Kde seženu levnější šťávy pro mimi od půl roku?

zuzlika
18. dub 2013

Ahoj! 🙂 Zajímalo by mne, jaké nejlevnější,ale přitom kvalitní šťávy kupujete? Já kupuji od Hippu,Hami a pod.,ale cenově se liší jen minimálně,jsou dost drahé. Malému je ředím kojeneckou vodou,sám si za mým dozorem krásně drží lahvičku s ouškama a nemá problém s pitím. Jenže..bumbá dost a léto před námi. Co jiného dáváte? Čajíky taky pije,ale ředěné šťávy miluje.Vodu samotnou moc nemusí, a to jsem mu jí dávala jako první nápoj. 😒 Také od kuchařinek uvítám recepty na domácí šťávy z ovoce 😉

rasha
18. dub 2013

Zkuste Z DM drogerie šťávy Babylove

llluckaaa
18. dub 2013

Já mám dobrou zkušenost s jablečným moštem. Vyrábí ho některé české moštárny a balí do 5litrových krabic. Je to čistá šťáva bez sladidel, konzervantů ap. Pětilitrovka stojí asi 100 Kč, má se spotřebovat do 3 týdnů a prodává se např. v Kauflandu 🙂

gwennie
18. dub 2013

tohle téma jsem řešila dlouho...nakonec jsem koupila odštavnovac, a delam stavy sama... dneska se da poridit uz od tisicovky...rozhodne se vyplati, a jsou to stavy cerstve, tedy mnohem vetsi pridana hodnota, nez ty z obchodu...

mafeska
18. dub 2013

taky by mě zajímalo kde je sehnat za lepší cenu,malá mi nic jiného nechce pít, kupuju od Hami.

lucyvivien
18. dub 2013

právě taky si myslím, že udělat si doma štávy neni až takový problém, jinak když je období moštu bereme za 9 kč l 🙂 Jinak mošt máme zavařený v 5 l sklenákoch ještě z min. roku a paráda 🙂

alpakovo
18. dub 2013

odšťavňovač - nejlepší rada..... využíváme ho už víc jak tři roky a nemůžu si to vynachválit!!!! jak zelenina, tak ovoce a to kdykoliv - jaro,léto,podzim,zima, vše podle dostupného zboží 😀 navíc využíváme i vymačkané zbytky, malý to baští jak o život 😵

kamaradicek
18. dub 2013

Rosmann maji super dzusiky, ve vlastni znacce.

speedygon
18. dub 2013

Já kupovala v DM ty Babylove. Bývaly v o275l PETkách vroubkovaných, ale z kuponků vidím, že se zmenšily na 0.5l-počítám, že cena zůstala...mám 2 kuponky, tak ještě možná vezmu. Jaou moc dobré a ne sladké...a fakt osvěží 🙂

skvrne2
3. čer 2013

Ahojky, já teď nakoupila v Rossmannu v akci http://www.akcniletaky.com/letak-rossmann--letn... štávy od Hippu :o) Koukám dost po akcích jinak se asi ušetřit nedá .O(