• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu levnější šťávy pro mimi od půl roku?

3. června 2013 
Ahoj! :slight_smile: Zajímalo by mne, jaké nejlevnější,ale přitom kvalitní šťávy kupujete? Já kupuji od Hippu,Hami a pod.,ale cenově se liší jen minimálně,jsou dost drahé. Malému je ředím kojeneckou vodou,sám si za mým dozorem krásně drží lahvičku s ouškama a nemá problém s pitím. Jenže..bumbá dost a léto před námi. Co jiného dáváte? Čajíky taky pije,ale ředěné šťávy miluje.Vodu samotnou moc nemusí, a to jsem mu jí dávala jako první nápoj. :unamused: Také od kuchařinek uvítám recepty na domácí šťávy z ovoce :wink:
18. dub 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste Z DM drogerie šťávy Babylove
18. dub 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mám dobrou zkušenost s jablečným moštem. Vyrábí ho některé české moštárny a balí do 5litrových krabic. Je to čistá šťáva bez sladidel, konzervantů ap. Pětilitrovka stojí asi 100 Kč, má se spotřebovat do 3 týdnů a prodává se např. v Kauflandu :slight_smile:
18. dub 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tohle téma jsem řešila dlouho...nakonec jsem koupila odštavnovac, a delam stavy sama... dneska se da poridit uz od tisicovky...rozhodne se vyplati, a jsou to stavy cerstve, tedy mnohem vetsi pridana hodnota, nez ty z obchodu...
18. dub 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
taky by mě zajímalo kde je sehnat za lepší cenu,malá mi nic jiného nechce pít, kupuju od Hami.
18. dub 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě taky si myslím, že udělat si doma štávy neni až takový problém, jinak když je období moštu bereme za 9 kč l :slight_smile: Jinak mošt máme zavařený v 5 l sklenákoch ještě z min. roku a paráda :slight_smile:
18. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odšťavňovač - nejlepší rada..... využíváme ho už víc jak tři roky a nemůžu si to vynachválit!!!! jak zelenina, tak ovoce a to kdykoliv - jaro,léto,podzim,zima, vše podle dostupného zboží :grinning: navíc využíváme i vymačkané zbytky, malý to baští jak o život :dizzy_face:
18. dub 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rosmann maji super dzusiky, ve vlastni znacce.
18. dub 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupovala v DM ty Babylove. Bývaly v o275l PETkách vroubkovaných, ale z kuponků vidím, že se zmenšily na 0.5l-počítám, že cena zůstala...mám 2 kuponky, tak ještě možná vezmu. Jaou moc dobré a ne sladké...a fakt osvěží :slight_smile:
18. dub 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já teď nakoupila v Rossmannu v akci http://www.akcniletaky.com/letak-rossmann--letni-magazin-12866strana20/ štávy od Hippu :o) Koukám dost po akcích jinak se asi ušetřit nedá .O(
3. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek