• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký čaj 4 měsíčnímu miminku?

1. července 2012 
Ahoj, můj malý je už na Sunaru, má 4 měsíce, občas po spinkání mám pocit, že má žízeň (ústřední topení :cry: ). Dala bych mu čaj, ale jaký? Co mají rádi Vaše miminka? Do granulovaných od HIPPu se mi nechce,jsou slazené, zatím jsem koupila od LEROSu dětský heřmánkový. Poradíte? :cry:
10. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondík nepije žádný čaj-(bude mu 9 měsíců) prostě mu nechutnají....takže jsme jen na Sunaru a příkrmech.
10. pro 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínek taky čaj nechtěl ale po žličkách se naučil používáme granulovanej od Hippu
10. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi taky žádný nepijeme, jenom je ochotnej si trochu cucnout granulovanýho od Hippu.
10. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pijeme od Lerosu bylinkový,je od 4 měsíce a malé chutná nejvíce.Ovocné jsou na ni moc kyselé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pijeme granulovanej od Hami, nápoj od Sunaru.
10. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ráda bych ti poradila,ale všechny co pijeme jsou od 6.měsíce.A jsou to čaje od Megafytu. :frowning2:
10. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vede taky bylinkový od Lerosu, pak ten ovocný od Lerosu, ale ten je až od uk. 9. měsíce a pak od Megafytu lesní jahody. Ale začínali jsme taky na granulých. Třeba fenyklový, pak bodovalo jablko-meduňka od Hippu. Pořád jsem mu to střídala se sáčkovými a granulí ubírat až jsem je přestala dávat úplně.
10. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej čaj odmítá, napije se jen trochu převařený vody. Když nechce, tak nenutím, voda je lepší.
10. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem slyšela, že je hodně oblíbenej jablíčkovo meduňkovej, ale to je granulovanej :unamused:
10. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megafyt třešňový sáčkový, jablko-meduňka granulovaný a jinak šťávičky.
10. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt,že jsme také začínali granulovanýma,ale dávala jsem menší množství než bylo v návodě.
10. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berenika a na heřmánek pozor,snižuje vstřebávání železa, :wink:
10. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám chutná Babio Fenyk granulovaný i sáčkový. Vypije i 200ml denně.
10. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho BER :grinning: já objevila čaje čiperka na názvu je "dětský instantní čaj bez sacharozy" opsahuje pouze laktozu takže vřele doporučuji a jsou od 4 měsíce.Mám doma připraven lipový ale nakoupíme víc.U nás 180g=64kč takže orpoti "značkovým" je i levný.Hezký večer a prďolkoj pusa a dobrou chuť
10. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.goldim.cz třeba se dočteš víc. :grinning:
10. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc dík, víc hlav víc ví.... :slight_smile: evikku...ahoooooj, dík, mrknu se po něm, verunce taky pusinku a doufám, že se máte vesele!!!! Jdem příští týden do poradny, máme super paní doktorku, poptám se i jí.
10. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé už tam máš fotečku-to je dobře :slight_smile:) držíme palečky a opatrujte se!!
11. pro 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne vcera dala moje mudra letacek na caje od fy "čajanek", je pravda ze kojici se dal pit jen od nich, jediny mi chutnal :dizzy_face: tak mozna od cajanku neco zkusim i pro malyho...
11. pro 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste doporucila ty porcovane samozrejme :wink: http://www.cajanek.cz/liftec/cajanek/produkty/ od 6mesice..
11. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se pil od hippu semotamo po narozeni ten na spokojene brisko a chutnal ji moc ikdyz byl hodne naredenej a pak uz pila pri prikrmech jen hipp nekdy jine granulovane,ale ty nejsou tak dobre a kdyz se ten hipp naredi je celkem fajn i me chutnal,pak pila hodne vodu prevarenou a hermankovy cajik chutnal strasne moc,od lerosu nechutnal zadnej
11. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovocný od hippu
11. pro 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám teďka chutná Hipp meruňkový granulovaný, hodně ho ředím - malou lžičku na 200 ml vody, střídáme s vodou a štávičkami Hami :wink:
11. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objevila jsem BABIO Dětský granulovaný čaj jablko+banán 180g BIO bez cukru
1. črc 2012 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda čajíky dáváme a určitě bych to doporučila i tobě,alespoň teď v těch dobách šílených hyců.Nebo alespoň kojeneckou,či převařenou holou vodu.Nechápu jak tu některé maminky můžou napsat,mé dítě čaj nechce,tak je jen na sunaru a příkrmech.To maličké tělíko se může dehydratovat během chvilky.Každý doktor řekne nabízet čaj a to často když jsou horka a že teď horka jsou šílenýýýý.Můj syn má necelých 7 měsíců a jsme teda střídavě na sáčkových neslazených čajících a občas i granulovaný od Hippu,nebo přímo ovocné nektary.
1. črc 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek