Kdy během dne dávat 3měsíčnímu miminku čajík?

alisha118
30. zář 2016

Ahoj holky mam skoro 3mesicni miminko. Kojim a dokrmuji (podle dr.mam nakojit a vzapeti dat dokrm abych vedela kolik vypil odeme) předtím jsem stridala kojeni a dokrm.. ale k me otazce. Rekl mi ze klidne muzi i davat cajik pokud chci.. kdy behem dne mam cajik davat? Po papani uz asi hned chtit nebude a mezi jídlem zase treba spinka nebo ublinkava a hraje si na houpacce.. jak jste to delali vy? A davali jste teply nebo studeny? Kdyz teply tak to jste si pokazde udelali novy cajik a nebo třeba pripravily a dali do termosky? Vetsinou po papani musi mala trávit v náruči (dost ublinkava ) a proto bych si nemohla chystat cajik. Jak nejlepe to vyresit. Dekuji

ladyhacek
30. zář 2016

Já tedy kojila a nedokrmovala . čajík jsem nedávala a pokud kojíš tak podle mě nutně jiné tekutiny nepotřebuje. Ale záleží na tobě. já začala dávát s prvními příkrmy a to vždy po jídle.
Čaj si připravím ráno a pak po obědě - ale mě už pije hodně 🙂. nemám ho v termostce. Když jdeme ven tak ho přihřeji v mikrovlnce. ale ta termoska je dobrý nápad - malý ze začátku vypil asi 50ml > tvém případě to více ais nebude 🙂 - příjdem mi to tedy zbytečné. ALe to je asi názor od názoru. Zkus třeba kojeckou vodu a normálně pokojovou teplotu

olga_
30. zář 2016

Já teda jen kojila (a stále kojím dvouleťáka). Čaj jsem dávala až tak od roka. Jako první tekutinu vedle MM, které dlouho dlouho stačí, jsem dávala čistou vodu.

alisha118
autor
1. říj 2016

@ladyhacek a doma si davala cajik vlažný? I venku to rychle schladne.

ladyhacek
1. říj 2016

@alisha118 ze začátku ale teď už ne (tak aby měl cca těch 36°C > tělsná teplota tak je ,,teplé´´ dle mě i mléko > ale - prostě jsem zkusila na se napít a dala si to na hoení ret pokud to nepálio tak OK

alisha118
autor
2. říj 2016

Driv si davala vlazny a ted teply? A když mi pila i studeny (pokojova teplota) tak ji ho muzu davat? Nebudu ji tim nejak ubližovat. Me teda po cajiku trochu ublinkava (ne hned ).