Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

gimik
31. črc 2009

Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce

soanpe
31. črc 2009

já jsme vděčná, že mi Sofi pije mlíko v noci. přes den tomu moc nedá 😒

berenika39
31. črc 2009

schwarzovka, klidně mu to dopřej, já si vždycky říkám, že z toho vyroste... nebude pít mlíčko v noci do 15ti. Momentálně si užíváme zuby, brutálně, tipuju, že do tří let budou všechny, to je za chvilku 😀 😀 . Moje nervy 😝

schwarzovka
31. črc 2009

berenika...tak v 15-ti už si ho aspoň udělá sám 😀 😀

mousunek
31. črc 2009

schwarzovka - no jo ale k tomu aby si ho udelal sam ho musis vest aby si z rodicu neudelal poskoky jak k tomu maji dorostenci obcas sklony 😉

schwarzovka
31. črc 2009

mousunek...bude muset, páč já se z postele nehnu...až bude vědět, jak na to...moje role mlíkařky končí...teď ještě nedošáhne na linku...nebo, že bych mu udělala malej stoleček v kuchyni? 😀 😀

berenika39
31. črc 2009

... 😀 😀 😀 tak mě o dorostencích můžete vykládat.....převychovat to nejde, ale přizabít se to nesmí 😀 😀

mousunek
31. črc 2009

schwarzovka - automat na delani mlika vzdycky zmackne jen knoflik to by zvladl uz ted 😀 😀 😀

schwarzovka
31. črc 2009

mousunek...něco takovýho je? dám všechny prachy za to 😀 😀
berenika...já vím, že jediný co na nás v dorosteneckém věku platilo, bylo že to za nás nikdo neudělal...to nás přinutilo...třeba se pak naštve, že mu ho nedělám já a přestane ho v noci pít... 😀

mousunek
31. črc 2009

schwarzovka - bohuzel asi zatim ne, ale muzes vynalezt 🙂

soanpe
31. črc 2009

holky, v 15ti si vezme krabicový.... mlíko ne víno 😀

berenika39
31. črc 2009

schwarzovka, jj, to funguje, momentálně při u nás při výrobě peněz. já mu je nedám, nikdo jinej taky ne, musí makat i na studiích...kouká jak puk....

schwarzovka
31. črc 2009

mousunek...řeknu manžovi, to je takovej kutil 😀
soanpe....ty máš vždycky pravdu 😀 😀

schwarzovka
31. črc 2009

berenika...a tak je to správně!!! 😀 ...hlavně nedávat nic pod nos...to naši dělají se ségrou a te se bez nich ani nevys... 😀 😀

soanpe
31. črc 2009

schwarz
😎

bereniko
já musela v 15ti na brigády, páč kdybych se nechala šatit dle vkusu mého otce, tak chodím v tesilkách a nemohla bych se vonět a šminkovat 😀

berenika39
31. črc 2009

...měl období, kdy si myslel, že je pupek světa, kolem 18tých narozenin, ale to je už dva roky a od té doby naštěstí pochopil, že jaký si to udělá, takový to má. Párkrát jsem ho poměrně drasticky nechala ...jak se to slušně říká...nabít ústa, a šlo to. Je z něj bezva chlap, mimochodem jedinej, komu zatím svěřím na hlídání malého jelimánka i na celé odpoledne. A to už o něčem svědčí 😀 😀 😀
jéééé...o čem bylo téma?
aha, čaj v noci, nebo mléko....myslím, že to, na co má chuť......

mousunek
31. črc 2009

soanpe - s tim ze ne vino bych si u dnesni mladeze moc nefandila.. uz jsem tu davala prvni pomoc 12ti lety holcine ktera byla tak na mol az upadala do bezvedomi

berenika39
31. črc 2009

..zrovna jsem byla dneska s pétou na výletě za Velkým Bratrem, dělá vedoucího na táboře, už pár roků, ale ty děti...bože kam to spěje......zvěřinec......(dělám si srandu)

soanpe
31. črc 2009

no,já měla chuť se voháknout, tak jsem musela makat 😀

jinak tatík koukal jak péro z gauče,když jsem v 92. nebo 93. po revoluci přitáhla za víkend z brigády 4000,- 😅
jako ing. to nemohl rozdejchat 😀

soanpe
31. črc 2009

mousunek
myslím, že ne všechny děti jsou smradi.
většina smradů je z rodin, kde se vytratila důvěra, vázne komunikace atd.
teda aspon si to myslím 😅

jinak já první kocovina a opičku měla asi ve 13 😅 😝
byli jsme na svatbě a já, debil, všem vyžrala citrony z cinzana 😀 😝 😝 😝
blila jsme celou noc,všechny děti jsme byly na noc v baráku u strejdy a svatba byla vedle asi 200m
myslela jsem, že umřu. skoro jsme se modlila 😀
našim jse to řekal asi před 5ti lety 😀

schwarzovka
31. črc 2009

já od 14-ti nepiju víno...byla vánoční besídka na základce 😀 😀 , ale jako premiant jsem nedostala ani poznámku...heč 😀 😀

schwarzovka
31. črc 2009

myslím, že bychom si mohly založit téma s názvem..."ty, které vždy odbočí" 😀 😀 😀

soanpe
31. črc 2009

schwarz
chudáci rodiče, takový ožralky vychovaly
já víno pít neumím, i kdyý v těhu jsme na něj měla furt chut 😅
známá má vinárnu a jeden druh vína mi tam chutná, ale když už tak radeji vodka s nějakým eňo ňuňo džusem
a v BG baru u moře 😎 😉

mousunek
31. črc 2009

soanpe - jj komunikace a duvora jsou dulezite, ale bohuzel to neni vsechno

schwarzovka
31. črc 2009

soanpe...zase to Bulharsko...ale já vodku taky rád... 😀 ...zrovna před asi 10-ti dny (kde asi?) jsem si dala jeden koktejlík s vodkou a byla na tom podobně, jako píšeš v tématu o uklídu 😀 😀

soanpe
31. črc 2009

mousunek
určitě máš pravdu, ale je to základ
pokud ti dítě nebude důvěřovat, bude hledat někoho,u koho tu důvěru najde a bohužel to může být zrovna někdo s negativním vlivem
myslím, že občasná kocovina po krabicovým (za našich let to byla Mixela 😝 😝 😝 ) není takový zlo jako drogy 😒 😝

berenika39
31. črc 2009

jak to, že tady se píše o pití, jako v tématu o koordinaci práce? ...že se nestydíte.... 😀 😀 😀

schwarzovka
31. črc 2009

Úklidu zdar...jdu hajat 😀 😀

soanpe
31. črc 2009

bereniko
se to nějak prolilo až sem 😀 😀 😀

berenika39
31. črc 2009

dobrou, na úklid je třeba energie, jdem čerpat....

soanpe
31. črc 2009

dobrou
já peču ještě čokodort
ale v pekárně 😅