Jaký čaj 4 měsíčnímu miminku?

berenika39
10. pro 2008

Ahoj, můj malý je už na Sunaru, má 4 měsíce, občas po spinkání mám pocit, že má žízeň (ústřední topení 😢 ). Dala bych mu čaj, ale jaký? Co mají rádi Vaše miminka? Do granulovaných od HIPPu se mi nechce,jsou slazené, zatím jsem koupila od LEROSu dětský heřmánkový. Poradíte? 😢

misakulicka
10. pro 2008

Ondík nepije žádný čaj-(bude mu 9 měsíců) prostě mu nechutnají....takže jsme jen na Sunaru a příkrmech.

muminek
10. pro 2008

Martínek taky čaj nechtěl ale po žličkách se naučil používáme granulovanej od Hippu

motylek
10. pro 2008

Tak mi taky žádný nepijeme, jenom je ochotnej si trochu cucnout granulovanýho od Hippu.

kijonkova.k
10. pro 2008

My pijeme od Lerosu bylinkový,je od 4 měsíce a malé chutná nejvíce.Ovocné jsou na ni moc kyselé 😝

jandaj
10. pro 2008

My pijeme granulovanej od Hami, nápoj od Sunaru.

jakoubka
10. pro 2008

Tak ráda bych ti poradila,ale všechny co pijeme jsou od 6.měsíce.A jsou to čaje od Megafytu. ☹

mobina
10. pro 2008

U nás vede taky bylinkový od Lerosu, pak ten ovocný od Lerosu, ale ten je až od uk. 9. měsíce a pak od Megafytu lesní jahody. Ale začínali jsme taky na granulých. Třeba fenyklový, pak bodovalo jablko-meduňka od Hippu. Pořád jsem mu to střídala se sáčkovými a granulí ubírat až jsem je přestala dávat úplně.

berus
10. pro 2008

Malej čaj odmítá, napije se jen trochu převařený vody. Když nechce, tak nenutím, voda je lepší.

berus
10. pro 2008

Jinak jsem slyšela, že je hodně oblíbenej jablíčkovo meduňkovej, ale to je granulovanej 😒

andy80
10. pro 2008

Megafyt třešňový sáčkový, jablko-meduňka granulovaný a jinak šťávičky.

jakoubka
10. pro 2008

Je fakt,že jsme také začínali granulovanýma,ale dávala jsem menší množství než bylo v návodě.

kijonkova.k
10. pro 2008

Berenika a na heřmánek pozor,snižuje vstřebávání železa, 😉

theresa
10. pro 2008

Nám chutná Babio Fenyk granulovaný i sáčkový. Vypije i 200ml denně.

evikuu
10. pro 2008

Aho BER 😀 já objevila čaje čiperka na názvu je "dětský instantní čaj bez sacharozy" opsahuje pouze laktozu takže vřele doporučuji a jsou od 4 měsíce.Mám doma připraven lipový ale nakoupíme víc.U nás 180g=64kč takže orpoti "značkovým" je i levný.Hezký večer a prďolkoj pusa a dobrou chuť

evikuu
10. pro 2008

www.goldim.cz třeba se dočteš víc. 😀

berenika39
autor
10. pro 2008

Moc dík, víc hlav víc ví.... 🙂 evikku...ahoooooj, dík, mrknu se po něm, verunce taky pusinku a doufám, že se máte vesele!!!! Jdem příští týden do poradny, máme super paní doktorku, poptám se i jí.

evikuu
11. pro 2008

Jé už tam máš fotečku-to je dobře 🙂) držíme palečky a opatrujte se!!

jezevec
11. pro 2008

mne vcera dala moje mudra letacek na caje od fy "čajanek", je pravda ze kojici se dal pit jen od nich, jediny mi chutnal 😵 tak mozna od cajanku neco zkusim i pro malyho...

jezevec
11. pro 2008

jo jeste doporucila ty porcovane samozrejme 😉 http://www.cajanek.cz/liftec/cajanek/produkty/ od 6mesice..

aponchie
11. pro 2008

u nas se pil od hippu semotamo po narozeni ten na spokojene brisko a chutnal ji moc ikdyz byl hodne naredenej a pak uz pila pri prikrmech jen hipp nekdy jine granulovane,ale ty nejsou tak dobre a kdyz se ten hipp naredi je celkem fajn i me chutnal,pak pila hodne vodu prevarenou a hermankovy cajik chutnal strasne moc,od lerosu nechutnal zadnej

petule.h
11. pro 2008

ovocný od hippu

agness02
11. pro 2008

nám teďka chutná Hipp meruňkový granulovaný, hodně ho ředím - malou lžičku na 200 ml vody, střídáme s vodou a štávičkami Hami 😉

peggylucka
1. črc 2012

Objevila jsem BABIO Dětský granulovaný čaj jablko+banán 180g BIO bez cukru

ronyx
1. črc 2012

My teda čajíky dáváme a určitě bych to doporučila i tobě,alespoň teď v těch dobách šílených hyců.Nebo alespoň kojeneckou,či převařenou holou vodu.Nechápu jak tu některé maminky můžou napsat,mé dítě čaj nechce,tak je jen na sunaru a příkrmech.To maličké tělíko se může dehydratovat během chvilky.Každý doktor řekne nabízet čaj a to často když jsou horka a že teď horka jsou šílenýýýý.Můj syn má necelých 7 měsíců a jsme teda střídavě na sáčkových neslazených čajících a občas i granulovaný od Hippu,nebo přímo ovocné nektary.