Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

gimik
31. črc 2009

Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce

gimik
autor
31. črc 2009

Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce

soanpe
31. črc 2009

já dávám sofi mlíko kolem 23.30 hod. a pak až kolem 6.30hod.
čaje si lokne 2x zatímco mlíka vypije i 120-150ml

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andy80
31. črc 2009

Děti od osmého měsíce věku v noci pít mlíčko už nemusí a není ani dobré zvykat je na čaj. Ani jedno moje dítě v noci mlíčko ani čaj nepili, nepijí a pít nebudou.

smardik
31. črc 2009

kafi já 1x za noc mlíko a to má 9měsíců, prostě ho chce a čajem, vodou se ošálit nenechá a bud řve a řve a vydrží i hodinu nebo ci cucne čaje, usne a za půl hodky je zas vzhůru. takže já mlíčko dám, vypije ho, otočí se na bok a spí dál. takže já dávám, je to pro nás tak jednodušší a fakt že jsem i ráda protože přes den mi mlíko moc nechce, někdy do něj dostanu jen jednu dávku tak jsem i ráda že aspon má takhle to mlíko

soanpe
31. črc 2009

andy,
já se v noci chodím taky na pít, takže nechápu, proč bych v těhle vedrech Sofi nedala napít 😅
a jestliže mi vypije 150ml, tak asi jí to schází 😉
to je jako kdybys tvrdila, že dospělí lidé už přes den nemusí spát, a tak si nikdy ani v budoucnosti během dne nedám 20.
trošku radikální rozhodnutí, ne? 😅

soanpe
31. črc 2009

smardik
100% souhlas 😉

sisstin
31. črc 2009

Tygr nejí v noci mlíko asi od 3m, ale čaj pije stále..min. jednou za noc, já v noci taky piju..nevidím na tom nic divnýho, kor když jsou horka 😕

jinak moje teda nedávala dětem napít asi od 16:00, aby se v noci nepočůrali, docela úlet 😔

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soanpe
31. črc 2009

sisstinko ahoooj 🙂
pro dětičky cokoli 😵

já na tom, že děti chtěj v noci pít,nevidím fat nic špatnýho

sisstin
31. črc 2009

a kdyby chtěl mlíko, tak mu ho dám klidně taky( jakože nechce už víc jak rok 😝 ), do 18 ho pít nebudou 😝 možná to dělá problém maminkám, které nejsou zvyklé v noci vstávat...já pití čaje nepokládám za probuzení ani 😝

smardik
31. črc 2009

soanpe jo a já taky piju v noci jak píšeš tak mi taky přijde divné nedat malému napít. třeba kamarádka má přesně určené časy kdy malé dává pit a nedá ji ani o minutu dřív, já nabízím teda v průběhu dne a často ale přesně na minuty to fakt nemám

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soanpe
31. črc 2009

smardik,
a kaká kamarádce malej taky přesně na minutu 😉 😀 😀 😀

sisstin
31. črc 2009

já si pamatuju, jak nám babka nechtěla dávat napít..a to nám bylo třeba 10let 😕

soanpe
31. črc 2009

siss
jo tak něco podobnýho jse taky zažila 😀 😝 prej jsme pili bez příčiny 😅

sisstin
31. črc 2009

soanpe: ona někde vyčetla, že to prej není dobrý 😝 venku bylo 30, my lítali po zahradě a nesměli jsme se napít, páč nás nepustila do baráka 😝

jako já nevim, jak bych měla udělat, aby v noci nepil čaj 😕 by prostě neusnul, kdybych mu nedala napít 😕

schwarzovka
31. črc 2009

pije mlíko, nic jinýho nechce, čajem nebo vodou ho neošálím a řvát ho nenechám... 🙂
pije kdy chce, není stroj...

smardik
31. črc 2009

soanpe to nevím ale pití má přesně na minutu, ven chodí taky jen hodinu denně v určitou hodinu a nesmí se ani o minutu zdržet, malá má hlad ale nedostane ani o minutu dřív-sedí u malé a ta řve protože má hlad a vidí flašku ale ona jí to nedá dívá se na hodinky a až je ta určitá hodina dá ji to, fakt ani o minutu dřív. v pondělí má to jídlo, v úterý to jídlo a nemění se to, prostě řád úplně na vteřiny

sisstin
31. črc 2009

smardik: nemá obsedantně- kompulsivní poruchu? 😅

smardik
31. črc 2009

schwarzovka souhlas 🙂

smardik
31. črc 2009

sisstin nevím o tom, fakt je že už se moc nestýkáme protože mě prostě nebaví chodit přesně na minuty někam a nemoc jít jindy, navíc ona ted chodí od 12-13hodin jindy ne a to já nejdu - za prvé mě to velké teplo vadí a přes poledne jsme raději doma v chládku, ted těhotné mi to vadí dost a malému to taky vadí, chodíme ven bud dopoledne nebo odpoledne ale ne přes to největší vedro. dřív jsme se bavili hodně a chodili ven hodně ale ted ne z důvodu že fakt musí mít vše z minuty na minuty, nedá se nějak přizpůsobit apod

soanpe
31. črc 2009

smardík
to je fakt na palici.chudinka malá.matka by potřebovala odbornou pomoc 😅
ty jo, Sofi mi obědvá v časovém rozmezí 12.00-13.30 podle toho, jak se probudí, kolik vypije mlíka, jestli je horko...
když ji zatemním pokoj,tak je schopná spát do 11.00 😀 a oběd má pak třeba ve 14.00
jediný, co fakt dodržuju je večeře,koupání a do 19.30 musí být v postýlce.Jinak během dne to nehrotím 😎

smardik
31. črc 2009

soanpe jo je to na palici proto fakt už s nimi ven nechodíme i když mě to štve, moc kamarádek tady nemám ale to se fakt nedá. Nejhorší je že mě furt přesvědčuje že takový režim potřebuje i můj Tomášek, že má zmatek v tom že ho nemá. u nás se taky dodržuje to koupání a večeře a taky v těch 19:30 nejpozději jde spát, jo ještě se dodržuje že chodí po 2hodinách spát, jak ne je protivka protivná a pak v pondělky mívá žloutek - dřív jsem ho dávala jednou v pondělí, jednou ve středu a pak mi dělalo zmatek a nebyla jsem si jistá zda ho měl tak ho míváme v pondělky a je to ale to je tak vše

soanpe
31. črc 2009

myslím si, že naše děti budou vyrovnanější a spokojenější 😉

sisstin
31. črc 2009

my nemáme režim žádnej, jsem si na to nikdy nehrála a nehraju 😝 max. chodí spát tak +-stejně..a koupat, a to je asi vše 😅 a to máme tak až od roku 😝

smardik
31. črc 2009

doufám, malý má určitý řád, určité rituály ale prostě to není na minutku ale dle jeho potřeb - nenechám si ho řvát hlady protože není určitá hodina a nebudu mu to dávat když nemá hlad, jako co hodinu mi jíst nebude ale když chce jíst třeba o 15minut dřív nebo později tak to tak dostane, já taky mám někdy hlad třeba ve 12 a někdy až ve 13

schwarzovka
31. črc 2009

nikdy jsem řád nehrotila, malej si ho tak nějak udělal sám...vždy se to pohybuje kolem nějaký hodiny, ale to co píše smardik to je šílený...ta by vážně potřebovala pomoc... 😕

berenika39
31. črc 2009

😉 tak to musí to dítě už umět hodiny....jen aby nebylo ve finále neurotický z toho dodržování režimu.
Souhlasím s myšlenkou, že děti mají rády zavedené, opakující se věci, ale rozhodně to není o časech. Péta si to nastavil tak nějak sám, nehrotím to, ale fakt je v klidu, když ví, že po spaní je přebalení, jídlo, večer koupáňo, jídlo, spinkat....

k tomu pití v noci...to moje zlato spí už dlouho celou noc, prostě se nebudí, ale když, tak mu napít rozhodně dám, čaj. Mlíčko pil jednou v noci do půl roku. Jediný, co je možná nepříjemný je, aby si třeba prtě nezvyklo na noční jídlo, čím zafixovanější zvyk, tím hůř se odbourává. Ale mlíko do roka, jednou v noci, v tom nevidím problém - za předpokladu, že to mimčo vyžaduje nebo se mu tím doplnuje mléčná dávka, pokud přes den mléko nechce.

schwarzovka
31. črc 2009

berenika...já bych taky ráda, aby už spinkal celou noc, ale já prostě nemám sílu ho to nějak odnaučovat...snad si jednou uvědomí, že je to lepší spinkat...vím, že u něj je to už o zvyku....kdyby to šlo nějak "bezbolestně" 🙂