Jak děláte ovocné šťávy?

kaczuska
2. kvě 2014

Holky vařím malému ovocné čaje, pár krát do měsíce mu koupím v Rossmanu nebo DM ovocné šťávy, ale ty se prodraží. Jak děláty vy ovocné šťávy? Nebo kupujete sirupy? Pokud ano, jaké značky? Děkuji za rady 🙂

bajana
2. kvě 2014

mam za to, ze ovocna stava = stava odstavena z ovocia, nie? ja by som sa snazila dieta rozhodne naucit na cistu vodu, to je na pitie to najlepsie....pripadne by som ju ochutila stavou z citrusoveho ovocia a trochou hnedeho cukru....vyborna do vody je aj na platky nakrajana salatova uhorka...sirupy a dzusy len veeeeelmi vynimocne - nepijeme my, nebude ani bejby 😉

elllenka
2. kvě 2014

Já dělám jen mošt z jablek. Sice by se daly udělat i jiné šťávy třeba z pomeranče, ale na to jsem líná, příjde mi lepší, když ten pomeranč sníme.
Letos se teda chystám, na černý bez, že bych zkusila sirup. Moc nám chutná jen sama jsem domácí nikdy nedělala.
Jinak jsem pro čistou vodu, teď když je dcerka větší tak jí dávám trošku sirupu, kupuji Essence ( http://www.sirupy-essence.cz/) doufám, že je to vhodné pro děti, ale i tak dostane jen trošku sirupu a zaliji vodou a pije to tak max. 2x denně tak to snad neuškodí.
Kupovaná pití kupuji jen když jsme někde na výletě a já nevezmu pití ( zapomenu vzít nebo se nám rozbije flaška)

pavlusa01
6. črc 2014

Já dávala z kraje jen vodu....ale to mi malá tak moc nechtěla a hlavně,když marodila,tak nepila,tak jsem ji koupila v DM dětské štávy bez cukru,a ty jsem jí tedy naředila ještě vodou,ty byli určené i od 4 měsíců,ale já jí je dala až tak kolem 7 měsíce a pak jsem jí začala také vařit pytlíkový čajík sunárek....A to jsem střídala,jednou vodu,jednou štávičku a zase čajík....Já to střídala po dnech.....A dělám to stále,ale ted v létě se více zaměřuji na čistou vodu......Také malé je už pomalu rok a půl.