Nevíte, jestli může díte od 1 roku pít meltu?

zdenka561983
15. led 2012

Ahoj holky nevíte jesli muže díte od 1 roku meltu....

sussanah
15. led 2012

ja jsem davala malemu upijet caro. Nemel to kazdy den, jen obcas trochu s ryzovym mlikem. Kamaradka davala meltu asi od 1,5r.

apollo11
15. led 2012

Asi není vyloženě nevhodná, ale četla jsem, že pro děti moc ne, jelikož je pražená (ze stejného důvodu nejsou vhodná smažená jídla).. ale jak moc to vadí, to nevím.. Ve školce už jsme nějakou bílou kávu pili, ale nevím, jestli to byla melta 😅 Pro roční dítě - dala bych ochutnat, ale nedávala určitě každý den.. a udělala bych ji slabší a raděj caro 😉

ja.na81
15. led 2012

Tak me maly obcas ochutna caro (jako ze si da lok z hrnku, kdyz si ho udelam)... ale jako jeho vlastni piti treba k snidani bych ho neudelala (nevim, jestli je to objektivne vhodne nebo nevhodne pro prcky, ale proste me prijde, ze mu staci cajik 😉 )

zandanem
15. led 2012

dcera pije caro, chce pít kávu jako maminka... v meltě nevidím problém stejně jako v caru, je to přeci jen obilovina... caro obsahuje ječmen, čekanku a žito a melta obsahuje žito, kořen cukrové řepy, ječmen, čekankový kořen... a to, že je pražená? vždyt dítě ji stejně moc nevypije 🙂

hiki123
12. zář 2014

já také dávala malé caro a chutná jí