• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Předškolní děti a pitný režim, dotazník

29. března 2014 
Mile maminky,
rada bych vas pozadala o vyplneni maleho dotazniku pro potreby sveho studia na VSE. Dotaznik se tyka pitneho rezimu deti, nezabere vice nez 5 minut a najdete ho na nasledujicim odkazu https://docs.google.com/forms/d/1fCLZfUwhqz1QlCCj3koxcqtdR5g0eLKXycWtqgksiik/viewform.
Mnohokrat dekuji za vas cas.
Alena
28. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo
28. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to chtěla vyplnit, ale je to nějaké divné. Zavání to reklamou!!!!!!! čekala jsem otázky typu - kolik dítě vypije atd, ale odpovídat na to kolik bych dala za pití koupené v obchodě....to snad ne!
28. bře 2014 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moruse no zvášť vypečená otázka je, jestli dáváme dětem pít převařenou kojeneckou..v předškolním věku :sunglasses:
28. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moruse
Pracuji na seminarce pro predmet Management Inovaci, kde musim vymyslet inovacni navrh/strategii pro konkretni vyrobek nebo sluzbu. Jelikoz jsem maminkou 17mesicni dcery, tak tema kojenecke vody je mi docela blizke. Myslim si, ze producenti detskych napoju maji dost penez na to, aby propagovali sve vyrobky solidnejsim a uspesnejsim zpusobem, jako reklama by toto asi moc nefungovalo :slight_smile:.
28. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lv
takova moznost tam ale prece neni.....
28. bře 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuji vsem, kdo vyplnil dotaznik!
28. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkaby Tak na seminárku je to docela bída. Málo možností, nemožnost vepsat poznámku...Třeba já nedokážu odpovědět ani na - Jakou vodu dítěti nejčastěji podáváte, když jste doma? - filtrovanou ze studny....
29. bře 2014 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek