska je značka ideál (fakt to vydrží teplé dlouho), akorát je to přelívání míň pohodlné, to je fakt.

jandalinka
2. lis 2009

dukie:kolik stojí ten obal polystyrénový v Tescu?A jak dlouho ti vydrží teplý čajík?Chápu to dobře,že je to jen obaleno v tom obale a tak spodek a vrch je bez zabalení? 😅

draga
2. lis 2009

koupila jsem piditermosku v ikee prostě jsem neodolala byla taková roztomilá 😀 ale venku jsem s ní ještě nebyla no asi už přišel čas 🙂

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3015...

vercak.
2. lis 2009

Jandalinka - ten obal je na zip, takže je vrch i spodek zabalený 😉

berenika39
2. lis 2009

Se olouvám za blbej dotaz možná, ale proč by muselo být pití na ven teplý?
Jasně že zamrzlá láhev není to pravý, ale prostě beru normální pití jako vždycky, mám ho v tašce a nebo v kočárku zakutaný a pořád má normální pokojovou teplotu. Běžná teplota snad stačí, ne?

UM pro malý miminka je jasný že musí být teplý, pokud se musí krmit venku, ale čaj pro batolata ? Já si s tím nepřidělávám starosti. Nemlátit, nestřílet, prosím.

kaleilah
2. lis 2009

bereniko, jasně že nemusí, ale přece jen po dvouhodinový prochajdě je určitě příjemnější dát si něco teplýho, navíc Danýs nesnese rukavicetakže čajíkem i zahříváme ruce 😉 Když je hodně velká zima tak to normálně v tašcerychle vystydne, takže kdyžrazíme ven, ohřívám na vařící a dávám do neoprenu. Zatu hodinku hezky zahřeje packy a bříško a synátor i usne 😀

berenika39
2. lis 2009

ale joooo, já asi budu mluvit jinak, až bude mráz...jsem pražanda (ted už ne), tam vždycky byla zima na polobotky, teplej svetr a pampelišky ve stromovce kvetly v listopadu. Tak uvidím, možná budu taky zahřívat...se mi líbí ten neopren. Starší syn si koupil takovej neoprenovej oblek na vodu, za pracně vydělaný peníze, tak mu ho možná rozstříhám🙂))))

vercak.
2. lis 2009

bereniko - přesně jak píšeš, až začne mrznout, tak to určo oceníš. Vždyť i pro nás je příjemný, když si v zimě dáme teplej čaj než ledovou tříšť 😉 😉
Jinak s tim oblekem jsi mě rozesmála, ale třeba by synovi nevadilo, kdyby mu chyběl jeden rukáv nebo kousek nohavice 😀 😀 😀 😀 😀

malovani
3. lis 2009

My to taky řešíme termoskou, klasika.

kacka.va
3. lis 2009

no, ono obecně se říká, že se v zimě nemá pít nijak zvlášť teplé pití venku, i když každý si ho na zahřátí dá, ale pro organismus je to mnohem horší než pít vlažné. takže budem nosit sebou pití normální teploty jako pije doma.