Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

gimik
31. črc 2009

Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce

mousunek
1. srp 2009

sisstin - to jsme na tom stejne, taky moc nepiju.... kdyz jsem byla jako decko u babicky tak porad rikala nepij tolik nebudes jist tak jsem nepila a piju malo dodnes.

soanpe
1. srp 2009

všude to bylo stejný
my jsme doma zase pily bez příčiny 😝

sisstin
1. srp 2009

😅 😅 😅 😅 😅 jsem to tu už psala, že bratranec a sestřenice dostali napít nejdéle v 16:00, aby v noci nechodili čůrat 🙄 😅 fakt jako hustý 😅

mousunek
1. srp 2009

pak se v tom ma clovek vyznat.... no jdu se radeji napit nejak jsem dostala zizen z toho co tu ctu 🙂

soanpe
1. srp 2009

ty jo , fakt supr výchovný taktiky 😝
já vždycky poslouchám ségru, co na ní zkouší táta, teda na jejího prcka. on by mu už v půl roce dal nanuka,páč je vedro 😝
na mě si nedovolí. jsem víc od rány 😅

sisstin
1. srp 2009

a my taky nesměli pít, že to je zbytečný..venku 30, my lítali po zahradě a pro 6dětí byly 2litry čaje s hektolitrem cukru a štávy 😝

soanpe
1. srp 2009

já se jdu vyčůrat,hodit sprchu a jdu chrnět
brou

andy80
1. srp 2009

jj holky, do pitného režimu kojenců a batolat se počítá mléko, čaj, polévky, ovoce, přesnídávky a děti kolem roku by měli mít kolem 1000ml tekutin za den. Mě malá vypije 440ml mléka za den a 300 - 900ml čaje (ovocné š'távy s vodou). To pití je podle chutě a podle horka, když je horko, dá si i 3x 300ml hrnek, když není horko a je normální počasí, tak jí ten hrnek stačí jeden. Ovoce taky jíme hodně i zeleninu. Dneska měla 1 jablíčko, 1 nektarinku, 3 meruňky a pak měla asi půlku salátové okurky.

sisstin
1. srp 2009

tak Tygr dá ztěží 0,5litru se všim 😝 ..no dehydratovanej není, já jsem prej nepila vůůůbec, ale fakt vůbec..jen trošku mlíka..takže to je asi indi vindi 😝

andy80
1. srp 2009

sis, tak má tekutiny v jídle. Doktorka mi říkala, že u nepitců se dá do pitného režimu započítat i jogurt, přesnídávky... atd.

sisstin
1. srp 2009

andy: no vypije tak ten jeden 260ml hrnek, výjimečně 2..ale to už musí bejt 😝 200vody má v kaši..a pak něco v tom jídle..a to je asi tak vše 😝 jinak já nejsem schopná ho naučit pít z ničeho jinýho než z flašky, ještě jakž takž z normoš hrnku, ale to je pocintanej až na břichu..ale různé kouzelné hrníčky, pítka a brčka teda u nás neprošly 😕

schwarzovka
1. srp 2009

no malej se ještě hodně potí, on fakt furt jenom lítá...ale to byste ho museli vidět, takže myslím, že má potřebu pít hodně...ale asi se na to radši poptám doktora...jste mi nasadily brouka do hlavy ☹