Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

gimik
31. črc 2009

Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce

soanpe
1. srp 2009

hm, tak dnes Sofí vytuhla v 18.45 a už měla 2x100ml mlíka 😅
je pravda, že bylo vedro, ale snad už bude spát až do rána

sisstin
1. srp 2009

schwarzovka: on by ho teda jedl, ale lžičkou 😕 a to byl mega vopruz 😝 on byl od narození línej sát, ale jakmile jsem v těch 4m zkusila lžičku, tak normálně snědl na poprvý celou dávku mrkve(125g), a od tý doby chtěl mlíko ještě mín, než předtim 😝 furt jenom lžičku 😝 nás ty příkrmy fakt zachránily, páč jinak by asi umřel hlady 😕 jinak ted mu lezou zuby, takže jeho strava je z 70 % suchej chleba a kaše 😝 ale už přesáhl konečně hranici 10kg 😝

schwarzovka
1. srp 2009

mous...no aspoň ten čaj, malej jinak taky hodně pije...dnes vyžahl asi 1,5 vody...dokuď pije, tak by to nemělo být tak hrozný...
soanpe...spát až do rána...to se někdo má 😀 😀

sisstin
1. srp 2009

ty jo, tak 1,5litru vody též nevypije..tak za 24h těch 250ml... 😕

schwarzovka
1. srp 2009

no on Hnojda vezme flašku, ruku si strčí do zadku a čumí na bednu...jak starej fotr normálně 😀 😀 no a pije, pije, pije...

soanpe
1. srp 2009

hahaha
Sofí se probudila 😅

siss, tak lžičkou do Sofí leju během oběda vodu nebo čaj. a když jsme venku,tak to taky tak vyžaduje.takže na mě každej kouká jak na blbku, co krmí dítě vodu 😀 😀 😀

sisstin
1. srp 2009

já mu právě radši ten čaj v noci dám, páč pije docela málo..i když zas na jeho váhu je to průměr...50kg žena má vypít max. 2litry tekutin..tak co může vypít 10,2kg vážící Tygr 😅 😅 😅

schwarzovka
1. srp 2009

siss...jinak s tím jídlem je to u nás taky takový nic moc...on toho ještě moc nemůže, páč je i alergik, ale kil má teda už 13 😀 ...ale u něj potíž, že on si o jídlo ani neřekne, kdyby byl bez něj, tak asi taky pojde hlady...když už jí, tak na etapy, páč u ničeho dlouho nevydrží...ikdyž teď se trochu rozjedl a začíná pomalu ochutnávat i od nás...ťuk, ťuk, ťuk

mousunek
1. srp 2009

schwarzovka -jo to malej ten litr a pul vyzunkne taky s prehledem

100-140ml/1kg

sisstin
1. srp 2009

schwarzovka: no tak u nás to samý, odjakživa se jí podle hodinek, páč on by si nikdy neřekl 😕 ale jakmile někdo jí pečivo, tak už otravuje a taky chce 😝 ale to mlíko mě stresovala, on nejedl klidně 16h i více, prostě furt tu flašku různě vystrkoval...a v půl roce měl 5kg..ehm 😝 takže jsem pak začla dávat víc příkrmů, než se doporučuje..ale jinak to fakt nešlo...to by byl jak z Dachau 😕

schwarzovka
1. srp 2009

siss...no tak to je jasný, žes musela dát něco jinýho...někdo prostě mlíko nerad no...hlavně, že je jinak zdravej ne?

sisstin
1. srp 2009

monousek: tak v 9m jsem byla ráda i za 50ml 😕 jako 1,5litru mi přijde fakt děsně mooooc u takhle malýho dítěte 😕 nepije to na hlad? 😕

sisstin
1. srp 2009

schwarzovka: jo, naštěstí zatim jo, asi 3xměl rýmu, a jednou kašel...ale nic na léky...zatim 😝

soanpe
1. srp 2009

mousunek, myslím, že to tak platí u dětí pouze na mlíku bez příkrmů
na příkrmech se to snižuje,protože i ovoce a příkrmy obsahují vodu 😉

sisstin
1. srp 2009

mon: ale to je i s mlíkem ne? 😕 Pro mě je to teda neskutečný množství, 1,5litru...přitom pročůranej je dost, takže jemu asi těch 250ml+voda z jídla stačí bohatě 😕

schwarzovka
1. srp 2009

siss...no pít mu dávám až po jídle, až když sní všechno dostane napít a mezi jídlem si vezme i sušenku, nebo rohlík, takže na hlad si myslím nepije...jen si o jídlo neřekne

sisstin
1. srp 2009

schwarzovka: jako holčička od nás z termínu vypila snad 4litry 😲 prostě spráskla třeba 0,5l na jeden zátah..ale oni to maj fakt jak zlozvyk mi přijde...a nebo je to v horším případě příznak cukrovky 😔

soanpe
1. srp 2009

sofí mi kvůli jídlu přes den nebrečí. kolikrát se zhrozím, kolik je hodin

sisstin
1. srp 2009

ono moc pít není dobrý na ledviny zase 😕

mousunek
1. srp 2009

sisstin - no my mame flasku 125ml a tech 10-12 jich v klidu za den zvladne + rano vecer 250 ml mlika.... kdyz bych mu chtela dat mene tak bude protivnej, je fakt ze spotreba plen stoupla takovejch 10 klido za den procura

soanpe
1. srp 2009

velký množství vody odplavuje minerály a živiny z těla. dokonce prej existuje něco jako otrava vodou 😕
jo a s těma ledvinama to je fakt. jako dítě jsem měla furt bílkovinu v moči a taky jsem to neměla přehánět s tekutinami

soanpe
1. srp 2009

mous
to se vám Viky pěkně prodraží 😉

mousunek
1. srp 2009

kdyz jsem se dr ptala kolik ma malej pit rekla mi 1,5litru, tak si myslim ze jsme v norme

sisstin
1. srp 2009

mon: tý jo, tak toho vypije fakt hodně teda 😕 to by byl Tygr jak průtokáč..on i takhle dost čůrá 😝 když má látkovku, tak musim měnit každý 2h, páč je jinak prodojenej...v Pampersce vydrží tak max. 4h...na noc dávám jedině látkovky, páč v hnusce byl furt prodojenej v noci 😝

sisstin
1. srp 2009

mon: nj, ale 1,5litru to je i s mlíkem, a příkrmama dle mýho 😕

sisstin
1. srp 2009

mon: u vás to je 0,5l mlíka, 1,5litru pití, jestli dáváš kaši, tak ta voda se taky počítá, +ve vaření taky něco je...to je teda docela mega 😕 ale tak zas když má žízen, tak toho asi moc nenaděláš 😕

soanpe
1. srp 2009

moussu
tak to u nás nehrozí, ale zase sní tak 5meruněk denně , 1jabko, takže i z toho jsou tekutiny

mousunek
1. srp 2009

sisstin - ja se ji ptala jen na mliko a caj a rekla mi tohle....
no s procuranyma plenama toho mam taky obcas dost pampersku mi procura behem 3hodim a na noc davame pleny z alberta albert

sisstin
1. srp 2009

já třeba 2l nevypiju ani omylem, tak max. 1,5..a musím se furt kontrolovat, abych pila...jinak jsem schopná klidně nepít celej den, já vůbec nemám žízeň 😕