Kolik vypije za den vaše dítko čaje?

eternitypel
30. pro 2016

Ahoj,mám 2letou zdravou cacorku která je schopná za den vypit3litry čaje,vody,šťavy cokoliv co teče zima leto je to jedno proste hrozna lohna....dr.mi rekla at jsem ráda že opak by byl horší...kolik vypijou vaše ditka?

monnn
30. pro 2016

@eternitypel já závidím,mám 17 měsíční dceru a stěží do ní dostanu 200ml 😔,je tedy stále kojená,ale i tak je to málo

eternitypel
autor
30. pro 2016

Dokud jsem kojila nepila vubec nic...ale to uz je davno kojila jsem 7měsíců.a pak nez jsem sehnala cumel který vzala.mam snad vsechny druhy.a ted msm pocit ze s tou flaskou pujde i k zapisu do skoly😀

barumat
30. pro 2016

Malá za den tři litry???? To bych měla docela strach o ledviny teda... Jako nevím, nejsem doktorka, ale tři litry mi přijdou dost i na dospělého, natož na dvouleté dítě 😨

j.a.n.i
30. pro 2016

@eternitypel Taky mi to prijde strasne moc a pro jistotu bych nechala udelat testy na cukrovku.

barumat
30. pro 2016

@eternitypel Pokud předtím nepila skoro vůbec a teď díky konkrétní savičce vypije tolik, myslím, že je to prostě jen návyk, ale v téhle míře už podle mě prostě patologický. Za prvé by podle mě v tomhle věku neměla pít z lahve se savičkou, tj. snažila bych se postupně odbourat ve prospěch hrnečku, skleničky s brčkem... Taky to není dobré na zuby. A za druhé, jak říkám, tři litry je podle mě na tenhle věk (a postavičku) děsně moc.

eternitypel
autor
30. pro 2016

Máme obejitou nefrologii,urologii i cukrovku a nic.tak nejsou to pravidelne 3 litry ale proste hodne pije oproti jinym at jsme doma nebo venku pak to dohani.normalne basti jidlo jogurty ovoce zeleninu sladký tedy zrovna nebasti max kousne do susenky...

eternitypel
autor
30. pro 2016

Hrnecek i brcko zvlada taky obstojne

zuzka_1985
31. pro 2016

Moj maly bol v tom veku opacny extrem. Pil velmi malo. Jedine, co mu slo po chuti, bolo mliecko Amilk. Ale cim bol starsi,tym zacal pit viac,ale vybera si :(

soyevita
31. pro 2016

@eternitypel 3l je moc i pro dospělého člověka.Určitě bych to omezila.Vypije minimálně jednou tolik ,než by měla.
Kolik kg váží?

arwen_arina
6. únor 2017

150 - 300ml,jsou ji 4 mesice,je na UM a dostava 2x denne kasi. Chci,aby pila hodne.

soyevita
9. únor 2017

@arwen_arina A proč chceš ,aby pila hodně?