Mám ročnímu dítěti převařovat vodu?

krmv
8. kvě 2014

Pry uz kojeneckou vodu nemusi a pry muze vodu z kohoutku,ale nejak se me to nezda jestli treba neprevarit nebo do te konvice vodu napr.britax.

lv
8. kvě 2014

Já používám kohoutkovou od 8m, neprevaruju.

eva118
8. kvě 2014

Od šesti měsíců jsem nepřevařovala, máme kvalitní bodu, vhodnou i pro kojence. Když si uvědomíš, co všechno dají do pusy, ožužlají na co přijdou, tak ta voda jim rozhodně ublížit nemůže.

madulinka
8. kvě 2014

Já dávám kojeneckou ještě teď a nebo převařenou kohoutkovou 🙂 nijak mě to nevadí to převařit.. Nebo koupit balenou... Ale samozřejmě, když nedostane převařenou, nic se nestane, ale prostě to ještě tak dělám 😀 je jí 2,5 roku 🙂

bajana
8. kvě 2014

Ja teda viac verim kohoutkovej ako akejkolvek z plastu...za mna uz rocnemu neprevarat, raz sa s tym predsa musi prestat, nie?

missymici
8. kvě 2014

Po 9mes.jsem prestala s kojeneckou a davala jsem kohoutkovou nepřevařenou...

andelka
8. kvě 2014

Mně dítka pily až od 10-12měsíců, a nepřevařovala jsem, normálně kohoutkovou.

lucifereeek
8. kvě 2014

já myslím, že to záleží na tobě, já malé ještě nepřevařenou vodu ještě nedala a to bude mít 2roky 😉

zickemartina
8. kvě 2014

zalezi odkud jsi -
mi od roku davali taky kohotkouvou prevarovanou a od 1,5 roku uz jsem lenivela neprevarovala. at si zvyka. Praha podolske vodarny maji pry dobrou kvalitu

betelgeuzz
8. kvě 2014

Kojeneckou jsem používala jen u druhé dcery, když jsem dokrmovala UM a to asi 2 měsíce. Pak jsem převařovala kohoutkovou, možná do půl roku. Pak už normálně z kohoutku.

lolelole
8. kvě 2014

My používame nepřevařenou asi od 8 měs. Někdy na střídačku ještě koupím kojeneckou vodu ale to jen občas. Myslím, že roční dítko už kohoutkovou vodu bez problému zvládne 😉

lucisekkk1
8. kvě 2014

Pokud máte vodu ok, tak na tom nic špatného určitě není.
U nás doma třeba nepijeme kohoutkovou nikdo, i když je možná ok- prostě nám nechutná voda z potrubí 🙂 , takže ani malá ji nepije a pravděpodobně ani pít nebude...jen co si nasrká ve vaně 😀 .

krmv
autor
11. kvě 2014

V brne si myslim ze je dobra voda,snad.