Jde něčím od 8. měsíce nahradit umělé mléko?

simina9111992
25. zář 2017

Ahoj prosim poradte, muj syn 8 mesicu nechce pit UM..od 6.mesice nekojim a UM pil rad, daval tak ten pulitr za den a ted da sotva 200ml tak ja nevim,teprve budeme zacinat s jogurty, zatim mel jen masozel a ovocne prikrmy a na noc mlecnoukasi ta mu chutna..tak ja nevim zdali to ke takovy problém ze UM nechce, ani nicim ochucene ..jde to necim od toho 8.mes nahradit?treba zakysanym mlekem a zakys.vyrobky?ja se bojim aby mu nechybely nejake ziviny

swetlusska
25. zář 2017

zkus změnit značku UM, můj zas nechce vůbec kaše ani jogurty a bude mu rok, kojím pořád dál, ale nehrotím to s jídlem, všechno chce čas...

linee
25. zář 2017

@simina9111992 jo,vymen znacku,zkus treba um s prichuti vanilky,to obcas zabere.

pavlapavlapavlapavla
25. zář 2017

@simina9111992 ahoj nase dvojcata to mela stejne v case kdy se zavadely prikrmy. Mudr rikal, ze ro tak deti nekdy maji, ze je to jen obdobi. Ze mam davat syry jogurty vajicka atd. Noo obdobi to nebylo uz mliko nechcou a to je jim 16 mesicu a od doby co zacly mliko bojkotovat vypiji vzdy rano 250 ml bud kasicky nebo kakaa a vix nic ... taky jsem z toho byla na nervy. Ale nic s tim proste nenadelas. Treba se to po case zlomi ..

tulikiss
25. zář 2017

jooo od 8 mesicu sem UM dostavala do syna jen v polospanku a taky max 200 za den. od 10 mesice ho nechtel uz vubec. rano a vecer mel mlecnou kasi, odpoledne jogurt a bylo to. mleko vzal na milost az tak ve 2 letech, ale ted by ho klidne pil po litrech 😀

simina9111992
autor
25. zář 2017

Holky tak nevim, vyzkousela jsem zmenit mliko, zkusila jsem hami a vubec nechtel...po lzickach mi ho vypil, tak si rikam jestli bojkotuje flasku a chce vsechno lzickou nebo ja nevim, ale je fakt, ze mu i vodu davam po lzickach tak asi se mu to libi vic,ale nez do nej dostanu 150ml mlika lzickou tak tim stravime hodinu..zkusim mu dat uz teda jogurt a treba acidofilni mliko, to jeste nemel a snad mi alespon to bude chtit

simina9111992
autor
25. zář 2017

Prosim jake jogurty a mlecne vyrobky davate?

dvork
25. zář 2017

@simina9111992 Jogurt jsem dávala bílý do cca 3% tuku, větašinou Hollandii (určitě ne nízkotučný), časem jsem střídala se smetanovým, protože naše dvojčata mají problém s přibíráním. Zruba od 10. měsíce jsem dávala zakysanou smetanu, nebo domácí Lučinu (vyrobenou právě ze zakysané smetany a bílého jogurtu), kolem roka pak tvrdé plnotučné sýry (ale někdo dává dřív), tvaroh také až od roka, kvůli vysokému obsahu bílkovin.