• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste převařovali prckovi vodu?

21. prosince 2011 
Jak dlouho jste převařovali prckovi vodu? (na mlíčko, na kaši, čajík,...) Synovi je 16 měsíců a říkám si, jestli to není zbytečné pořád ještě všechno převařovat.
14. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme přestali převařovat něco málo po roku. vodu jí dávám pořád balenou (dobrou vodu, nebo tomu naturru)
14. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem přestala převařovat vodu okolo roku... Vodu jí na čajík či mléko vždy jen ohřeju a zaleju.. Už to tak neřeším a je nám 16 měsíců za týden..
14. pro 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přestala jsem převařovat kolem roku....ale pořád dávám kojeneckou...
14. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vodu jsem převařovala do roka, do půl roka jsem převařovala kojeneckou vodu a od půl roka z kohoutku.
14. pro 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
do jednoho roku. Pak když prcek normálně začal jíst co my tak pije obyč balenou vodu.
14. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dle meho je tak nejvhodnejsi cas kdyz se decko zacne radne pohybovat po zemi...nevim co by z vody mohlo chytit? to spise z te zeme...
14. pro 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem přestala s převařováním kolem 1 roku
14. pro 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojeneckou jsem kupovala tu co se převařovat nemusí... prevarovala jsem cca 6 mesicu pak uz ale nemusi se vubec myslim fromin?nevim je na ni primo ze se nemusi prevarovat...
14. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřevařovala jsem nikdy.čaje mi děcka nepijí, umělé mlíko taky ne, zhruba od 11 měsíců jsem začala dávat balenou kojeneckou vodu a tu ani neohřívám, jen ji naleju do láhve. Holka ji pije takto do dnes (jsou jí 4 roky) jen teď už normálně ze sklenice.
14. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojeneckou jsem prevarovala do 6m, pouzivala do 8m, z vodovodu jsem prevarovala asi do 10m.
14. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdy kolem roku, dál používám jen vodu z kohoutku - nemáme špatnou :slight_smile:
14. pro 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já převařovala do roka kohoutkovou (máme moc dobrou i dle Dr. - Plzeň) a od roka kohoutkovou nepřevařenou:slight_smile:
14. pro 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 6.měsíců už nepřevařuju :wink: Používám balenou kojeneckou a Dr. mi odsouhlasila, že už není třeba.... Tak jen ohřívám. U dcerky jsem to dělala stejně a žádné následky nemá :wink:
14. pro 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj syn je v rovnakom veku ako tvoj a vodu nepreváram, ani nepoužívam kojeneckú. Po 1. roku som s tým postupne prestala.
14. pro 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky okolo 1. roku, teď máme filtrační konvici, ale kvůli chuti, začali nám hodně chlorovat tak byla hnusná.
19. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme převařovali asi do 1.roku, teď si čepuju Artézskou z automatu, je kojenecká a o hodně levnější než ty balenné.
Pokud mi zrovna dojde, tak dám vodu z kohoutku, nepřevařuji.
20. pro 2011 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi do roku a čtvrt jsem převařovala. Pak jsme byli delší dobu v Emirátech a malá pila vodu ve vaně, tak si manžel ťukal na čelo, že jí převařuju vodu a ona stejně pije tu nepřevařenou. Tak jsem toho nechala :slight_smile:
21. pro 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek