Musí se horský pramen miminku převařovat?

gilotek
22. čer 2008

Prosím o radu. Mám 5,5 měs. chlapečka, kterého plně kojím ale ráda bych mu v těhle parnech dávala kojeneckou vodu. Mám horský pramen (aspon myslím že se to tak jmenuje ). Musí se převařovat? Díky.

marcim
24. čer 2008

Vodu z kouhoutku používám jenom na přípravu jídla a tudíž prochází varem.K pití zatím pouze balené kojenecké a ty od 6.měs. nepřevařuju (stejně dřív jsem nedávala pití).Nejdřív po roce budu požívat k pití kohoutkovou.
Balená voda by se po otevření měla spotřebovat do 48 hod.(Což u nás nemám šanci a pak to dopíjíme ostatní,nebo z ní vařím)
Záleži jakou kohoutkovou vodu máte.U nás je dobrá,taková "lepší pitná",ale kojenecká úplně není.

monika6e
24. čer 2008

Bezvadna voda je od Humany. Je specialne delana tak, ze se prevarovat nemusi. Jako jedina voda na trhu - a to ani pro deti po narozeni. My ji pouzivame, kdyz cestujeme a je fakt dobra! Navic je delana presne pro mimca, takze nizkej obsah vseho. Z toho, co je na trhu pry nejlepe miminkum vyhovuje. Nam sedi hlavne na ty cesty, je to pohoda. Jinak Fromin prevaruju, voda v pruhledny lahvi a jeste na svetle.... brrrr. Humana se prodava v krabicich...