Co dáváte pít kojeným dětem? V jakém množství? Jak?

andulkaavetrelec
24. led 2008

Zajímalo by mne, co dáváte pít svým dětem,

a odkdy, v jakém množství a jakým způsobem (lahev, hrnek) a kdy (před/po/během jídla).

Někde jsem četla, že do 9.měsíce se nemusí nic, ale ty příkrmy jsou dost hutné, tak nevím... Díky.

andulkaavetrelec
autor
25. led 2008

teda na to je nějaká banální odpověď, ale já fakt nevím, prosím

karotky
25. led 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Tady jsem něco našla,ale myslím si,že pokud nemá malej problémy se zácpou a jiné střevní potíže,mohlo by postačit MM. 😉
To mám jen z doslechu,protože už nekojím.
Tak snad někdo poradí víc. 🙂

katze
25. led 2008

Dcerka bude mit sest mesicu. Je plne kojena a zadny dodatecne piti nedostava. Zacnu ji davat az tak kolem osmeho nebo devateho mesice. A je tobre flasku rovnou preskocit a zacit ucit rovnou z hrnecku s pitkem.
Vice najdes na www.kojeni.net v odkazu Zavadeni prikrmu.

vinynka
25. led 2008

ahojky já dávám našemu malymu čaje od Hami. Jelikož nekojim doktorka mi říkala že nutrilon je pouze jen strava že mu mám dávat čaj že nutrilonu se nenapije. Takže mu dávám už od měsíce čajiky a pije za den 500ml. Ale pokud kojiš tak dávat nemusíš MM obsahuje hodně vody. Ale v létě bych asi začala dávat i čaj. 🙂

kalu
26. led 2008

Ahoj, naše malá je 10 měs., do 6 byla plně kojená a nedostávala nic jiného k pití, poté jsem začala nabízet (čaje, vodu , šťávičky) rovnou z hrníčku s pítkem a je pravda ,že začala pít až kolem 8 měsíce.Chutná jí jenom voda, teď je stále kojená s příkrmy a vypije tak 200 ml vody.

bramburka
26. led 2008

no vidíte a mě na lince nutrilonu říkali, že ani u nutráče se žádné čaje nemusí dávat.

kar.la
26. led 2008

Ahoj, tak já to můžu trošku porovnat. Malé bude 7 měsíců, kojíme, UM má jen jednu dávku denně a žádné tekutiny krom MM nevyžaduje. Čajík nebo šťávičky dávám jen když má zácpu. Teď jsem měla střevní potíže a dostala jsem léky, takže jsem musela odsávat a dávat UM a to teda pila jeden čajík za druhým. Na žízen jí očividně UM nestačí.

jabber
26. led 2008

Já jsem ke kojení až doteď nedávala k pití nic - kojené děti prý nic navíc nepotřebují - a malá byla spokojená. Teď jsme začali s příkrmy, tak jí kromě MM dávám ještě vodu do lahvičky.

vrtule83
26. led 2008

já dávám neslazený dětský bylinný čajík k příkrmu a občas si cucne i přes den, ovocná šťávička úspěch neměla a ovocný čajík také ne, moc toho nevypije tak 50ml/den. Začala jsem dávat z důvodu tužší stoličky.

vrtule83
26. led 2008

a naučila se rovnou z hrnečku s pítkem, flašku vůbec neměla