Pitný režim půlročního dítka

simina9111992
21. srp 2017

Ahoj devcata,prosim o radu..bojim se aby nas maly nebyl dehydratovany,je mu necelych 7 mes..., rano vypije vetsinou tech 180ml, dopoledne mu davam ovocny prikrm, potom obed masozeleninovy, pak cca 150ml mleka a vecer 150ml kase..jde mi o to,ze mu stale nabizim tekutiny a nechce pit ani kojo vodu ani zadne caje, zkousela jsem i stavy ale to mu davat nechci kdyz je to dost sladke...v prikrmech je taky voda tak nevim jestli uz je plny a ta voda mu staci co myslite?zkousim vodu flaskou a nechce..vezme si pouze vzdy lzickou ale to vypije max tu 30tku a vic nechce,plive to lumpik...cetla jsem o tech priznacich dehydratace a podle toho tech 6 a vice pocuranych plen za den ma a moc je svetla takze snad mu to staci ikdyz teda je spavy, rad si pospi jak presden tak i v noci spi do rana bez buzeni... hraje si dopoledne pak na pul hodky usne a pak jeste odpoledne spi a pak si zas hraje tak nevim nevim jak to vic rozpoznat zdali mu to staci

lenka.han82
18. zář 2017

Jak pises, ty pocurane pleny jsou v pohode. V mlicku je take voda, zkus nabizet dal, deti se musi naucit pit, neznaji to, ale casem na to prijdou. Nam mala nepije skoro nic nez bio svestkovou stavu od Hippu, kterou ji redim vodou. Nekdy si ale taky neda.. Je nam 9 mesicu a v podstate nepijem... Ale ja kojim, takze to pry tolik nevadi...