Od kdy dáváte dětem kravské mléko?

asus
16. led 2012

🙂

olicek
16. led 2012

Dávala jsem od 2 let, plnotučné. 🙂

innes
16. led 2012

Samotné mám v plánu od 2 let.

slavicky
16. led 2012

Do vaření už teď (14měs.) na pití plánuju tak za rok 🙂

jankadudova
16. led 2012

Do dvou let je nevhodne, je to velka zatez na ledviny 😉

dolda
16. led 2012

Po prvním roce.

ivca_doubek
16. led 2012

Dávali jsme nejprve převařené v krupicové kaši (Matýsek ji miloval), cca. od roku, a asi od ruku a půl i na pití, když nebyly reakce po kaši

neu.sona
16. led 2012

Až když chtěl. Asi něco k druhému roku. Do té doby preferoval UM. A jinak jsem začala zkoušet kravské po roce. A teď, když pije kravské se to pořád snažím střídat s umělým.

majatob
16. led 2012

v roce 🙂

moudivlacek
16. led 2012

malej byl do 19 mes kojenej a pote Nutrilon apod. odmital,takze jsme zacli kupovat mleko z farmy, krabicove nemel jeste nikdy

kammka
16. led 2012

my taky cca od dvou let, napřed v kaši...naše Fany je ročník 2007 a v té době byl trend nedávat lepek minimálně do roka a kravské mléko minimálně do dvou let, teď je to zase jinak, bodejt, většina z nás maminek pila z flašky mlíko z pytlíku, pak se plašilo kvůli alergiím, myslím, že to bylo u většiny dětí zbytečné, snad jen při alergické zátěži v rodině bych byla opatrná, ale jak se má organismus naučit fungovat s BKM, když se s ní nepotká 🙂))
těším se, že s druhým to bude jednodušší 🙂

brusinka.pusinka
16. led 2012

My nabídly okolo druhého roku a neuspěli jsme😀 takže malá ho má v pudinku v jídlecha td... jen ho nevypije krabicové nekupuji chodíme do automatu.... a malá je pořád na svým Hami mlíčku to ji chutná i z hrníčku 😀 😀 😀 😀 Syn mléko miluje vypije 1l a sní 10 rohlíku a říká tomu svačinka 😀 pil mlíčko od roku a půl..... tehdy bylo jen sáčkové čerstvé a nebo v krabicích kupovali jsme sáčkové čerstvé 😉 😀 😝

olgas
16. led 2012

do vařených jídel něco po roce věku a na pití cca od roku a třičtvrtě, střídám se Sunarem. 😉

coxa
16. led 2012

do vařených jídel od roku, na pití dostane až po druhém roce, zatím jen sunar 🙂

sayast
16. led 2012

od 18 mesicu co jsem prestala kojit. UM mi pit odmitala. Kupuji jen plnotucne

marhulinka
16. led 2012

Do bramborové kaše dávám od roku,jinak neplánuji v nejbližší době,počítám až kolem třetího roku...

weri1
16. led 2012

od roka do vaření....omáčky, krupice, puding

zdezli
18. led 2012

Do vareni od roka, kolem 2.roku jsem nabidla na piti, i jako kakao, ale nic, takze pije UM Hipp 2roky+ 😉

miskadis
18. led 2012

do vaření od roka, nedávno jsem zkusila několikrát dát Sárince na pití, ale nechtěla to, kakao taky nechtěla, takže máme pořád UM 😉

hojda
18. led 2012

Na pití jsem dala až teď skoro ve 3 letech, ale nechutná ani ochucené☹, takže jedeme dál v Nutrilonu

helcas
18. led 2012

Radečkovi jsem dávala do 2 sunar, ve 2 ho začal odmítat, tak jsem začala dávat kravský...

ankava
18. led 2012

do vaření dávám od roku, na pití zatím stále jen mateřské, počítám, že když to půjde, tak budu kojit do dvou let a pak se uvidí, jestli vůbec bude nějaké mléko pít 🙂

sofieanna
18. led 2012

asi od desátého měsíce, nechtěl UM, v podobě pudinků, kakaa, jogurtů.

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
andelka
22. led 2012

od 15měsíců čerstvé plnotučné, ale jen na vaření (kaše, puding, omáčky..), na pití má UM. Kravské na pití zkusím až po 2 roce. Nedávno začal pít zakysané výrobky, kefírové mléko apod.