Od kdy múžu převarit jen vodu s kohoutkú?

radkapl
12. říj 2007

Ahoj zajimalo by me kdy uz muzu prevarit jen vodu s kohoutku a ne balenou.Klukum je 9 mesicu.Diky

zuza.m
19. led 2010

BABY poradte do kedy treba prevarat kohutikovu??

ivamera
19. led 2010

miluska.h., Tomu sme kupovali ked sme cestovali a tak, tá nám chutí 😉
čo sa týka vody z vodovodu, dávali sme si robiť chem. rozbor , jedna známa robí "u vodárov". Máme super vodičku 😉 Ale celkove myslím, že my ako štát sa máme čím pochváliť, problémom môžu byť skôr staré rozvody v niektorých stavbách, nevyhovujúce rúrky a tak... 😒

nikollette
19. led 2010

Zuza.m to by ma tiež zaujímalo. Aj ked ja dávam balenú zatial.

od kedy dávate normálne kohútikovú neprevarenú???

cestovatelkaandrea
19. led 2010

ja som malemu prestala prevarat vodu z vodovodu okolo jedneho roku. nepamatam sa presne, mozno to bolo okolo 11 mesiaca.

ivamera
19. led 2010

Staršej dcérka som prestala vodu prevárať tiež okolo jedného roka, plus- minus nejaký ten týždeň

zuza.m
20. led 2010

no tak maly ma už rok a pol tak že by sme nemuseli prevarat už ani kohutikovu??

trogir
20. led 2010

mala má 7,5 mesiaca a davam Lucku bez CO2, neprevaram, je tam napísané, že netreba prevárat. Myslíte, že je to problém? Ako tu čítam, všetci prevárajú odušu, ja od pol roka už nie.

shaula
20. led 2010

Trogir - já jsem kojeneckou vodu nepřevařovala od 3 měsíců a od roka dávám kohoutkovou, taky nepřevařuju.

erikasadek
20. led 2010

ahojte nikdy som neprevarala, ale daval kohutikovu s vodovodu ale cez filtracnu kanvicu... ani sebe by som nedala cistu s kohutiku.. 😉

miskachrumka
20. led 2010

siouxie plne suhlasim stebou tiez nikdy neveis ci je vtej flasi ako so stravou tiez sisi nie uplne na cistom!
radsej z vodovodu a prevarenu ako balenu!!!!!!!!!!!!!!!!!

dosa
21. led 2010

vodu cez filtracnu konvicu davam len starsej dcere. ten filter totiz filtruje rozne kovy, ale nie dusicnany. malemu babatku radsej davam lucku - ta ma sledovane dusicnany, ktore by u malych deti nemali presiahnut urcitu hranicu, kdezto voda z kohutiku ich ma pozehnane - ale dospeli maju inu povolenu hodnotu ako babence 😉

hupcza
24. led 2010

nikdy jsem nedávala jinou než kohoutkovou vodu
(jen baby calm jsem ředila kojeneckou)
stejně jsem do půl roku plně kojila a tak žádné přídavky vody nejsou třeba
a když si přečtu spotřebitelské testy, nevidím jediný důvod,proč platit za něco, co nemá absolutně nic navíc
převařuju ....zatím

misss
5. únor 2010

Ahojte, ja sa tiež pridavam...malemu davam len prevarenu vodu z vodovodu..žiadne balene vody..ved ta voda je tolko krat prečistena..a je velmi prisne kontrolovana..8o))

meckat
7. únor 2010

tak ako hupcza do polroka len kojenie - bez vody alebo čaju, a od 6 mes. sa snažíme vodu, ale striedam to, ak nemáme kupovanú dávam kohutikovú prevarenú - v poho - nepije ani jedno 😀

misicka85
7. únor 2010

Adélka byla do 6.měsíců plně kojená,takže jsem vodu řešit nemusela.pak jak jsme začli s příkrmy,tak jsem už jí dávala i čajík a vařila jsme ho normálně z vody z kohoutku. 😉

beruska24.9.
7. únor 2010

Musela jsem začít dokrmovat sunarem a používám balenou vodu - převářím v kastrůlku. Z kohoutku bych se bála, stačí že musím každou chvíli vyvařovat rychlovarnou konvici kolik je tam vodního kamene ☹

traktor
8. únor 2010

ahojte matko ma 7 mesiacov a tiez davam vodu z vodovodu, ..teda robim cajik 🙂 ...byvame na dedine, tak to neriesim..

lisanda
8. únor 2010

my používáme nepřevařenou anna aqua, do 6m přímo k přímě spotřebě, ted už obyč z obchodu. nějak si to nedovedu představit s kohoutkovou. na každé jídlo převařit trošku...? nebo ráno převařit litr a pak to používat..? Nevim nevim podle mě skladování převařené je na nic. Pokud dám převařenou vodu do PETky tak tam se po xtém použití množí bakterie, převařovat na každý jídlo je pro mě newpředstavitelné.Máte nějaký tip?

ava
8. únor 2010

syn byl plne kojeny do 7.mes a od te doby zkousim vodu a caje, vyhradne a jen z kohoutku, vim, ze mistni voda je dobra.
Mam k dispozici atesty na vody vc,kojeneckych, dopadly spatne, a to bohuzel i kojenecke. V nekterych bodech neprosly napr. Aqua Anna, Dobra voda a Toma natura kvuli vyssimu poctu bakterii, dale mnohe dalsi.
Tak at zije kohoutkova - levna a cerstva!

pipos
8. únor 2010

já si myslim,že pokud víte,že vaše voda z kohoutku je dobrá tak proč né já sice malý kupuju koj.vodu,ale zase na druhou stranu nikdo nevíme jak dlouho ta voda stála a hlavně kde a za jakých podmínek

ava.máš asi pravdu zlatej kohoutí vývar 😀 😀 😀 😀 😀

ava
8. únor 2010

pipos 😀