Mám dávat dceři na napití raději čaj nebo vodu?

maddla
3. led 2008

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s vodou nebo čajem u dětí. My jsme začali s příkrmama a chtěla jsem dávat dcerce na zapití vodu, ale tu nechce, říkám si že nemá žízeň ale nevím zda jí nemám dát raději čaj. Máte s tímto nějaké zkušenosti?

lendy1
3. led 2008

maddla,
mrkni třeba na diskuzi Příjem tekutin u kojenců...a klikni na ten odkaz na diskuzi, co jsem tam psala-už se to tu probíralo 😉
Můžeš dávat vodu, čajíky nebo ředěný šťávičky, uvidíš, co malé bude chutnat...

tlapicka
3. led 2008

nejzdravejsi je urcite voda. moje zkusenost je takova, ze si mrne zvykne drive ci pozdeji. je na tobe, jestli das prednost tomu, co je zdrave nebo tomu, co male chutna...nase cacorka dostava domaci juice za odmenu nebo pri zvlastnich prilezitostech. jinak vodu a smakuje ji.

terezkaaa
4. led 2008

Já bych to střídala-bylinné čaje jsou možná i zdravější.My dáváme heřmánek,a pak šťávy.čistou vodu nedáváme 🙂

aponchie
4. led 2008

vodu i caj samo neslazeny dokud to jde

majaaita
4. led 2008

Dávám vodu v noci (kvůli zubům), přes den fenykláč nebo švestkovou šťávičku od Hippu, hodně ředěnou.

sokolka
4. led 2008

No myslím si, že oboje má svoje pro i proti. Když budeš dávat jen vodu tak se může stát, že ti nic jiného nebude chtít. Ale pokud by ti to nevadilo tak je to super. No a když budeš dávat čaje tak tam jsou super bylinky nebo vitamíny, ale taky cukr. My dáváme čaje ale více ředěné. Také šťávičky, ale taky ředěné 😉