• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik vám vypije měsíční miminko? Jaké mlíčko dáváte?

16. června 2017 
Kolik pije Vaše miminko, po po kolika hodinách a jaké mlíčko dáváte? moc děkuji za informace....
5. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam Danik pil 60-90ml, kazde 2-2,5hodiny. :wink:
Zacli sme sunarem,ale po tom se nemohl vykakat,tak sme presli na nutrilon a bylo lip. :wink: ted uz sme zpatky na sunaru a uz je to dobry... :slight_smile:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u každého mimča je to prý různé, některé pije třeba i ve čtyřech měsících 80 a některé už v měsíci i 100ml - to jsem tedy jen slyšela. Sama kojím, takže nemám přehled s umělým mlíčkem.
5. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele můj má 3 měsíce a papkáme Nutrilon, taky by měl vypít na svůj věk 1000ml za den a prjstě nedá tolik a cpát to do něj nebudu, sám ví, kdy má plný bříško :wink:
Když jsem kojila tak jsem měla zánět a chvíli jsem mu to odstříkavala, vypil 100 a ted papá tak po 3-4 hodinách někdy z bídou 120 a někdy mu to nestačí a vypije 150, což taky není žádná sláva protože by měl vypít 200 ale nejak to neřeším, pije častějš, prospíva, váhu má na svůj věk dobrou tak co řešit. :wink:
Víc mlíčka prostě do nej nenacpu, protože si to odstrčí jazýčkem a aby se mi poblinkal, to taky nechci, protože nutit to do nej není dobře.
Zkrátka když spinká, prospíva dobře a je spokojenej tak bych to nějak zatím neřešila, každé dítě ví, kdy má dost a podle mne do toho příjde samo, když nebude mít dost :slight_smile: :wink:
6. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwercoo, přechod na Nutrilon z kojení- žádný problém? Netrpí prdíkama a kolikama po N? Mám bebu a mají jen velké balení a to do 14 dnů nespotřebujeme, tak bych taky přešla na N, to mají malé balení....
6. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: aaabbbc :slight_smile: Já jsem zjistila, že mám málo mlíčka protože jsem ho nejdřív dokrmila sunarem a po kojení mi vypil ještě 100 tak mlíko bylo fakt fuč :frowning2: Sunar úplně nesnášel, blinkal ho, vyplivoval láhev no hrúza utrpení a to ani neříkam tu stolici, ono totiž žádná nebyla a když byla tak s pomocí teploměru :confounded: Pak jsem si řekla dost, koupila nutrilon a jak jsme na prdíky trpěli ted už o nich málen nevíme. Chvíli trvalo pokým začal kakat, postupně začal sám jednou za den, ted ti můžu říct že mu nestačím utírat prdelku :grinning: kaká mi i 4-krát za den není toho nejak moc žeby měl průjem, to nemá, tak normálně, uprdáva a je mu dobře :slight_smile:
My kupujeme 800g balení ale myslím že ho mají určitě i menší, ted nevím kolik tam je přesně ale v lékarně jsem ho viděla :wink:
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky, taky zkusím nutrilon, sunar mi přijde ještě někde z dob za opicemi.... Malý mají....
6. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně malá vypije po třech hodinách 40-60ml, to je jí 5 týdnů, je to strašně málo, ale víc do ní nedostanu, kojím a dokrmuju Nutrilonem
6. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amalie, jako 40-60 mateřského nebo to myslíš i s nutrilonem dohromady? :angry:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa: bd tp vypije ode mně, nebo jí pak dokrmím, víc si ale nedá, no

teď vypila 30 nutrilonu a šlus
6. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my když odcházeli z porodnice krmili jsme 70ml 7x denně, a měli jsme 3 týdny. Odstříkavala jsem své mlíko a to ji pak dávala, Petruška neuměla otevřít pusu na kojení. Ale umělého by se prý mělo dávat dle doporučení výrobce víc.
7. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vypijeme i 100 ml :grinning: a to máme tři týdny... :grinning:
7. led 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tři týdny a jsme rádi za 2Oaž 30 po dvou hodinách :frowning2:
28. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jí dávám odstříkaný tak i 80 ml, ale jinak kojím a nemám váhu takže netuším kolik si vysosne. Umělého mi taky tu 80 vypije, to se ale před tím ještě napije z prsíčka.
28. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nám jsou necelé 3 týdny, krmíme MM přes lahvičku a vypijeme cca 80-100 8x-9x denně. Někdy dokonce i víc.
11. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak my máme skoro 6 týdnu a papkáme docela hodně...150ml po 4 hodinách :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já krmím UM (nutrilon) od 6 týdne,neměla jsem dostatek MM,malá mi začala pít 100ml a ted jí jsou už tři měsíce pryč a papá málo na to že by měla vypít už 200ml,vypije mi jak kdy,věčinou ráno vypije 120ml,pak 60ml kolem osmé hod a pak po 3 až 4 hod zase 100 a120ml,150ml vypila asi jen jednou,pije i čajíček běhěm dne a to za celý den vypije 150 až 200ml,dost mi spinká během dne,ted mi spinká už dvě hod od papání a vypila dnes 60ml a spí.také se stolicí máme problém,dávám ji laktobacilky a stejně nějak nekaká :frowning2: bez mí pomoci,strčím ji čípek a dám jí ho jen na začátek nejprve a pak teprv talčí a když jí to nejde tak jsem jí už párkrát zasznula čípek a čekala až se vyčistí,ale to udělala asi jen 2x sama s pomocí čípku a jinak jí pomáhám já s tlačením na bříško a masírováním a tím čípkem strčím na začátek konečníku,ale to přeci nemužu dělat já,co dělat aby tlačila sama,neznám to a to mám třetí dítě,sice jsem to už zapoměla,páč mi je 38 a děti mám ve věku 19 a 16 let,takže si něco málo pamatuji,ale tohle jsem u dětí nezažila,syn papal feminar,sunar nemohl měl také tuhou stolici,ale tlačil sám,dcera byla v poho,ta papala zase sunar a stolici měla ok,tadle ta třetí cácorinka papá nutrilon a nekaká bez mé pomoci vubec,také se stalo přes týden a jako novorozeně plakal s nadímáním,ten nijak nepláče s toho že by nekakal,ale přijde mi že skoro nejí když nekajdí,tak co holky porádíte mi někdo?jo a u doktorky to říkám a nijak to neřeší,ale zase né všechny doktoři jsou znalí,s těmi laktobacilky jsem zjistila tady na internetu a pak jsem to u doktorky říkala a jen kývala hlavou a řekla,děláte dobře,nechápu proč mi to prve sama neporadila :unamused: tak se těším na psaníčko tady od Vás.páááá Romana s Lucinkou :wink:
19. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,naše Ema dostává ve 2 měsících(narodila se ve 34.týdnu) ob dávku MM a UM-babylove bio pre-pravidelně se po něm vyprazdnuje a nemusím dávat žádný Sab atd. ,předtím jsme měli Bebu 1 a Bebu sensitive,ale po ní měla zácpu a bolení bříška a vypije dávku-100-120ml před den převážně po 3hodinách a v noci konečně vydrží i 4hodiny :grinning: a myslím,že váhově prospívá
13. dub 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme skoro 6 týdnu vypijeme od 40-100ml skoro každé 2 hodiny, záleží kolik si vypije, nejhorší je to v noci ja hoproste nevzbudím a vypije si jenom 40 a za 2hodiny zase. Krmíme Nutrilonem, zkoušela jsem i Nutrilon extra a nic. Jinak dávame na prdíky infacol, tem nám konečně zabral a lactobacily od firmy swiss cena cca 150kč na měsíc, mívaly jsme problém se vykakat.

Holky ja bych tak potřebovala radu jaké mlíčko mu dát at trošku v noci víc spinká a vypije aspon víc jak 40? Chci zkusit něco jiného než Nutrilon, jen nevím co. Mám ještě koupené asi 4 balení měly je v akci za 319, tak jak je zpapáme tak zkusím něco, ale co?
16. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme skoro 6 týdnu vypijeme od 40-100ml skoro každé 2 hodiny, záleží kolik si vypije, nejhorší je to v noci ja hoproste nevzbudím a vypije si jenom 40 a za 2hodiny zase. Krmíme Nutrilonem, zkoušela jsem i Nutrilon extra a nic. Jinak dávame na prdíky infacol, tem nám konečně zabral a lactobacily od firmy swiss cena cca 150kč na měsíc, mívaly jsme problém se vykakat.

Holky ja bych tak potřebovala radu jaké mlíčko mu dát at trošku v noci víc spinká a vypije aspon víc jak 40? Chci zkusit něco jiného než Nutrilon, jen nevím co. Mám ještě koupené asi 4 balení měly je v akci za 319, tak jak je zpapáme tak zkusím něco, ale co?
16. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme čtyřměsíční holčičku...pije teď tak 130ml...dávám buď MM(odstříkané) nebo Bebu. Pije každé tři hodiny...v noci teda ne...dáváme naposled ve 20hod. a pak se vzbudí až tak v 5 nebo 6 hod.ráno :wink:
17. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojím a dokrmuji Nutrilonem, někdy 60 někdy 90...plus tedy mlíčko z prsou, máme jedlíka... :wink:
19. srp 2012 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,dobrý den, chci se zeptat zdali máte některá stejný problém s krmením jako my.. mám 3 měsíčního chlapečka- od začátku jsme na umělém mléku nejprve jsme papkali nutrilon ha jenže ho bolelo bříško a nemohl se vykakat tak jsme přešli na sunar ha a dobrý, jenže nutrilonu mě vypil tak 150ml a sunaru když dáme 100ml tak to už je co říct..někdy mu stačí 70 a někdy vypije i 180ml.. papá tak po 3-4h. v noci se vzbudí jen 1-2 a to si 3krát cucne a musím ho nutit protože u toho usíná. zatím teda přibírá ale jsem z toho docela neštastná když všude čtu kolik by měl vypít...díky moc za rady
2. črc 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame mesicni holcicku a spapa nam 135 po 6 hodinach mame teda sunar nutradefense.zda se mi to dost na to ze mame 3500g ale obcas ma jeste hlad a vypila by vic
5. únor 2014 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den mám skoro 2 měsíční holčičku a plně jí kojím ale nemám váhu a nevím kolik mi vypije potřebuji to vědět kojím jí každý 3 hodiny po 10minutách .. ale vůbec netušim kolik za tu dobu stihne vypít chtělajsem se zeptat kolik by měla vypít ??? děkuji za odpovědi :slight_smile: :dizzy_face:
10. říj 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme měsíčního klučinu, ten vytáhne tak 90, ale většinou těch 120ml po 3-4 hod. Někdy mám pocit, že by zvládnul i víc než těch 120 ml, ale to do něj nechci cpát, aby ho zas nebolelo břicho.
8. lis 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já dávám malému UM od Hippu, teď už má batolecí mléko Hipp JUNIOR 3 a pije 2 x denně, ale když byl malý pil cca každé 3 hodiny tak 90 ml. Super bylo, že se nám přechodem na Hipp vyřešil problém s kolikami, na které syn dost trpěl.
10. lis 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mame mesicni holcicku plne kojim, zkousela sem odstrikam abych vedela kolik mam mlicka a mam z obou tak 120ku a to mi mala vypije cely po 3hodinach pres den a vecer krmime naposledy v sedm pak v jednu rano a pak uz zas jedem po trech hodinach. Dr sice rikal ze ji mam krmit jen z jednoho ale to ma pak hlad a place takze si krmim podle sebe. Myslim ze tu stovku by mela vypit :slight_smile: jinak co se tyce umeleho mlicka u prvni holky sem davala nutrilon a nebojte maminky ze toho nevypije tolik um je hutnejsi nez mm :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2015 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky čtu si vaše příspěvky a mám stejný problém jako mnoho z vás. Mám měsíční holčičku a přikrmuju, ale přejdu jen na UM jak kojím tak malá za chvíli brečí a to je u prsa dost dlouho a když už brečí i potom tak jí dám lahvičku a vypije 80ml, tak opravdu moc nevypije. já jsem se zezačátku hodně stresovala že nepije pak jsme začali dokrmovat a jsem v klidu. ale jak se dá lahev tak je to kojení v pytli!! :unamused: ale když bych chtěla přejít jen na UM musím volat doktorce a domlouvat se s ní??? a ještě dávám NUTRILON a nemůže se vykakat taky jsem jí pomáhal teploměrem a celý den nic a zase až večer jsem jí pomáhala a pak se mi pokadila tak že jsem jí musela vykoupat a měla průjem. tak asi zkusíme jiný a uvidíme :slight_smile:
14. led 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem moc spokojená s mlíčkem od Hippu, miláček si dává tak 100 ml po 3 hodinách, se stolicí už naštěstí problémy nemáme, po Hippu se malému krásně upravila.
17. led 2016 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka844 dobrý den a mohu se zeptat konkrétně který hipp? syn jen nar.32gt, nyní mu jsou 3 týdny korigovaně (11nekorig.). Má 5,6kg (je i čahoun). pije 6*150ml/den. Nevím, zda ho nepřekrmuji, ale dle pravidla 150-180ml*kg váhy/den má množství akorát. Dám-li 120, je nespokojený, a brzy se budí. Zkozšeli jsme i 7*120/den ale měl bolení. Od počátku baštil Prebebu discharge teď Bebu OptiPro comfort. Ale kaká 1 za den, nevím, zda to není málo a nemá zácpu...jinak nepláče a vypadá spokojeně.
děkuji
18. únor ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek