Mimčo pije jen jeden druh šťávy, ostatní nechce

slavistka
20. únor 2009

Chci se optat,nas prcek momentalne pije jen jeden druh stavy,kterou samo redime.Je to 100%ovocna stava,zadne dalsi pridavky cukru,redime to..ale proste nic jineho mi nepije(krome mlika,toho ma cca 750ml denne)..zadnou vodu,zadny caje,nic jen tu jednu stavu,zadnou jinou...doufam,ze to casem prejde,ale uz par mesicu jedeme na Kinella ov.stava s vodou,vadi?

peppapig
20. únor 2009

Ahoj, nase mala prestala pit susene mleko v 11ti mesicich, proste odmitla. Nikdy se nenaucila pit vodu. Nekdy po roce se naucila na kravske plnotucne mleko rano po probuzeni 190ml a obcas pred spanim na vecer (ale to opravdu obcas). Jinak pije jablecny dzus redeny pul na pul anebo ovocny concentrat bez pridavku cehokoliv 1:10. Posledni dobou zacala ucucavat vodu z moji bandasky kdyz jsme venku.
Ja myslim, ze pokud stavicku redite, tak je to v poradku. Co na to ostatni?

slavistka
autor
20. únor 2009

chci jen rict,ze ze zacatku jsme meli desny problem pit cokoliv,jak jsme prestala kojit,byl to des,nechtel nic..takze voda po lzickach,strikackou apod..pak najednou zacal normalne pit Sunar a redene stavy,ted pije sunar a jednu redenou stavu-1:1..konecne jsme presli z flasky na hrnecek s pitkem,normalne z nej asi mesic pil,a ted najednou moc nechce,a max.jen tu jednu stavu...

peppapig
20. únor 2009

Deticky nase, tolik starosti!! Ja jsem byla taky nervozni, ze mala nechtela vubec sunar, tak brzo. Ja jsem to nepochila, on vypije jen jednu sklenicku za den? Ja nevim, to se mi zda malo, kdyz si predstavim v porovnani, kolik vypije nase mala (asi 8 hrnicku za den +). Zkouseli jste jine prichute, jine dzusy. Jedna moje znama mela podobny problem, malemu nic nechutnalo, tak zacala redit vodu do tekuteho stavu ovocne presnidavky (chut kterou syn mel rad) a povedlo se. Co na to rika lekar, dal radu?

slavistka
autor
20. únor 2009

vypije 750ml sunaru ate stavy cca 300-400ml denne,nekdy i 500-600ml,jak kdy...Mudr.nic,drive mi radila vse redit,strikacku,lzicku...

peppapig
20. únor 2009

ja nevim, vsak uvidis co poradi ostatni. Ale hlavne, ze pije, to neni zas tak malo, nevim 😕