• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechce pít čaj ve vedrech. Nebude trpět dehydratací?

23. srpna 2011 
Málého už měsíc kojím jen v noci, jinak dokrmuju nutrilonem, je mu 5 měsíců. Ale v těhlech horkách mi nechce pít vůbec čaj, mám strach aby netrpěl dehydrací?
23. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus mu dat vodu ,treba na kavovou lzicku a dat mu to do pusinky po troskach
23. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě zkus vodu, na čaj se vykašli, ale pozor na teplotu, měla by mít kolem 37 stupňů. Nevím, proč nekojíš, ale pokud to jen trochu jde, zkusila bych i přes den, třeba si dá radši než vodu.
23. srp 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud má malý denně aspon 6 počuraných plínek, netrpí zácpou, prospívá, tak by neměl být dehydratovaný.
Většinou se první pití podává s prvním příkrmem...
Nejlepší je převařená čistá voda, a jediné co poradím je nabízet , nabízet , nabízet...Popřípadě můžete zkusit dávat po lžičkách :wink:
23. srp 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak já bych zkusila treba i vymačkat pomeranc a naredit vodou..jsou deti, kterým čistá voda nejede(nebo treba i neslazenej caj, protože tim, že jsou zvyklé na mleko-to má nasladlou chut, tak proste jim to nechtuná).Takže treba ten pomerančový džus hodne naredený a nebo i ty kupované pro deti ve skleničkách a naredit to.A dávat po lžičkách, neo proste koupit flašku "na učení" a zkusit tim
23. srp 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych teda zkusila dávat po lžičkách, vzhledem k věku dítěte asi jen vodu nebo třeba slabý čajík :wink: určitě bych nedávala pomerančový džus :confused:
23. srp 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se take priklanela k vode, proste nabizet a nabizet a nabizet, klidne zkusit tu lzicku, nas maly mel z toho srandu, sice to teklo vsude, ale par kapek snad skoncilo i tam kde melo :wink: A takhle malemu mimcu bych tedy taky rozhodne nedavala pomerancovy dzus (ani redeny)...
23. srp 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to po ukončení kojení (v 6m došlo mlíčko) taky chvíli trvalo a už jsem taky byla nervozní. ale jak psala Kjajule, tak jestli je takhle všechno v pořádku, tak asi nemá potřebu. taky bych zkusila po lžičkách a též spíše vodu, ono mu to bude chviličku trvat, ale nakonec na to přijde, neboj. :slight_smile: :wink:
23. srp 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek