Jaké máte osvědčené čajíky?

janicka006
14. črc 2010

my máme koupený od Hippu fenyklový,ale přijde mi,že nám prdíky spíš zhoršuje☹((
A pak jsem Michalince koupila ještě heřmánkový a ten jí šmakuje.
A ještě jedna otázka..myslíte,že se čaje mají střídat...aby ta chuť pro miminko nebyla časem "nůďo" a nebo prostě když jí chutná,tak do toho mníchat další????
Díky za odpověĎ 😉

beruska2x
14. črc 2010

v tomhle veku se asi stridat nemusi, to az dyl, ja davala caje Ciperka a spokojenost....

simonceli
15. črc 2010

@janicka006 dávám od Lerosu a Apotheke a super, Hipp je s cukrem, tak to jsem nechtěla dávat.... Prý jsou hodně sladké. Ale s těmi co dávám maximální spokojenost a malá je krásně pije.

marinka
15. črc 2010

@janicka006 Jestli kojíš, tak ani čajíky ve třech měsících dávat nemusíš, klidně stačí až kolem sedmého měsíce 😉 Já taky dávám bylinkový od Lerosu a moc nám šmakuje 🙂 Jinak mi malá bumbá hezky i samotnou vodu..

fender
15. črc 2010

My dávali čaje už skoro od narození, bez nich malej strašně trpěl na bříško.... dlouho měl bylinkový od lerosu, někdy v půl roce jsme to začli střídat s fenykl/anýz od tekane a teď má ještě další od tekane.
Myslím, že střídat není třeba.

strouzek
15. črc 2010

my dáváme od narození, zkoušeli jsme fenyklový ale ten absolutně propadl u nás, malá bolení bříška ještě horší tak jsme dávali heřmánový od hipu ten byl dobrý ale totálně nejlepší čajík jaký znám je od Hami "na dobrou pohodu" ...krásný voňavý čajík, uklidňuje bříško a malá po něm bezvadně spí. teď dáváme i obyčejné sáčkové ale z těch granulových jedině ten na pohodu, je od 3. týdne

janni.ka
15. črc 2010

Já dávám malé čajík taky od narození,fenyklový u nás taky spíš vše zhoršil malá po něm plakala na bolavé bříško ještě víc,heřmánkový od hippu byl lepší ten sme vypotřebovaly celý a ted jsem koupila od hami broskvový a teda nic moc ani mě nechutná ale objevila sem od hami jablko meduňka granulovaný a ten teda malá sosá krásně 😵

elvira
15. črc 2010

Mám odzkoušený od Hippu heřmánkový - sice to trvalo, ale malý si zvyknul.
Pak jsem se dočetla, že granulované čaje nejsou dobré - prý jsou doslazované a dobarvované, takže jsem zkusila sáčkový - nějaký pro děti - hezky voněl a docela mi chutnal. Bohužel malý měl jiný názor.
Plival čaj na všechny strany a jelikož bylo horko a strašně málo čural, tak jsem se vrátila k Hippu.
Akorát ho teď trošku oblafnu - dávám jednou tolik vody, než je v návodu. Přidávala jsem nenápadně víc vody, až si zvyknul bez problémů.
Teď jsem koupila od Hippu "dětský sen" a jede mu taky.