Kolik vám vypije měsíční miminko? Jaké mlíčko dáváte?

aaabbbc
5. led 2010

Kolik pije Vaše miminko, po po kolika hodinách a jaké mlíčko dáváte? moc děkuji za informace....

momin
5. led 2010

Nam Danik pil 60-90ml, kazde 2-2,5hodiny. 😉
Zacli sme sunarem,ale po tom se nemohl vykakat,tak sme presli na nutrilon a bylo lip. 😉 ted uz sme zpatky na sunaru a uz je to dobry... 🙂

zuzankast.
5. led 2010

u každého mimča je to prý různé, některé pije třeba i ve čtyřech měsících 80 a některé už v měsíci i 100ml - to jsem tedy jen slyšela. Sama kojím, takže nemám přehled s umělým mlíčkem.

wwercaa
6. led 2010

Hele můj má 3 měsíce a papkáme Nutrilon, taky by měl vypít na svůj věk 1000ml za den a prjstě nedá tolik a cpát to do něj nebudu, sám ví, kdy má plný bříško 😉
Když jsem kojila tak jsem měla zánět a chvíli jsem mu to odstříkavala, vypil 100 a ted papá tak po 3-4 hodinách někdy z bídou 120 a někdy mu to nestačí a vypije 150, což taky není žádná sláva protože by měl vypít 200 ale nejak to neřeším, pije častějš, prospíva, váhu má na svůj věk dobrou tak co řešit. 😉
Víc mlíčka prostě do nej nenacpu, protože si to odstrčí jazýčkem a aby se mi poblinkal, to taky nechci, protože nutit to do nej není dobře.
Zkrátka když spinká, prospíva dobře a je spokojenej tak bych to nějak zatím neřešila, každé dítě ví, kdy má dost a podle mne do toho příjde samo, když nebude mít dost 🙂 😉

aaabbbc
autor
6. led 2010

wwercoo, přechod na Nutrilon z kojení- žádný problém? Netrpí prdíkama a kolikama po N? Mám bebu a mají jen velké balení a to do 14 dnů nespotřebujeme, tak bych taky přešla na N, to mají malé balení....

wwercaa
6. led 2010

🙂 aaabbbc 🙂 Já jsem zjistila, že mám málo mlíčka protože jsem ho nejdřív dokrmila sunarem a po kojení mi vypil ještě 100 tak mlíko bylo fakt fuč ☹ Sunar úplně nesnášel, blinkal ho, vyplivoval láhev no hrúza utrpení a to ani neříkam tu stolici, ono totiž žádná nebyla a když byla tak s pomocí teploměru 😖 Pak jsem si řekla dost, koupila nutrilon a jak jsme na prdíky trpěli ted už o nich málen nevíme. Chvíli trvalo pokým začal kakat, postupně začal sám jednou za den, ted ti můžu říct že mu nestačím utírat prdelku 😀 kaká mi i 4-krát za den není toho nejak moc žeby měl průjem, to nemá, tak normálně, uprdáva a je mu dobře 🙂
My kupujeme 800g balení ale myslím že ho mají určitě i menší, ted nevím kolik tam je přesně ale v lékarně jsem ho viděla 😉

aaabbbc
autor
6. led 2010

díky, taky zkusím nutrilon, sunar mi přijde ještě někde z dob za opicemi.... Malý mají....

amallie
6. led 2010

mně malá vypije po třech hodinách 40-60ml, to je jí 5 týdnů, je to strašně málo, ale víc do ní nedostanu, kojím a dokrmuju Nutrilonem

aaabbbc
autor
6. led 2010

amalie, jako 40-60 mateřského nebo to myslíš i s nutrilonem dohromady? 😠

amallie
6. led 2010

aaa: bd tp vypije ode mně, nebo jí pak dokrmím, víc si ale nedá, no

teď vypila 30 nutrilonu a šlus

aktekram
7. led 2010

Ahojky,
my když odcházeli z porodnice krmili jsme 70ml 7x denně, a měli jsme 3 týdny. Odstříkavala jsem své mlíko a to ji pak dávala, Petruška neuměla otevřít pusu na kojení. Ale umělého by se prý mělo dávat dle doporučení výrobce víc.

bocinka
7. led 2010

my vypijeme i 100 ml 😀 a to máme tři týdny... 😀

misicka455
28. led 2010

My máme tři týdny a jsme rádi za 2Oaž 30 po dvou hodinách ☹

kudelovazuzana
28. led 2010

Když jí dávám odstříkaný tak i 80 ml, ale jinak kojím a nemám váhu takže netuším kolik si vysosne. Umělého mi taky tu 80 vypije, to se ale před tím ještě napije z prsíčka.

pavlici
11. únor 2010

Ahoj, nám jsou necelé 3 týdny, krmíme MM přes lahvičku a vypijeme cca 80-100 8x-9x denně. Někdy dokonce i víc.

zuzi.bat
11. únor 2010

Ahoj, tak my máme skoro 6 týdnu a papkáme docela hodně...150ml po 4 hodinách 😀 😀

romulicek73
19. bře 2012

Ahoj,já krmím UM (nutrilon) od 6 týdne,neměla jsem dostatek MM,malá mi začala pít 100ml a ted jí jsou už tři měsíce pryč a papá málo na to že by měla vypít už 200ml,vypije mi jak kdy,věčinou ráno vypije 120ml,pak 60ml kolem osmé hod a pak po 3 až 4 hod zase 100 a120ml,150ml vypila asi jen jednou,pije i čajíček běhěm dne a to za celý den vypije 150 až 200ml,dost mi spinká během dne,ted mi spinká už dvě hod od papání a vypila dnes 60ml a spí.také se stolicí máme problém,dávám ji laktobacilky a stejně nějak nekaká ☹ bez mí pomoci,strčím ji čípek a dám jí ho jen na začátek nejprve a pak teprv talčí a když jí to nejde tak jsem jí už párkrát zasznula čípek a čekala až se vyčistí,ale to udělala asi jen 2x sama s pomocí čípku a jinak jí pomáhám já s tlačením na bříško a masírováním a tím čípkem strčím na začátek konečníku,ale to přeci nemužu dělat já,co dělat aby tlačila sama,neznám to a to mám třetí dítě,sice jsem to už zapoměla,páč mi je 38 a děti mám ve věku 19 a 16 let,takže si něco málo pamatuji,ale tohle jsem u dětí nezažila,syn papal feminar,sunar nemohl měl také tuhou stolici,ale tlačil sám,dcera byla v poho,ta papala zase sunar a stolici měla ok,tadle ta třetí cácorinka papá nutrilon a nekaká bez mé pomoci vubec,také se stalo přes týden a jako novorozeně plakal s nadímáním,ten nijak nepláče s toho že by nekakal,ale přijde mi že skoro nejí když nekajdí,tak co holky porádíte mi někdo?jo a u doktorky to říkám a nijak to neřeší,ale zase né všechny doktoři jsou znalí,s těmi laktobacilky jsem zjistila tady na internetu a pak jsem to u doktorky říkala a jen kývala hlavou a řekla,děláte dobře,nechápu proč mi to prve sama neporadila 😒 tak se těším na psaníčko tady od Vás.páááá Romana s Lucinkou 😉

abieska
13. dub 2012

Zdravím všechny,naše Ema dostává ve 2 měsících(narodila se ve 34.týdnu) ob dávku MM a UM-babylove bio pre-pravidelně se po něm vyprazdnuje a nemusím dávat žádný Sab atd. ,předtím jsme měli Bebu 1 a Bebu sensitive,ale po ní měla zácpu a bolení bříška a vypije dávku-100-120ml před den převážně po 3hodinách a v noci konečně vydrží i 4hodiny 😀 a myslím,že váhově prospívá

jarka23
16. dub 2012

Ahoj holky, my máme skoro 6 týdnu vypijeme od 40-100ml skoro každé 2 hodiny, záleží kolik si vypije, nejhorší je to v noci ja hoproste nevzbudím a vypije si jenom 40 a za 2hodiny zase. Krmíme Nutrilonem, zkoušela jsem i Nutrilon extra a nic. Jinak dávame na prdíky infacol, tem nám konečně zabral a lactobacily od firmy swiss cena cca 150kč na měsíc, mívaly jsme problém se vykakat.

Holky ja bych tak potřebovala radu jaké mlíčko mu dát at trošku v noci víc spinká a vypije aspon víc jak 40? Chci zkusit něco jiného než Nutrilon, jen nevím co. Mám ještě koupené asi 4 balení měly je v akci za 319, tak jak je zpapáme tak zkusím něco, ale co?

jarka23
16. dub 2012

Ahoj holky, my máme skoro 6 týdnu vypijeme od 40-100ml skoro každé 2 hodiny, záleží kolik si vypije, nejhorší je to v noci ja hoproste nevzbudím a vypije si jenom 40 a za 2hodiny zase. Krmíme Nutrilonem, zkoušela jsem i Nutrilon extra a nic. Jinak dávame na prdíky infacol, tem nám konečně zabral a lactobacily od firmy swiss cena cca 150kč na měsíc, mívaly jsme problém se vykakat.

Holky ja bych tak potřebovala radu jaké mlíčko mu dát at trošku v noci víc spinká a vypije aspon víc jak 40? Chci zkusit něco jiného než Nutrilon, jen nevím co. Mám ještě koupené asi 4 balení měly je v akci za 319, tak jak je zpapáme tak zkusím něco, ale co?

maja3.s
17. dub 2012

Máme čtyřměsíční holčičku...pije teď tak 130ml...dávám buď MM(odstříkané) nebo Bebu. Pije každé tři hodiny...v noci teda ne...dáváme naposled ve 20hod. a pak se vzbudí až tak v 5 nebo 6 hod.ráno 😉

zalaretti
19. srp 2012

Já kojím a dokrmuji Nutrilonem, někdy 60 někdy 90...plus tedy mlíčko z prsou, máme jedlíka... 😉

nynyna25
2. črc 2013

ahoj,dobrý den, chci se zeptat zdali máte některá stejný problém s krmením jako my.. mám 3 měsíčního chlapečka- od začátku jsme na umělém mléku nejprve jsme papkali nutrilon ha jenže ho bolelo bříško a nemohl se vykakat tak jsme přešli na sunar ha a dobrý, jenže nutrilonu mě vypil tak 150ml a sunaru když dáme 100ml tak to už je co říct..někdy mu stačí 70 a někdy vypije i 180ml.. papá tak po 3-4h. v noci se vzbudí jen 1-2 a to si 3krát cucne a musím ho nutit protože u toho usíná. zatím teda přibírá ale jsem z toho docela neštastná když všude čtu kolik by měl vypít...díky moc za rady

sabina2009931
5. únor 2014

my mame mesicni holcicku a spapa nam 135 po 6 hodinach mame teda sunar nutradefense.zda se mi to dost na to ze mame 3500g ale obcas ma jeste hlad a vypila by vic

zannynka
10. říj 2014

dobrý den mám skoro 2 měsíční holčičku a plně jí kojím ale nemám váhu a nevím kolik mi vypije potřebuji to vědět kojím jí každý 3 hodiny po 10minutách .. ale vůbec netušim kolik za tu dobu stihne vypít chtělajsem se zeptat kolik by měla vypít ??? děkuji za odpovědi 🙂 😵

landr
8. lis 2014

My máme měsíčního klučinu, ten vytáhne tak 90, ale většinou těch 120ml po 3-4 hod. Někdy mám pocit, že by zvládnul i víc než těch 120 ml, ale to do něj nechci cpát, aby ho zas nebolelo břicho.

adelka76
10. lis 2014

Ahoj, já dávám malému UM od Hippu, teď už má batolecí mléko Hipp JUNIOR 3 a pije 2 x denně, ale když byl malý pil cca každé 3 hodiny tak 90 ml. Super bylo, že se nám přechodem na Hipp vyřešil problém s kolikami, na které syn dost trpěl.

heluskha
3. bře 2015

Ahoj holky, mame mesicni holcicku plne kojim, zkousela sem odstrikam abych vedela kolik mam mlicka a mam z obou tak 120ku a to mi mala vypije cely po 3hodinach pres den a vecer krmime naposledy v sedm pak v jednu rano a pak uz zas jedem po trech hodinach. Dr sice rikal ze ji mam krmit jen z jednoho ale to ma pak hlad a place takze si krmim podle sebe. Myslim ze tu stovku by mela vypit 🙂 jinak co se tyce umeleho mlicka u prvni holky sem davala nutrilon a nebojte maminky ze toho nevypije tolik um je hutnejsi nez mm 🙂 🙂

lenkak91
14. led 2016

Ahoj holky čtu si vaše příspěvky a mám stejný problém jako mnoho z vás. Mám měsíční holčičku a přikrmuju, ale přejdu jen na UM jak kojím tak malá za chvíli brečí a to je u prsa dost dlouho a když už brečí i potom tak jí dám lahvičku a vypije 80ml, tak opravdu moc nevypije. já jsem se zezačátku hodně stresovala že nepije pak jsme začali dokrmovat a jsem v klidu. ale jak se dá lahev tak je to kojení v pytli!! 😒 ale když bych chtěla přejít jen na UM musím volat doktorce a domlouvat se s ní??? a ještě dávám NUTRILON a nemůže se vykakat taky jsem jí pomáhal teploměrem a celý den nic a zase až večer jsem jí pomáhala a pak se mi pokadila tak že jsem jí musela vykoupat a měla průjem. tak asi zkusíme jiný a uvidíme 🙂

evicka844
17. led 2016

Ahoj holky, já jsem moc spokojená s mlíčkem od Hippu, miláček si dává tak 100 ml po 3 hodinách, se stolicí už naštěstí problémy nemáme, po Hippu se malému krásně upravila.

englerova14
18. únor 2017

@evicka844 dobrý den a mohu se zeptat konkrétně který hipp? syn jen nar.32gt, nyní mu jsou 3 týdny korigovaně (11nekorig.). Má 5,6kg (je i čahoun). pije 6*150ml/den. Nevím, zda ho nepřekrmuji, ale dle pravidla 150-180ml*kg váhy/den má množství akorát. Dám-li 120, je nespokojený, a brzy se budí. Zkozšeli jsme i 7*120/den ale měl bolení. Od počátku baštil Prebebu discharge teď Bebu OptiPro comfort. Ale kaká 1 za den, nevím, zda to není málo a nemá zácpu...jinak nepláče a vypadá spokojeně.
děkuji