Granulované čaje. Jaké máte s nimi zkušenosti?

ivanky
27. kvě 2008

Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s granulovaným čajem?Jaky je dobrý pro dvouměsíční miminko které je na UM!je vůbec vhodný?

hedvika
29. kvě 2008

Ideální je voda. Během prvního roku prý děti ještě nemají chuť, řídí se čichem. Taky jsem dostala od tchána granulované čaje, je lékárník, ale synovi jsem je nedala, vypila jsem je sama. 😉 Když jsme museli na kožní kvůli ekzému, doktorka nám granulované čaje nedoporučila. Neptala jsem se proč, protože mně to přišlo správný, ale určitě tam musí být nějaká pojiva - takže něco umělýho - a to se mně do mimina cpát nechce.

ivanky
autor
29. kvě 2008

já jsem Zkusila fenikloví od babio ten obsahuje mléčný cukr /laktozu/to jediný cukr obsažený v mat.mléku a nemá vliv na zvikání ne sladký a nekazí se po něm zuby!Malé docela chutná!

jitka83
30. kvě 2008

Ahoj, já dávala od Čajánku Větrníčka. A pak jsou i od Sunárku Feniklový. Ty jsou od dvou týdnů. Já dávám jedině granulovaný čaje. Teď sem najela na značku Milasan, je bez lepku. Prckovi ale na pití chutná vše. Jeto to taková kachnička. Pije hodně a jsem za to fakt ráda. Než abych to do něho měla nutit, to mu vyzkouším vše, co mu pak zachutná, ne. A když je to pro děcka, tak to přeci nemůže být tak škodliví. Jinak by to snad nemohli pro děti dělat. 😅

ivulinda
3. čer 2008

my dáváme fenyklový a ovocný 🙂

bramburka
3. čer 2008

tak holky ten malinový sunarek nepije ☹ tak nevim. Pije fakt jen kdyz ma hlad, tak pred jidlem do ni rvu to pití, aby se nedehydrovala.

sisstin
3. čer 2008

já už je dávat nemůžu, pže to pil na litry..a je atopik a měl ty exemy mnohem horší z toho..takže musim sáčkovej 😒

bramburka
3. čer 2008

k sáčkovýmu ani nečuchla... to už víc vypila vody, nejvíc teda pila štávu z jablka co jsem uvařila...

sisstin
3. čer 2008

bram: no musela jsem mu to trošku osladit fruktozou, jinak by toho vypil tak 80ml za den 😖

simlenka
3. čer 2008

ať kojené nebo nekojené - já bych čaj nedávala - zkoušela jsem jednou dát malý fenyklový, kvůli prdíkům, ale nechtěla ho. Kojím, teď přikládám častěji, protože je teplo, přikládám i když si neřekne a vždycky si trochu potáhne. Taky jsem jí zkoušela dát převařenou koj. vodu a tu trochu vypije, ale v zásadě jsem pro to, že kojení stačí - proto je přední a zadní mlíko - přední na žízeň, zadní na hlad... pro nekojený dítě bych zvolila tu převařenou vodu, rozhodně ne granulovaný čaj, a když už čaj tak sáčkový, ale u dvouměsíčního mimi bych se fakt snažila vydržet bez čaje

johankadl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
euronacerny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz