Pije vaše dítě čaj? Moje moc nechce

pismenka
28. led 2009

ahoj maminky, pije vám vaše dítko čaj? my ho moc nechceme, tak proto se ptám i vás.

atreides
28. led 2009

pismenka jj pijeme čajík a je jí vcelku jedno jaký

pismenka
autor
28. led 2009

a ochucuješ jí ho nějak?

coriven
28. led 2009

malá taky čaju moc nevypije, ze začátku vůbec, nabízím a nabízím a jestli za den vypije 100ml, tak je to moc... Ale nejvíc začala pít se zaváděním příkrmů - např, když byl tužší konzistence, tak mně připadlo, že je ráda, že je něco tekutého, tak začala víc pít...
A neochucuju...

Takže asi nabízet a nabízet a snad se nám ty holky rozpijou 😅 Možná záleží i z čeho pije... Já chtěla přejít z kojení rovnou na hrneček s pítkem, ale jak jí začly růst zoubky, tak hrneček sloužil spíš jako kousátko a přestala z něj pít... tak sem musela pořídit flašku 😒 , ale aspoň něco vypije 😉

atreides
28. led 2009

neochucuju, ale nasládlý sám o sobě je heřmánek nebo roibos
taky toho teda nějak extra nevypijeme, ale jak píše cori, když papkáme tužší papu, tak se pro něj sama natahuje, jinak ji ještě kojím, takže tekutiny má z toho

andy80
28. led 2009

já myslím, že tady je někde téma pitný režim a tam je o čajích dost

pismenka
autor
28. led 2009

nejde mi o pitný režim ale zda mají některé maminky stejný problém jako já. Dnes jsem jí to zkoušela dávat z hrníčku. Budu nabízet aby si osvojila tu chuť............

beruska2x
28. led 2009

u nas se pije hlavne voda a ted zacal Leros bylinny caj od 4 mesice, ten ma docela uspech nebo se taky dava do vody vyvarit jablicko a pak pit ....

nadik
29. led 2009

Ahojky já jí dávám čajít už od měsíce když pila jen mlíko tak ho nechtěla, ale teď pije přes den hlavně čajík chce ho nabízet a určitě si časem zvykne.

ilci
29. led 2009

já dávám teď pár dní čajík (bylinkový na bříško), asi tak 20-30ml a pohoda
ale náš prcek asi stláská všechno 😀