Jakou lahev na čaj/vodu pro kojence?

luj89
2. říj 2017

Ahoj maminky, uz zacinam resit prikrmy pro dcerku a k tomu patrici pitny rezim. Podle Mamily je nejlepsi ditko ucit pit primo z hrnicku, ale na to si nejak moc netroufam... Jake jste pouzivali lahvicky a od kdy jste zacali s hrnicky? Dekuji 🙂

dc2015
2. říj 2017

Ty jo, vůbec si to přesně nevybavím, ale zkoušeli jsme toho víc. Každému děcku vyhovuje něco jiného, chce to zkusit. Nevylévací hrnečky jsou super. Po nich už jsme pak přešli rovnou na sportovní láhev, Zdravou láhev, ale to až v cca roce a půl. Jinak úplný začátek lahvička s rychlým průtokem. Já jsem mu do ní dělala i odvar z ovesných vloček.

petronilkaa
2. říj 2017

My měli pro dceru i syna první "hrníček" canpol babies lovi 360°. Dcera už pije normálně z hrnku nebo skleničky, ale tenhle hrníček má pořád v posteli v noci, kdyby měla žízeň. Jinak na cesty, výlety atd. teď už mají zdravou lahev.

janawaes
2. říj 2017

Pouzívala jsem nejdrive lahvicky od MAM, mely to pitko posunute vice na bok, takze se malemu z toho lepe pilo, nemusel ji tak naklanet. Pak jsme pouzivali Taky hrnicek od lovi 360 a ten pouzivame vlastne porad a ven mame jeste od tescomy s brckem. Hrnicek nemam zatim odvahu malemu dat, vylije na sebe co jde, takze mame jeste cas 🙂

luj89
autor
2. říj 2017

@janawaes a ted si predstavte ucit pulrocni mimco na hrnicek, fakt si to neumim predstavit...

misuled
2. říj 2017

Pouzivali jsme malicky hrnicek na espresso a hlavne jsme to mnozstvi tekutin nehrotili, byli po jidle kojeni. Pak jsme meli ucici hrnicek a kelimek a bylo to k nicemu. Mozna nejlepsi z lahvicek kojenecky minirajec PET...

baluci
2. říj 2017

My mame nevylevaci lahvicku Nuk a super, maly ma 7 mesicu a krasne z ni pije.

luj89
autor
2. říj 2017

@baluci muzi poprosit o cely nazev nebo fotku nebo odkaz?

dominika1986
3. říj 2017

Super lahvičky jsou klasické skleněné NUK First Choice, dudlíky k nim jsou s antikolikovým systémem, dudlík velikosti L využívám i na řídké kaše. V Německu je lze koupit téměř za polovinu ceny v ČR.

janawaes
13. říj 2017

@luj89 Ja jsem ale myslela hrnicek 360, je to sice klasicky hrnicek, ale je tam ta membrana, ze se ditko nepolije a muze z toho cucat normalne, ale 6 mesicni ditko to ne, my jsme ho pouzivali az potom, nejdrive jsme pouzivali tu od mam, jak uz jsem psala 🙂

konidana
26. led 2018

od půl roku jsme zkoušeli plastový hrníček s pítkem, postupně bez pítka. Také obyč plast.lahev se sport.uzávěrem s membránou. Dokud jsem kojila (přes rok), tak stejně moc nevypily

krystalka
26. led 2018

My jsme měli nejdřív klasickou lahvičku od Aventu, s oušky, stejnou jako na mléko....postupem času jsme vyměnili dudlík za ty pítka, měli myslím asi dva druhy, měkčí a tvrdší....