Jak dlouho jste převařovali prckovi vodu?

palma111
14. pro 2011

Jak dlouho jste převařovali prckovi vodu? (na mlíčko, na kaši, čajík,...) Synovi je 16 měsíců a říkám si, jestli to není zbytečné pořád ještě všechno převařovat.

beruska1989
14. pro 2011

my jsme přestali převařovat něco málo po roku. vodu jí dávám pořád balenou (dobrou vodu, nebo tomu naturru)

klosky
14. pro 2011

Já jsem přestala převařovat vodu okolo roku... Vodu jí na čajík či mléko vždy jen ohřeju a zaleju.. Už to tak neřeším a je nám 16 měsíců za týden..

snanok
14. pro 2011

přestala jsem převařovat kolem roku....ale pořád dávám kojeneckou...

miskadis
14. pro 2011

Vodu jsem převařovala do roka, do půl roka jsem převařovala kojeneckou vodu a od půl roka z kohoutku.

kooblich
14. pro 2011

do jednoho roku. Pak když prcek normálně začal jíst co my tak pije obyč balenou vodu.

lajla
14. pro 2011

no dle meho je tak nejvhodnejsi cas kdyz se decko zacne radne pohybovat po zemi...nevim co by z vody mohlo chytit? to spise z te zeme...

nilika
14. pro 2011

já jsem přestala s převařováním kolem 1 roku

denousek
14. pro 2011

kojeneckou jsem kupovala tu co se převařovat nemusí... prevarovala jsem cca 6 mesicu pak uz ale nemusi se vubec myslim fromin?nevim je na ni primo ze se nemusi prevarovat...

nasticka
14. pro 2011

nepřevařovala jsem nikdy.čaje mi děcka nepijí, umělé mlíko taky ne, zhruba od 11 měsíců jsem začala dávat balenou kojeneckou vodu a tu ani neohřívám, jen ji naleju do láhve. Holka ji pije takto do dnes (jsou jí 4 roky) jen teď už normálně ze sklenice.

sussanah
14. pro 2011

kojeneckou jsem prevarovala do 6m, pouzivala do 8m, z vodovodu jsem prevarovala asi do 10m.

coxa
14. pro 2011

Někdy kolem roku, dál používám jen vodu z kohoutku - nemáme špatnou 🙂

erika9110
14. pro 2011

Já převařovala do roka kohoutkovou (máme moc dobrou i dle Dr. - Plzeň) a od roka kohoutkovou nepřevařenou🙂

sysysy
14. pro 2011

Od 6.měsíců už nepřevařuju 😉 Používám balenou kojeneckou a Dr. mi odsouhlasila, že už není třeba.... Tak jen ohřívám. U dcerky jsem to dělala stejně a žádné následky nemá 😉

petkave
14. pro 2011

Môj syn je v rovnakom veku ako tvoj a vodu nepreváram, ani nepoužívam kojeneckú. Po 1. roku som s tým postupne prestala.

smoby
19. pro 2011

já taky okolo 1. roku, teď máme filtrační konvici, ale kvůli chuti, začali nám hodně chlorovat tak byla hnusná.

meo
20. pro 2011

My jsme převařovali asi do 1.roku, teď si čepuju Artézskou z automatu, je kojenecká a o hodně levnější než ty balenné.
Pokud mi zrovna dojde, tak dám vodu z kohoutku, nepřevařuji.

pattie
21. pro 2011

Asi do roku a čtvrt jsem převařovala. Pak jsme byli delší dobu v Emirátech a malá pila vodu ve vaně, tak si manžel ťukal na čelo, že jí převařuju vodu a ona stejně pije tu nepřevařenou. Tak jsem toho nechala 🙂