Hrnečky MAM, máte zkušenost?

kexina
12. zář 2017

Ahoj,
chtěla jsem poprosit ty, kteří mají vyzkoušené hrnečky MAM, aby se podělili o zkušenosti. S lahvemi téhle značky jsem spokojená, ale v té jejich nabídce hrnečků se nevyznám.
Kdy jste kupovali první hrnek? Začínali jste s tím Starter nebo jiným? A se kterým jste byli nebo nebyli spokojení a proč?
Díky

hanih
12. zář 2017

Ahoj, my jsme dceři pořizovali Starter cup. Dceři očividně vyhovuje, protože se na něm zasekla a nechce nic jiného, takže jsem zvědavá, jak ji naučíme pít normálně z hrnku 😀 Jako jediný nedostatek vidím to, že se nám často ničí to silikonové pítko, takže každou chvíli kupujeme nové. Ale dcera taky hrnek často používá místo kousátka, takže problém je spíš tam 🙂

duck09
12. zář 2017

Za nás velká spokojenost s Mam trainer u obou dětí.

yelowangel
12. zář 2017

Taky jsme už víc než rok na Starter Cup a nechce se toho vzdát. Když nemá na vybranou tak se hrnku napije ale voda je pak všude 🙂 Pítko teda máme celou dobu jenom to jedno, kupoval se s tím že jak odejde hrnek se schová , ale zatím ono pořád drží

nada3
12. zář 2017

@kexina presne jako @hanih
Ted jsem koupila lahev se slamkou DM, tak jsem zvedava na vydrz.

kexina
autor
12. zář 2017

@hanih A jak stará byla? Prtě má 5 měsíců, pořád nevím, kdy s hrnky začít.

@duck09 Rovnou jste s Trainerem začínali, nebo nejdřív ten Starter a pak až tenhle?

A jak je to s tím netekoucím pítkem? Jak moc s tím dokážou cintat kolem sebe...

hanih
12. zář 2017

Když jsme jí hrnek pořizovali, bylo jí 6 měsíců - vodu jsme začali nabízet společně s prvními příkrmy, nejdřív po lžičkách a pak rovnou z toho hrnečku. Klasickou lahev nikdy neměla.
Mimochodem - netekoucí pítko je opravdu netekoucí, ale jen do té doby, dokud dítě neobrátí hrnek vzhůru nohama a nezačne tím silikonovým pítkem bouchat do stolu, gauče, podlahy, čehokoliv. To pak voda stříká na všechny strany 😀

leki
12. zář 2017

Mam trainer v 6ti mesicich asi. Ale byly tam dve savicky, zacali jsme rovnou tou nedudlikovou. Jedinej problem nastal kolem roka, kdy pochopil, ze kdyz to otoci vzhuru nohama a zmackne tu savicku, tak to proteka a muze delat binec s tou vodou 😀 Ten mam trainer si koupily i kamosky a taky spokojenost

kexina
autor
12. zář 2017

@hanih já začala dávat vodu přes léto, jak byla ta vedra a dávám i teď k příkrmům. Ale právě že z lahve, tak teď nevím jak s hrnečkem. Tak já prckovi vysvětlím, že tím nesmí bouchat do gauče, aby to neteklo. 😀

@leki No mně přišlo, že v těch dvou není rozdíl, tak se právě ptám, jestli někdo používal ten trainer od začátku.

hanih
12. zář 2017

@kexina Jo, to mu vysvětli 😀 Přeju hodně štěstí! Ona je to totiž prej hrozná legrace 😀
Jinak já bych to prostě zkusila, třeba i na střídačku s tou lahví, a uvidíš, co prcek na to. Třeba to půjde hned, třeba budete muset trošku trénovat.

duck09
18. zář 2017

@kexina Začínali jsme rovnou s Trainerem. Ten Starter jsem koupila mladšímu synovi a hned jsem posílala dál, neoslovil mě. Hned jsem koupila zase Trainer, ten se mi zdál lepší.

Jinak se nám později ještě osvědčil hrneček Lovi u obou dětí. Pokud s tím vyloženě nemrskly o zem, tak netekl.

kexina
autor
18. zář 2017

Holky děkuji za reakce. Objednala jsem ten Trainer, dneska si pro něho jdu na poštu, tak jsem zvědavá, jak ho prcek přijme.

kexina
autor
18. zář 2017

@leki já doufám že tam taky budou dvě savičky, resp savička a pítko. Na hrnek bych mu chtěla nechat jen to pítko, ale dávám mu teď poslední jídlo do postýlky, tak chci vyzkoušet tu jejich netekoucí savičku, protože máme č. 2 a jak s tím blbne občas to trochu rozstříkne po posteli.