• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

1. srpna 2009 
já jsme vděčná, že mi Sofi pije mlíko v noci. přes den tomu moc nedá :unamused:
31. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka, klidně mu to dopřej, já si vždycky říkám, že z toho vyroste... nebude pít mlíčko v noci do 15ti. Momentálně si užíváme zuby, brutálně, tipuju, že do tří let budou všechny, to je za chvilku :grinning: :grinning: . Moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika...tak v 15-ti už si ho aspoň udělá sám :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka - no jo ale k tomu aby si ho udelal sam ho musis vest aby si z rodicu neudelal poskoky jak k tomu maji dorostenci obcas sklony :wink:
31. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek...bude muset, páč já se z postele nehnu...až bude vědět, jak na to...moje role mlíkařky končí...teď ještě nedošáhne na linku...nebo, že bych mu udělala malej stoleček v kuchyni? :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
... :grinning: :grinning: :grinning: tak mě o dorostencích můžete vykládat.....převychovat to nejde, ale přizabít se to nesmí :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka - automat na delani mlika vzdycky zmackne jen knoflik to by zvladl uz ted :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek...něco takovýho je? dám všechny prachy za to :grinning: :grinning:
berenika...já vím, že jediný co na nás v dorosteneckém věku platilo, bylo že to za nás nikdo neudělal...to nás přinutilo...třeba se pak naštve, že mu ho nedělám já a přestane ho v noci pít... :grinning:
31. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka - bohuzel asi zatim ne, ale muzes vynalezt :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, v 15ti si vezme krabicový.... mlíko ne víno :grinning:
31. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovka, jj, to funguje, momentálně při u nás při výrobě peněz. já mu je nedám, nikdo jinej taky ne, musí makat i na studiích...kouká jak puk....
31. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek...řeknu manžovi, to je takovej kutil :grinning:
soanpe....ty máš vždycky pravdu :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika...a tak je to správně!!! :grinning: ...hlavně nedávat nic pod nos...to naši dělají se ségrou a te se bez nich ani nevys... :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarz
:sunglasses:

bereniko
já musela v 15ti na brigády, páč kdybych se nechala šatit dle vkusu mého otce, tak chodím v tesilkách a nemohla bych se vonět a šminkovat :grinning:
31. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...měl období, kdy si myslel, že je pupek světa, kolem 18tých narozenin, ale to je už dva roky a od té doby naštěstí pochopil, že jaký si to udělá, takový to má. Párkrát jsem ho poměrně drasticky nechala ...jak se to slušně říká...nabít ústa, a šlo to. Je z něj bezva chlap, mimochodem jedinej, komu zatím svěřím na hlídání malého jelimánka i na celé odpoledne. A to už o něčem svědčí :grinning: :grinning: :grinning:
jéééé...o čem bylo téma?
aha, čaj v noci, nebo mléko....myslím, že to, na co má chuť......
31. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe - s tim ze ne vino bych si u dnesni mladeze moc nefandila.. uz jsem tu davala prvni pomoc 12ti lety holcine ktera byla tak na mol az upadala do bezvedomi
31. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
..zrovna jsem byla dneska s pétou na výletě za Velkým Bratrem, dělá vedoucího na táboře, už pár roků, ale ty děti...bože kam to spěje......zvěřinec......(dělám si srandu)
31. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já měla chuť se voháknout, tak jsem musela makat :grinning:

jinak tatík koukal jak péro z gauče,když jsem v 92. nebo 93. po revoluci přitáhla za víkend z brigády 4000,- :sweat_smile:
jako ing. to nemohl rozdejchat :grinning:
31. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek
myslím, že ne všechny děti jsou smradi.
většina smradů je z rodin, kde se vytratila důvěra, vázne komunikace atd.
teda aspon si to myslím :sweat_smile:

jinak já první kocovina a opičku měla asi ve 13 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byli jsme na svatbě a já, debil, všem vyžrala citrony z cinzana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blila jsme celou noc,všechny děti jsme byly na noc v baráku u strejdy a svatba byla vedle asi 200m
myslela jsem, že umřu. skoro jsme se modlila :grinning:
našim jse to řekal asi před 5ti lety :grinning:
31. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od 14-ti nepiju víno...byla vánoční besídka na základce :grinning: :grinning: , ale jako premiant jsem nedostala ani poznámku...heč :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že bychom si mohly založit téma s názvem..."ty, které vždy odbočí" :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarz
chudáci rodiče, takový ožralky vychovaly
já víno pít neumím, i kdyý v těhu jsme na něj měla furt chut :sweat_smile:
známá má vinárnu a jeden druh vína mi tam chutná, ale když už tak radeji vodka s nějakým eňo ňuňo džusem
a v BG baru u moře :sunglasses: :wink:
31. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe - jj komunikace a duvora jsou dulezite, ale bohuzel to neni vsechno
31. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe...zase to Bulharsko...ale já vodku taky rád... :grinning: ...zrovna před asi 10-ti dny (kde asi?) jsem si dala jeden koktejlík s vodkou a byla na tom podobně, jako píšeš v tématu o uklídu :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek
určitě máš pravdu, ale je to základ
pokud ti dítě nebude důvěřovat, bude hledat někoho,u koho tu důvěru najde a bohužel to může být zrovna někdo s negativním vlivem
myslím, že občasná kocovina po krabicovým (za našich let to byla Mixela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) není takový zlo jako drogy :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to, že tady se píše o pití, jako v tématu o koordinaci práce? ...že se nestydíte.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úklidu zdar...jdu hajat :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bereniko
se to nějak prolilo až sem :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, na úklid je třeba energie, jdem čerpat....
31. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou
já peču ještě čokodort
ale v pekárně :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek